Dodaj do ulubionych

Veit Stoß

IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.04.03, 20:47
czy wiecie kim byl?
Obserwuj wątek
    • Gość: ballest Re: Veit Stoß IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.04.03, 21:21
      Jasne , ze wiemy! - byl tej narodowosci, co nauczyciel muzyki Chopina!

      pyrsk
      ballest
      • Gość: adi Re: Veit Stoß IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.04.03, 21:39
        dziwna ta narodowosc, czyzby nie bylo innych w tamtym kraju, ktorymi mozna by
        sie bylo dzisuaj "podniecac"?
        ps.
        poza stojacymi w bezposrednim stosunku z szabelka i konikiem?
        • wilym Re: Veit Stoß 15.04.03, 22:32
          Facet co ty gadasz?
          • Gość: adi Re: Veit Stoß IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.04.03, 23:30
            ziemlich verschliesselt, was? streng dich ein bißerl an!
            • Gość: papa Re: Veit Stoß IP: *.dip.t-dialin.net 16.04.03, 01:40
              halt's maul und stör nicht erwachsene beim diskutieren!!!
        • Gość: Dejavu szabelka i prawy wolej... IP: *.kennisnet.nl 16.04.03, 14:15
          Gość portalu: adi napisał(a):

          >.... poza stojacymi w bezposrednim stosunku z szabelka i konikiem?

          .. i z twoim tylkiem w ktorego dostales widac dobrego kopa,skoro wyladowales az
          tak daleko.
      • Gość: Schartowitz Re: Veit Stoß IP: *.nic.rlp 16.04.03, 13:06
        schon seltsam, dass bei der Frage "wer war VS" zuerst über die Nationalität
        gesprochen wird. Der Typ hätte euch ausgelacht, würde er das hier lesen würde.
        Er hätte euch geantwortet er sei ein Christ aus Nürnberg im bayerischem und
        Meister in Krakau.


    • Gość: MarX Re: Veit Stoß IP: *.dozamel.ssk.pl 16.04.03, 13:11
      Tak. Autorem ołtarza Wita Stwosza w Krakowie :-)
      • Gość: NIKOLAUS KOPERNIKU Re: Veit Stoß IP: *.nic.rlp 16.04.03, 15:21
        Veit Stoß wyrzezbil Witowi Stwoszowi oltarz w krakowie ?
        Byl ten Wit Stwosz jakis swiety ?
        • Gość: ballest Re: Veit Stoß IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.04.03, 16:22
          " sei ein Christ aus Nürnberg im bayerischem und
          Meister in Krakau. "
          Wenn schon , - da in Franken !!!

          pyrsk
          ballest

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka