Gość: adi IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.04.03, 20:47 czy wiecie kim byl? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ballest Re: Veit Stoß IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.04.03, 21:21 Jasne , ze wiemy! - byl tej narodowosci, co nauczyciel muzyki Chopina! pyrsk ballest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adi Re: Veit Stoß IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.04.03, 21:39 dziwna ta narodowosc, czyzby nie bylo innych w tamtym kraju, ktorymi mozna by sie bylo dzisuaj "podniecac"? ps. poza stojacymi w bezposrednim stosunku z szabelka i konikiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adi Re: Veit Stoß IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.04.03, 23:30 ziemlich verschliesselt, was? streng dich ein bißerl an! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa Re: Veit Stoß IP: *.dip.t-dialin.net 16.04.03, 01:40 halt's maul und stör nicht erwachsene beim diskutieren!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dejavu szabelka i prawy wolej... IP: *.kennisnet.nl 16.04.03, 14:15 Gość portalu: adi napisał(a): >.... poza stojacymi w bezposrednim stosunku z szabelka i konikiem? .. i z twoim tylkiem w ktorego dostales widac dobrego kopa,skoro wyladowales az tak daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schartowitz Re: Veit Stoß IP: *.nic.rlp 16.04.03, 13:06 schon seltsam, dass bei der Frage "wer war VS" zuerst über die Nationalität gesprochen wird. Der Typ hätte euch ausgelacht, würde er das hier lesen würde. Er hätte euch geantwortet er sei ein Christ aus Nürnberg im bayerischem und Meister in Krakau. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MarX Re: Veit Stoß IP: *.dozamel.ssk.pl 16.04.03, 13:11 Tak. Autorem ołtarza Wita Stwosza w Krakowie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NIKOLAUS KOPERNIKU Re: Veit Stoß IP: *.nic.rlp 16.04.03, 15:21 Veit Stoß wyrzezbil Witowi Stwoszowi oltarz w krakowie ? Byl ten Wit Stwosz jakis swiety ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ballest Re: Veit Stoß IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.04.03, 16:22 " sei ein Christ aus Nürnberg im bayerischem und Meister in Krakau. " Wenn schon , - da in Franken !!! pyrsk ballest Odpowiedz Link Zgłoś