Gość: bufon
IP: 62.89.80.*
13.04.07, 19:32
a nie trzeba było jak Hass''unikać zgielku'',dobrze by pan na tym wyszedl
senatorze.A tak pucowal pan klamki w komitecie partyjnym,stawia pan czerwonym
aparatczykom pomniki.ba zamieszkal pan nawet wsrod czerwonych.I po co
to,teraz budzi się pan w nocy z wizerunkiem Kaczynskich ,lub wysokiego
Romka,ludzie psioczą na pana,warto bylo?Parę filmów zrobil pan świetnych,parę
dobrych,w przeciwienstwie do tego co pan robi jako polityk czy
felietonista.Tutaj produkuje pan same gnioty,za ktorymi ciagnie się smrod.