Dodaj do ulubionych

Piłka nożna: I liga, Górnik Łęczna - Dospel Kat...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.03, 23:07
Wstyd, hańba, kompromitacja, nędza to efekt nieudolnej
działalności Dziurowicza i trenerzyny, który ponoć miał
rewelacyjny pomysł na funkcjonowanie drużyny.
Obserwuj wątek
    • Gość: LORENS OUT LORENS OUT IP: 62.29.248.* 15.09.03, 10:29
      Lorens bierz buty spr... do chorzowa
    • Gość: Kibic LORENS: WON!!!! IP: *.zdz.katowice.pl 15.09.03, 12:57
      Dość!! LOrens- mamy już tego serdecznie dość!!! Miej honor i sam
      odejdź. Już pokazałeś co potrafisz i wystarczy. GKS psui nie
      potrzebuje, więc wyp.. jak najdalej stąd, poszukaj sobie klubu w
      okręgówce- może tam coś pokażesz o ile nie jest tam za wysoki
      poziom jak dla Ciebie.
      Panie Dziurowicz- Pana Ojciec w grobie się przewraca widząc co
      Pan wyczynia- kredyt zaufania dla Edka dawno się skończył. Już
      czas wyrzuić go na zbity pysk, bo potem będzie za późno. Jeszcze
      jest czas i szansa na odrobienie strat i pokazanie się z tej
      dobrej zeszłosezonowej strony. Prosimy przejrzeć na oczy i dać
      nam nowego trenera. ŻUREK WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka