Gość: Chafre IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.03, 23:07 Wstyd, hańba, kompromitacja, nędza to efekt nieudolnej działalności Dziurowicza i trenerzyny, który ponoć miał rewelacyjny pomysł na funkcjonowanie drużyny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: LORENS OUT LORENS OUT IP: 62.29.248.* 15.09.03, 10:29 Lorens bierz buty spr... do chorzowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic LORENS: WON!!!! IP: *.zdz.katowice.pl 15.09.03, 12:57 Dość!! LOrens- mamy już tego serdecznie dość!!! Miej honor i sam odejdź. Już pokazałeś co potrafisz i wystarczy. GKS psui nie potrzebuje, więc wyp.. jak najdalej stąd, poszukaj sobie klubu w okręgówce- może tam coś pokażesz o ile nie jest tam za wysoki poziom jak dla Ciebie. Panie Dziurowicz- Pana Ojciec w grobie się przewraca widząc co Pan wyczynia- kredyt zaufania dla Edka dawno się skończył. Już czas wyrzuić go na zbity pysk, bo potem będzie za późno. Jeszcze jest czas i szansa na odrobienie strat i pokazanie się z tej dobrej zeszłosezonowej strony. Prosimy przejrzeć na oczy i dać nam nowego trenera. ŻUREK WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś