Dodaj do ulubionych

obsluga suwnicy

IP: 91.90.73.* 20.03.09, 08:37
witam mam prosbe czy ktos wie gdzie mozna znalezc i poczytac na temat obslugi
suwnicy z gory dziekuje za pomoc
Obserwuj wątek
    • justkobra Re: obsluga suwnicy 28.05.14, 11:28
      dokładnie, zgadzam się, wiele opisują producenci, ewentualnie można na jakieś kursy się zapisać przecież. Mogę podrzucić kontakt do firmy która się specjalizuje w ich produkcji, może tam coś znajdziesz: www.demagcranes.pl/cms/site/pl/lang/pl/page77331.html
    • stolicowawa Re: obsluga suwnicy 02.06.15, 09:28
      M. Chimiak, Konserwacja suwnic. M. Chimiak, Budowa suwnic i cięgników oraz ich obsługa. Jeśli jesteś zainteresowany dobrym szkoleniem w profesjonalnej, ogólnopolskiej firmie, to polecam Ci Centrum Szkoleń. Pozdrawiam
    • 1wjo Re: obsluga suwnicy 19.10.15, 13:04
      Tutaj znalazłem ciekawy filmik o pytaniach, które najczęściej pojawiają się na egzaminach UDT na suwnice: www.youtube.com/watch?v=lOiUGbAFgRU
    • jaredek Re: obsluga suwnicy 23.10.15, 23:31
      No to jak już taką linkownię zrobiliście to ja tez dorzucę, znalazłem pytania na suwnice do egzminu UDT : suwnice-w-firmie.blogspot.com/2015/06/9-pierwszych-pytan-do-egzaminu-udt-na.html

Może się komuś przyda. Na pewno zdającym egzmin UDT, a te coraz ostrzejsze.
    • jozef1rampa Re: obsluga suwnicy 07.08.17, 11:32
      podczas kursy ośrodek szkoleniowy przedstawia kursantowi materiały dydaktyczne, poza tym dużo info znajdziesz w necie, jak na przykład www.blogster.com/naukaiprzemysl/parametry-techniczne-suwnic
    • dobromilkucharski Re: obsluga suwnicy 18.06.19, 11:40
      Jeżeli to Cię interesuje, to dużo informacji o suwnicach znajdziesz tu: www.kursy-wielun.pl/kurs-operator-suwnic.htm
      Masz tam spory dział z najczęstszymi pytaniami i odpowiedziami.

Jasne, możesz o tym sporo poczytać w sieci, ale zgadzam się z przedmówcami, że bez kursu się nie obejdzie. Tak czy inaczej, jeżeli chcesz w Polsce pracować przy obsłudze suwnic, to potrzebujesz do tego uprawnień.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka