Dodaj do ulubionych

UWAGA SPECJALIŚCI TECHNIK AUDIO-VIDEO

IP: *.155-201-80.adsl.skynet.be 17.12.03, 14:23
Szanowni Państwo, przekazuje informacje o kolejnym programie KE. Tym razem
jest on z dziedziny technik audiowizualnych i przeznaczony raczej dla
profesjonalistów.

Konkurs Komisji Europejskiej – call for proposals 2003/C294/10 Official
Journal 294 z dn 04.12.2003 dla instytucji działających na rynku
audiowizualnym.
Mozliwość uzyskania grantów KE na szkolenia dla specjalistów w dziedzinie
technik audiowizualnych mające na celu tworzenie wysokiej jakości
produktów na rynki europejskie i swiatowe zwłaszcza w zakresie :

1 Zastosowania nowych technologii w szczególności elektronicznych do
produkcji i dystrybucji programów audiowizualnych

2 Zarządzania finansowe, marketingowe i prawne

3 Technik pisania scenariuszy ( scriptwriting )

Konkurs jest adresowany do szkół filmowych, instytucji szkoleniowych, firm
producenckich , których działalność obejmuje wyżej wymienione obszary.



Osoby i instytucje zainteresowane tym projektem moga uzyskać stosowne
informacje i dokumenty zwracająć sie pisemnie, faksem lub listownie, na
wskazany niżej adres:



European Commission

Mr. Jacques Delmoly

Head of Unit DGEAC/C3

Office B100- 4/20

B1049 Brussels fax : 0032 2 299 214

e-mail : judith.johannes @cec.eu.int



Termin składania ofert mija 15 marca 2004.





w razie potrzeby mogę zawsze uzyskać dodatkowe informacje.

Paweł Klimek


Obserwuj wątek
    • fantyk Re: UWAGA SPECJALIŚCI TECHNIK AUDIO-VIDEO 18.12.03, 16:08
      Jestem producentem programów telewizyjnych mogę występować o dofinansowanie
      mojej twórczości ? Jeżeli tak to w jakiej wysokości ?
      • Gość: Paweł Klimek Re: UWAGA SPECJALIŚCI TECHNIK AUDIO-VIDEO IP: *.88-201-80.adsl.skynet.be 19.12.03, 10:29
        Szanowny Panie , uprzejmie informuję, że tym razem Komisja Europejska była
        bardzo lakoniczna w ogłoszeniu o grancie i resztę informacji można uzyskać
        pod adresem wskazanym w informacji, którą przekazałem do Urzędu
        Marszałkowskiego i który widnieje na stronie internetowej UM i katowickim
        poście . Oczywiście
        jeżeli macie Państwo konkretną listę pytań to proszę o jej przygotowanie a
        postaram się zdobyć na nie odpowiedź.Mozna się nie spieszyć ponieważ od
        poniedziałku 21 grudnia Bruksela praktycznie zamiera i obudzi się dopiero po
        Nowym Roku, większość urzędników bierze urlop i wraca po 1 stycznia 2004.
        Z wyrazami szacunku
        Paweł Klimek
        Regional Office of Silesia (Poland) in Brussels
        Avenue des Arts 50, 1000 Bruxelles
        tel.: +32.2.514.77.67
        fax: +32.2.733.92.55
        mail: rosv.brussels@silesia-region.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka