lipshits
15.04.02, 23:44
Tak sprawnie pomieszales forumowiczom w czaszkach o tym ile to tych melonow ty
zarabiasz czyli ok 87,000 76 centow przed podatkiem czy odjac jakies 30% (olej
te dwa procent dla rownowagi). Ile jestes w stanie odlozyc rocznie z tej kupy
papieru?
Zona tez tak jakosc od ciebie odplywa, no ale na razie jest. Ty czekasz az
dzieciak podrosnie, co nie? A wiec, ile z tego mozecie odlozyc, wiedzac ze masz
modelowe 2+1?
No i jak dzieciak ma jakies 3 lata, to chyba musisz jeszcze w tym syfie tkwic
jakies, no powiedzmy 16 lat, a potem to mozesz sobie fruwac...hehehe. Jak teraz
masz jakies 38 lat tzn. bedziesz starcem 44 letnim hihihihhi w samym
srodku 'krew nie woda' okresu zycia. A wiec umoczysz sie w to jeszcze raz, wg
moich prognoz bo lubisz dawac czadu.
Czyli ile odkladasz teraz a ile bedziesz mogl odkladac po 16 latach tego Gulagu?
Zeby ci nie bylo smutno, zaraz biore tego chojraka Jurka pod palnik, wiec
bedzie ci zaraz lepiej.