Dodaj do ulubionych

YA_BOLEK chodz tu

15.04.02, 23:44
Tak sprawnie pomieszales forumowiczom w czaszkach o tym ile to tych melonow ty
zarabiasz czyli ok 87,000 76 centow przed podatkiem czy odjac jakies 30% (olej
te dwa procent dla rownowagi). Ile jestes w stanie odlozyc rocznie z tej kupy
papieru?

Zona tez tak jakosc od ciebie odplywa, no ale na razie jest. Ty czekasz az
dzieciak podrosnie, co nie? A wiec, ile z tego mozecie odlozyc, wiedzac ze masz
modelowe 2+1?

No i jak dzieciak ma jakies 3 lata, to chyba musisz jeszcze w tym syfie tkwic
jakies, no powiedzmy 16 lat, a potem to mozesz sobie fruwac...hehehe. Jak teraz
masz jakies 38 lat tzn. bedziesz starcem 44 letnim hihihihhi w samym
srodku 'krew nie woda' okresu zycia. A wiec umoczysz sie w to jeszcze raz, wg
moich prognoz bo lubisz dawac czadu.

Czyli ile odkladasz teraz a ile bedziesz mogl odkladac po 16 latach tego Gulagu?

Zeby ci nie bylo smutno, zaraz biore tego chojraka Jurka pod palnik, wiec
bedzie ci zaraz lepiej.
Obserwuj wątek
    • ya_bolek Przestan szczekac, maly ratlerku 16.04.02, 01:26

      lipshits napisał(a):

      > Tak sprawnie pomieszales forumowiczom w czaszkach o tym ile to tych melonow ty
      > zarabiasz czyli ok 87,000 76 centow przed podatkiem czy odjac jakies 30% (olej
      > te dwa procent dla rownowagi). Ile jestes w stanie odlozyc rocznie z tej kupy
      > papieru?
      >
      > Zona tez tak jakosc od ciebie odplywa, no ale na razie jest. Ty czekasz az
      > dzieciak podrosnie, co nie? A wiec, ile z tego mozecie odlozyc, wiedzac ze masz
      >
      > modelowe 2+1?
      >
      > No i jak dzieciak ma jakies 3 lata, to chyba musisz jeszcze w tym syfie tkwic
      > jakies, no powiedzmy 16 lat, a potem to mozesz sobie fruwac...hehehe. Jak teraz
      >
      > masz jakies 38 lat tzn. bedziesz starcem 44 letnim hihihihhi w samym
      > srodku 'krew nie woda' okresu zycia. A wiec umoczysz sie w to jeszcze raz, wg
      > moich prognoz bo lubisz dawac czadu.
      >
      > Czyli ile odkladasz teraz a ile bedziesz mogl odkladac po 16 latach tego Gulagu
      > ?
      >
      > Zeby ci nie bylo smutno, zaraz biore tego chojraka Jurka pod palnik, wiec
      > bedzie ci zaraz lepiej.

    • mniszka Re: YA_BOLEK chodz tu 16.05.02, 00:06
      Nie wypada sobie robic takich podsmiechujek z Jobolka. Od kiedy
      poszedl na to spotkanie w konsulacie nie jest mu lekko i nie moze sie
      pozbierac. Musimy to zrozumiec!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka