tere_tere
10.11.04, 16:39
drogie matki-polki,
czy pamietacie jeszcze jekies piosenki dzieciece z naszej mlodosci? najlepiej
krotkie, jednozwrotkowe, w sam raz dla trzylatka?
licze na pomoc, bo moj maly spiewa tylko po holendersku!
pozdrawiam
tere_tere