ikis1 31.05.02, 11:58 Moze ktos ma do wynajecia jakies mieszkanie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ikis1 Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:20 A to dlaczego? Mam teraz duzo wolnego czasu, a poza tym chcialem sie troche pobawic, bo u mnie strasznie nudno. Mialem mieszkac u Rodziny, ale doszedlem do wniosku, ze nie mam ochoty gniezdzic sie z Nimi. Latwiej pytac w ten sposob niz liczyc na rodzinke.. Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:25 slusznie, slusznie, z rodzina najlepiej na fotografii sie wychodzi. Grunt to wolnosc i swoboda, bez rodzinyyyy))) Odpowiedz Link Zgłoś
ikis1 Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:28 Ano. Poza tym, Oni tam ciezko pracuja...Mam tylko nadzieje ze obede sie bez cieplych ubranek.... Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:30 jak na razie pogoda ze choc do serca prztul, juz niedlugo bedzie Mallorca tutaj a pozniej to tylko IBIZA, ole!, Odpowiedz Link Zgłoś
ikis1 Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:32 No to dobre, widze, ze motyw brunetki w namiocie dziala..............hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gay_bear UWAŻAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.dmn.com.au 31.05.02, 12:33 czlowieku, nie chce Cie straszyc za wczasu, ale UWAZAJ...........................................................na nisko przelatujace Karelie... podobno to plaga, z ktora nie moga sobie poradzic od momentu kiedy przybyla z Polski.... wiesz to tak jak ze stonka amerykanska... IBIZA MALLORCA OLE....buhahahahahahahaha... ja chyba padne...buhahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: UWAŻAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.05.02, 12:35 nie musisz padac, juz lezysz. oleeeeeeee!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gay_bear Re: UWAŻAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.dmn.com.au 31.05.02, 12:40 OLE OLE a moze by tak mala corrrrrrrrrrrrrrida z gay_bear... ole co Ty na to Karelia ... probowalem Cie zagadc na chacie ale jakas niemrawa jestes... co z Toba ??? Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: UWAŻAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.05.02, 12:42 niestety zadnego Guja, hahahah pardon, nie widzialam, widac niemrawo gadales, i powstal problem. Nie bede rozrusznikiem dla jakiegos kangura ))) Odpowiedz Link Zgłoś
ikis1 Olé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.05.02, 12:41 Tyle tylko. A Gay-Bear pewnie ma teraz za cieplo.... Ha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gay_bear Re: OLEEEEEEEE IP: *.dmn.com.au 31.05.02, 12:47 ... alez skad ze za cieplo... jest milusio misie zawsze sa milusie... takie futrzaste i pulchniutkie p.s. Karelio nisko przleciana... sorry przlatujaca... no jak to nie widzialas... bylem pare minut temu.. ale skoro cisza to sobie poszedlem... do kangura mi jeszcze daleko, ale Tobie by sie takowy przydal co bys z nim troche "poskakala" buhahhahaa Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: OLEEEEEEEE 31.05.02, 12:57 tam gdzie bylet ty, nie bylam ja , coala poskakac mowisz, to juz lepiej sobie kupie skakanke, mniej zachodu i ambarasu. Odpowiedz Link Zgłoś