Dodaj do ulubionych

Jade do Stokholmu na miesiac.

31.05.02, 11:58
Moze ktos ma do wynajecia jakies mieszkanie?
Obserwuj wątek
    • karelia Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:07
      a to ciekawe....
      • ikis1 Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:20
        A to dlaczego? Mam teraz duzo wolnego czasu, a poza tym chcialem sie troche
        pobawic, bo u mnie strasznie nudno. Mialem mieszkac u Rodziny, ale doszedlem do
        wniosku, ze nie mam ochoty gniezdzic sie z Nimi.
        Latwiej pytac w ten sposob niz liczyc na rodzinke..
        • karelia Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:25
          slusznie, slusznie, z rodzina najlepiej na fotografii sie wychodzi. Grunt to
          wolnosc i swoboda, bez rodzinyyyywink)))
          • ikis1 Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:28
            Ano. Poza tym, Oni tam ciezko pracuja...Mam tylko nadzieje ze obede sie bez
            cieplych ubranek....
            • karelia Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:30
              jak na razie pogoda ze choc do serca prztul, juz niedlugo bedzie Mallorca
              tutaj a pozniej to tylko IBIZA, ole!,
              • ikis1 Re: Jade do Stokholmu na miesiac. 31.05.02, 12:32
                No to dobre, widze, ze motyw brunetki w namiocie dziala..............hehehehe
    • Gość: gay_bear UWAŻAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.dmn.com.au 31.05.02, 12:33
      czlowieku, nie chce Cie straszyc za wczasu, ale
      UWAZAJ...........................................................na nisko
      przelatujace Karelie... podobno to plaga, z ktora nie moga sobie poradzic od
      momentu kiedy przybyla z Polski.... wiesz to tak jak ze stonka amerykanska...


      IBIZA
      MALLORCA

      OLE....buhahahahahahahaha... ja chyba padne...buhahahaha smile
      • karelia Re: UWAŻAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.05.02, 12:35
        nie musisz padac, juz lezysz. oleeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: gay_bear Re: UWAŻAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.dmn.com.au 31.05.02, 12:40
          OLE OLE smile a moze by tak mala corrrrrrrrrrrrrrida z gay_bear... ole smile co Ty na
          to Karelia smile... probowalem Cie zagadc na chacie ale jakas niemrawa jestes...
          co z Toba ???
          • karelia Re: UWAŻAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.05.02, 12:42
            niestety zadnego Guja, hahahah pardon, nie widzialam, widac niemrawo gadales,
            i powstal problem. Nie bede rozrusznikiem dla jakiegos kangura wink)))
        • ikis1 Olé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.05.02, 12:41
          Tyle tylko. A Gay-Bear pewnie ma teraz za cieplo.... Ha
          • Gość: gay_bear Re: OLEEEEEEEE IP: *.dmn.com.au 31.05.02, 12:47
            ... alez skad ze za cieplo... jest milusio smile misie zawsze sa milusie... takie
            futrzaste i pulchniutkiesmile

            p.s. Karelio nisko przleciana... sorry przlatujaca... no jak to nie
            widzialas... bylem pare minut temu.. ale skoro cisza to sobie poszedlem...

            do kangura mi jeszcze daleko, ale Tobie by sie takowy przydal co bys z nim
            troche "poskakala" buhahhahaa
            • ikis1 Re: OLEEEEEEEE 31.05.02, 12:56
              Typowe watek odplynal w sina dal....
            • ikis1 Ide cos zjesc na razie.... 31.05.02, 12:57
            • karelia Re: OLEEEEEEEE 31.05.02, 12:57
              tam gdzie bylet ty, nie bylam ja , coala
              poskakac mowisz, to juz lepiej sobie kupie skakanke, mniej zachodu i ambarasu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka