Gość: tyreno
IP: *.pradnik-czerwony.sdi.tpnet.pl
26.07.02, 23:13
Jak w USA konkretnie N.Y.podłączyc sie do internent podajcie jakies sposoby
na rozwiazanie tego problemu mam kumpla w N.Y. z laptopem i twierdzi ze nie
wie gdzie sie podlonczyc czy jest jakis nr.dostepowy taki jak wtepsie
mieszka w mieszkaniu z telefonem ale chcielsmy sie porozumiewac przez
internet czy jest jakis sposob (oczywiscie legalny)??????