250378m 14.08.05, 10:17 czesc szukam pilnie mam , rodzin polskich mieszkajacych we wloszech najlepiej na polnocy Alto adige Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorrit Re: we włoszech..... 22.08.05, 13:59 Ja mieszka, ale "niestety" w Rzymie. Odpowiedz Link Zgłoś
gugus2004 Re: do dorrit 28.10.05, 21:31 czesc ja tez mieszkam w rzymie na centocelle jestem mama 20 miesiecznego chlopczyka Odpowiedz Link Zgłoś
jolanda35 Re: do dorrit 30.10.05, 19:04 Cześć . Ja mieszkam na alessandrino mam 16 miesięczną córkę.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gugus2004 Re: do dorrit 30.10.05, 21:02 wiesz ze niemoge sobie przypomniec co to za zona Odpowiedz Link Zgłoś
agnese79 Re: we włoszech..... 22.09.05, 09:01 Wejdz na forum wloskie w edukacja/jezyki/forum wloskie. A ja pisze z Mediolanu. Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
250378m Re: we włoszech..... 22.09.05, 13:18 cesenie gdzie to? a na forum wloski jestem czesto nic ciekawego dalam juz o sobie znac czhyba polacy we wloszech nie maja internetu i malo sa zorganizowani? Odpowiedz Link Zgłoś
basiarasponi Re: we włoszech..... 22.09.05, 13:38 Cesena znajduje się w odległości 30 km od Rimini, nie jest to miasto turystyczne, ale b. sympatyczne. To prawda, że Polacy we Włoszech nie są zorganizowani, sama szukam mieszkających na stałe w pobliżu Polek, z mizernym skutkiem. A może czyta nas ktoś z regionu Emilia-Romagna? Odpowiedz Link Zgłoś
250378m Re: we włoszech..... 22.09.05, 18:48 co robisz w cesenie pracujesz?jak ci sie zyje dlugo tu jestes? ja wlasnie znalazlam prace w polsce super prace na pol etatu. to dobre wyjscie dla mnie bo mam mala corke potem ze zdobede wreszcie dosw a nie dosw kelnerki. jestem tak zdrepresowana nie wiem co robic musze zreszta wrocic do BZ do meza , na dodatek nie przyznali mi zlobka tzn ok bez pracy a potem co sprzatanie , mam dosc takiego zycia.musze sie chyba napic. jeszcze tu wroce Odpowiedz Link Zgłoś
italka2 Re: we włoszech..... 03.10.05, 14:59 Hej ! A ja mieszkam w Modenie,skad pozdrawiam serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
basiarasponi Re: we włoszech..... 05.10.05, 09:08 Co robisz w Modenie? Czy masz kontakty z innymi Polkami? Byłam wprawdzie tylko raz w Modenie, ale odległość od Ceseny (mojego miasta) nie jest aż tak duża. Ja nie pracuję zawodowo, jestem mamą 2-letniej dziewczynki i żoną Włocha, choć w Warszawie skończyłam studia... Odpowiedz Link Zgłoś
italka2 Re: we włoszech..... 05.10.05, 13:04 Mieszkam w Modenie od 8 lat i pracuje w agencji celnej.Moj maz tez jest Wlochem i mamy 21 miesiecznego synka.Jak bedziesz w okolicy to zapraszam.Pozdrawiam z deszczowej Modeny. Odpowiedz Link Zgłoś
12345m15 Re: we włoszech..... 09.10.05, 21:09 szukam pracy we wloszech jako opiekunka do osoba starsza z mizernym skutkiem,znam podstawowe slowa,jestem w srednim wieku, moze ktos zna taka osoba,b.prosze Maria Odpowiedz Link Zgłoś
renata9910 Re: we włoszech..... 28.10.05, 19:52 Czesc dziewczyny. ja mieszkam 55km od Mediolanu dokladnie Sesto Calende,mam meza wlocha i wlasnie jestem w 24tc blizniaczej-oczekujemy chlopca i dziewczynki. Jestesmy najszczesliwsi na swiecie z tego powodu. Napewno bedzie mi ciezko z dwojka bobasow na poczatku bo jestem z daleka od domu,co prawda mam tesciowa do pomomocy ale nie ma jak to z mamuska. Pozdrawiam was wszystkie goraco ps.kojarzycie reklame Lines Velo lub Mortadella di Bologna i wiele innych-to ja jestem w nich. Odpowiedz Link Zgłoś
gugus2004 Re: we włoszech..... 28.10.05, 21:27 kojarze te reklamy niezla laska jestes. Ja mieszkam w rzymie mam miemeza i synka Odpowiedz Link Zgłoś
dorrit Re: we włoszech..... 31.10.05, 12:31 Hej! Ja juz mam blizniaki - dwoch rozbrykanych trzylatkow! Nie martw sie, grunt, zeby dzieci byly zdrowe, potem - aby minely pierwsze miesiace - dalej powinno byc latwiej! Pozdrawiam z Rzymu. Odpowiedz Link Zgłoś
dorrit Gugus! 31.10.05, 12:34 A Ty, Gugus, gdzie w Rzymie mieszkasz? Ja kolo Vitinii, czyli na poludnie od EUR-u. A pracuje w centrum. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś