Dodaj do ulubionych

we włoszech.....

14.08.05, 10:17
czesc szukam pilnie mam , rodzin polskich mieszkajacych we wloszech najlepiej
na polnocy Alto adige
Obserwuj wątek
    • dorrit Re: we włoszech..... 22.08.05, 13:59
      Ja mieszka, ale "niestety" w Rzymie.
      • basiarasponi Re: we włoszech..... 20.09.05, 18:01
        Cześć,

        ja mieszkam w Cesenie.
      • gugus2004 Re: do dorrit 28.10.05, 21:31
        czesc ja tez mieszkam w rzymie na centocelle jestem mama 20 miesiecznego
        chlopczyka
        • jolanda35 Re: do dorrit 30.10.05, 19:04

          Cześć . Ja mieszkam na alessandrino mam 16 miesięczną córkę.pozdrawiam
          • gugus2004 Re: do dorrit 30.10.05, 21:02
            wiesz ze niemoge sobie przypomniec co to za zona smile
    • agnese79 Re: we włoszech..... 22.09.05, 09:01
      Wejdz na forum wloskie w edukacja/jezyki/forum wloskie. A ja pisze z Mediolanu.
      Agnieszka
      • 250378m Re: we włoszech..... 22.09.05, 13:18
        cesenie gdzie to? a na forum wloski jestem czesto nic ciekawego dalam juz o
        sobie znac czhyba polacy we wloszech nie maja internetu i malo sa zorganizowani?
        • basiarasponi Re: we włoszech..... 22.09.05, 13:38
          Cesena znajduje się w odległości 30 km od Rimini, nie jest to miasto
          turystyczne, ale b. sympatyczne. To prawda, że Polacy we Włoszech nie są
          zorganizowani, sama szukam mieszkających na stałe w pobliżu Polek, z mizernym
          skutkiem.
          A może czyta nas ktoś z regionu Emilia-Romagna?
          • 250378m Re: we włoszech..... 22.09.05, 18:48
            co robisz w cesenie pracujesz?jak ci sie zyje dlugo tu jestes? ja wlasnie
            znalazlam prace w polsce super prace na pol etatu. to dobre wyjscie dla mnie bo
            mam mala corke potem ze zdobede wreszcie dosw a nie dosw kelnerki. jestem tak
            zdrepresowana nie wiem co robic musze zreszta wrocic do BZ do meza , na dodatek
            nie przyznali mi zlobka tzn ok bez pracy a potem co sprzatanie , mam dosc
            takiego zycia.musze sie chyba napic. jeszcze tu wroce
            • italka2 Re: we włoszech..... 03.10.05, 14:59
              Hej !
              A ja mieszkam w Modenie,skad pozdrawiam serdecznie.
              • basiarasponi Re: we włoszech..... 05.10.05, 09:08
                Co robisz w Modenie? Czy masz kontakty z innymi Polkami? Byłam wprawdzie tylko
                raz w Modenie, ale odległość od Ceseny (mojego miasta) nie jest aż tak duża.
                Ja nie pracuję zawodowo, jestem mamą 2-letniej dziewczynki i żoną Włocha, choć
                w Warszawie skończyłam studia...
                • italka2 Re: we włoszech..... 05.10.05, 13:04
                  Mieszkam w Modenie od 8 lat i pracuje w agencji celnej.Moj maz tez jest Wlochem
                  i mamy 21 miesiecznego synka.Jak bedziesz w okolicy to zapraszam.Pozdrawiam z
                  deszczowej Modeny.
                  • 12345m15 Re: we włoszech..... 09.10.05, 21:09
                    szukam pracy we wloszech jako opiekunka do osoba starsza z mizernym
                    skutkiem,znam podstawowe slowa,jestem w srednim wieku, moze ktos zna taka
                    osoba,b.prosze
                    Maria
    • renata9910 Re: we włoszech..... 28.10.05, 19:52
      Czesc dziewczyny.
      ja mieszkam 55km od Mediolanu dokladnie Sesto Calende,mam meza wlocha i wlasnie
      jestem w 24tc blizniaczej-oczekujemy chlopca i dziewczynki.
      Jestesmy najszczesliwsi na swiecie z tego powodu.
      Napewno bedzie mi ciezko z dwojka bobasow na poczatku bo jestem z daleka od
      domu,co prawda mam tesciowa do pomomocy ale nie ma jak to z mamuska.
      Pozdrawiam was wszystkie goraco

      ps.kojarzycie reklame Lines Velo lub Mortadella di Bologna i wiele innych-to ja
      jestem w nich.
      • gugus2004 Re: we włoszech..... 28.10.05, 21:27
        kojarze te reklamy niezla laska jestes. Ja mieszkam w rzymie mam miemeza i
        synka
        • dorrit Re: we włoszech..... 31.10.05, 12:31
          Hej!
          Ja juz mam blizniaki - dwoch rozbrykanych trzylatkow!
          Nie martw sie, grunt, zeby dzieci byly zdrowe, potem - aby minely pierwsze
          miesiace - dalej powinno byc latwiej!

          Pozdrawiam z Rzymu.
          • dorrit Gugus! 31.10.05, 12:34
            A Ty, Gugus, gdzie w Rzymie mieszkasz?
            Ja kolo Vitinii, czyli na poludnie od EUR-u. A pracuje w centrum.
            Pozdrawiam!
            • gugus2004 Re: Gugus! 31.10.05, 15:44
              JA na centocelle
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka