_enola 28.08.02, 22:35 Pozdrawiam wszystkie, rowniez te spoza Austrii )) Enola Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karelia Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha 28.08.02, 22:52 piknie dziekujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
_enola Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha 29.08.02, 21:55 jestescie an wakacjach?.......... Odpowiedz Link Zgłoś
liloom Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha 29.08.02, 22:03 Wakacje siem konczopm co napawa mie glembokim smutkiem((( A tak na powaznie, to owszem wakacje sie koncza ale wakacje mojego dziecka, dziecko wraca i znow zwiekszenie tempa i brak czasu na cokolwiek... Jutro ostatni dzien "laby", basen czeka, podobno ma byc ladna pogoda (hurra!!!). Potem "ta ostatnia niedziela..." buziaczki enola, a co u Ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
_enola Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha 04.09.02, 11:58 Hej Liloom Fajnie, ze sie odzywasz A co z pozostalymi? Nie ma was? OK, jestem sklonna zmienic troszke temat: dodam chlopakow tez No wiec, co slychac? Nie mowcie, ze takie dlugie wakacje macie... Pozdrowionka, Enola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: Co slychac u dziewczyn i chlopakow w Austrii? IP: *.access.nacamar.de 04.09.02, 13:08 moje chlopaki siedza akurat dwa tygodnie w Wiedniu, jest super...ponoc Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: Co slychac u dziewczyn i chlopakow w Austrii? 04.09.02, 18:16 nie francuskie nie kreolskie ale nasze , nasze polskie nie austiackie , nie jakies inne ale nasze, rodzinneeeeeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur oslabilas mnie Karelia IP: *.access.nacamar.de 04.09.02, 18:30 karelia napisała: > nie francuskie nie kreolskie > ale nasze , nasze polskie > nie austiackie , nie jakies inne > ale nasze, rodzinneeeeeeeee ................ oooooooooaaaaaaaaaaaaeeeeełłłłłłłłuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia29 Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha 05.09.02, 11:12 Czesc Enola ! Troche mnie tu nie bylo, ale milo, ze inni nie opuscili tego Forum. Co u Ciebie, jak Dzidzius. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kaczucha Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha 05.09.02, 11:41 a ja zem nowa na forum i pozdrawiam z Wiednia Odpowiedz Link Zgłoś
_enola Re: Austriackie dziewczyny 05.09.02, 12:44 Hej Sylwia Fajnie, ze sie odzywasz. Ja tez mialam dluzsza przerwe tutaj, dlatego chcialam wiedziec, czy ktos sie jeszcze pokazuje Czy ktoras z was wchodzi na irca (dalnet)? Pozdrawiam, Enola Ps. Maly rosnie jak na drozdzach i na ogol jest grzeczny Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia29 Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha 05.09.02, 14:33 Witam nowa Kaczuche z Wiednia (ja tez jestem ze stolicy Enola, jesli chodzi o "internetowe bywanie" to wylacznie gazeta.pl i jestem zadowolona. Ciesze sie, ze Twoj Synek ma sie dobrze tzn, ze jest wyrozumialy i nie aprobuje mamusi przez caly czas, tylko moze ona zajmowac sie tez innymi rzeczami. U mnie nic nowego, doktorat "sie robi", a od pazdziernika zaczna sie zajecia ze studentami. Max rosnie i wczoraj poszedl pierwszy dzien do przedszkola po rocznym stazu w zlobku i chyba jest zadowolony. W sierpniu bylismy w Salzburg'u (Straßwalchen) i za kilka tygodni pewnie jeszcze raz sie tam przejedziemy zagladajac przy okazji do Insbruck'a. Wracam do obowiazkow i pozdrawiam Wszystkich ! Pa ! Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re Artur, 05.09.02, 18:13 Arturrek, co tak sie drzesz??? Stalo sie co , czy co??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Karelia IP: *.access.nacamar.de 05.09.02, 18:38 karelia napisała: > Arturrek, co tak sie drzesz??? Stalo sie co , czy co??? .............. co chcesz, to ty tu wyspiewujesz. Mnie to rozbawilo )) Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: Karelia 05.09.02, 20:34 aaaaa chyba ze tak, no to posmiejmy sie razem, bo i coz nam pozostalo na tym padole lez))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur ....................................Stop! IP: *.access.nacamar.de 05.09.02, 20:37 karelia napisała: > aaaaa chyba ze tak, no to posmiejmy sie razem, bo i coz nam pozostalo na tym > padole lez))))))))))))))))))))))))))))) ...................... chtnie sie posmieje )))))))))))))))))))))0 ale zaraz padol lez? chyba, ze posmiac sie do lez, to zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha 05.09.02, 18:28 _enola napisała: > Pozdrawiam wszystkie, rowniez te spoza Austrii )) > Enola zdecydowanie za malo wiadomosci metereologicznych, jestem glodny wiadomosci o pogodzie panujacej w roznych regionach austrii, no panie forumowiczki, prosze podchodzic powaznie do uczestnictwa w tym watku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.ras.SBG.AC.AT 03.10.02, 13:38 Witam Was wszystkie po letniej przerwie! ja juz spowrotem w Salzburgu i wlasnie zaczynam zajecia! Pozdr. ola Odpowiedz Link Zgłoś
boroweczka1 Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha 03.10.02, 13:44 Czesc Ola! To ja Sylwia tylko pod innym nickiem. Moje esperymenty wlasnie doprowadzaja mnie do szalu - "gotuje i gwizdam". Zaczyna mi cierpliwosci brakowac, a dopiero zaczelam ten doktorat Do tego te zagrywki w grupie, a od 14 startuje Praktikum i jestem tutorem, wiec czasu na swoje eksperymenty nie bede miala. Koszmar ! A co u Ciebie ? Wypoczeta dynamicznie wracasz do nauki ? Pozdrowionka ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.ras.SBG.AC.AT 03.10.02, 13:48 Witam witam!!! taaaakkkk ,jakos jak na razie to naszym profesorom nie chce sie zbytnio zaczynac zajec! jak na razie mialam tylko 2 Prosemin. a reszta w przyszlym tygodniu! a Ty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.anc.univie.ac.at 04.10.02, 10:19 Witam ponownie! W ramach praktyki z analityki instrumentalnej mam 3 cwiczenia i chyba sie raczej bede meczyc, niz ... Wszystko jedno. A Ty dopiero "zbierasz na obroty" ? To dobrze, z czasem na pewno bedzie jeszcze dosc stresu. Jak wakacje ? Milego dnia i weekendu gdybysmy sie juz nie "przeczytaly" ))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.ras.SBG.AC.AT 04.10.02, 12:36 Na pewno bedzie Ci sie podobac bycie Tutorem ( Tutorka?)!!!U mnie przynajmniej bylo bardzo zabawnie Wakacje spedzilam nad naszym polskim morzem;na szczescie pogoda dopisala!! a reszta juz w domku!! ale tez bylo super!! a Ty??? gdzie w tym roku spedzilas lato? chyba nie w Wiedniu ,w pracy? Milego weekendu! i slonecznej pogody! ps. u mnie znow zaczelo padac papapappa ola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.anc.univie.ac.at 04.10.02, 13:49 Hey Ola! Cieszy mnie, ze jestes z wakacji zadowolona, ze byly udane. Ja mialam 2 tygodnie urlopu i te spedzilam w gronie najblizszych w Polsce. Jak pewnie wiesz na studiach doktoranckich nie ma juz wakacji tak wiec reszte lata spedzialam w instytucie. Z tutorowania sie ciesze, potrzebuje troche zmian, a to na pewno bedzie zmiana. Zaluje, ze lato sie skonczylo i zyczylybym soebie pieknej jesieni, ale ta pogoda Pewnie niedlugo zaczniesz tam u Ciebie na nartach jezdzic Pozdrawiam Cie goraco i do nastepnego ! Pa ! Odpowiedz Link Zgłoś
luiza_w_ogrodzie_ slyszalam ze austriacy to twardziele czekoladowi 04.10.02, 17:27 bardzo lubia kakaowe oko penetrowac podobno, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student do Oli... IP: *.ipt.aol.com 04.10.02, 20:34 witaj Olka... widze, ze znow wszystko wrocilo do normy...studia..nauka...Salzburg Ja nadal w usa... jak dlugo - nie wiem? Ale WIELE dalbym teraz by choc na pare dni w Twoich okolicach sie znalezc.. Moze to nastapi jeszcze w tym roku... moze w przyszlym...tymczasem pozdrawiam z dosc cieplych okolic Chicago. bastard Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: do Oli... IP: *.ras.SBG.AC.AT 05.10.02, 00:42 Witaj Adasiu nie sadzilam,ze jeszcze jestes w USA?!?! a co do tutejszych miejsc, to raczej nie bedziesz mi zazdroscil:pada i jest okropnie zimno ;gor tez nie widac... a u Ciebie cieplutko! pozdr. z ulewnego Salzburga!!! ola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.ras.SBG.AC.AT 07.10.02, 15:26 Czesc Wam wszystkim; jak minal weekend??? bo u mnie padalo i bylo bardzo zimno pozdr. ola Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha 07.10.02, 15:38 Gość portalu: ola napisał(a): > Czesc Wam wszystkim; > jak minal weekend??? > bo u mnie padalo i bylo bardzo zimno > pozdr. > ola dziekuje dziekuje...dziewczyny z austrii, nigdy nie zawodza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.anc.univie.ac.at 08.10.02, 10:30 Hey! Sobota w Wiedniu byla nawet ladna, bylam z Maxem puszczac latawiec )) Niedziela niestety, nudzilismy sie w domu, a dzisiaj jest bardzo zimno. Mam nawal pracy, swoje eksperymenty, bo szef musi pisac Bericht i do tego przygotowania do praktyki. Pozdrawiam goraco! Pa ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.plus.sbg.ac.at 09.10.02, 14:37 Witam, wlasnie mam przerwe ... jestem w trakcie najnudniejszego wykladu,jaki dotad mialam : Literaturkritik; koszmar; o malo nie zasnelam! a co u Ciebie? jak Twoje Tutorium? juz wszysto przygotowane? pozdr. ola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.anc.univie.ac.at 10.10.02, 12:18 Hey! Sprzet do cwiczen jeszcze nie calkiem gotowy, brakuje mi sporo, ale do poniedzialkowego popoludnia powinnam zdarzyc. Pozy tym zle Zimno, stres, chce do mamy ))))))))) Pozdrawiam ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.ras.SBG.AC.AT 10.10.02, 13:01 ojej! u mnie sloneczko sobie swieci,ale i tak jest troche mrozno i jak na razie nie chce do mamy; nie teskni mi sie w ogole za Polska; jeszcze chyba troche za wczesnie moze tak jakos w polowie listopada bedzie mi juz teskno! A Ty? kiedy nastepna wizyta w Polsce??? Pozdr. i poowdzenia ze SPRZETEM PA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.anc.univie.ac.at 10.10.02, 13:26 Mnie sie za Polska nie teskni, za bliskimi tak i to z nimi sobie uosabiam Polske. Ostatnio jest mi srednio lub nawet gorzej niz srednio i dlatego tak smuce. A do mamy i "Omki" (czyli babci mojego synka) jade na 1 listopada i musze wziac dzien urlopu, by moc byc troszke dluzej. Hurra !!! To milego dnia Olenko (moge tak Cie nazywac ?) ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Austriackie dziewczyny, co u was slycha IP: *.ras.SBG.AC.AT 10.10.02, 14:46 czesc jeszcze raz dzisiaj! pewnie ze mozesz mnie tak nazywac ja jade do domu dopiero na swieta Bozego...ale w sumie to i dobrze... na Wszystkich Swietych mi sie niezbyt oplaca: za malo wolnego mamy A wlasnie! Jak Twoj synek? mam nadzieje,ze super!!!!!! pozdr. i milego dnia zycze! ja jestem dzisiaj na Uni do 20 wieczorem,ale za to pozniej IMPREZA!!! weekend czas zaczac!! papapapapapapapa ola Odpowiedz Link Zgłoś
_enola Austriackie dziewczyny odzywaja sie, fajnie ;) 28.10.02, 17:42 Czesc Nie wiem, dlaczego, ale przez kilka tygodni nie ladowala mi sie strona z forum gazety... Stracilam cos? Sylwia, jest takie forum dla mam austriackich, zamierzam tam puscic pytanie o polsko-austriackie rodziny... Ciekawe, czy ktos sie zglosi... Pozdrawiam Sylwie, Ole, Kaczuche i... kogos jeszcze? Enola Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: Austriackie dziewczyny odzywaja sie, fajnie ; 28.10.02, 17:44 _enola napisała: > Czesc > Nie wiem, dlaczego, ale przez kilka tygodni nie ladowala mi sie strona z forum > gazety... Stracilam cos? > Sylwia, jest takie forum dla mam austriackich, zamierzam tam puscic pytanie o > polsko-austriackie rodziny... Ciekawe, czy ktos sie zglosi... > Pozdrawiam Sylwie, Ole, Kaczuche i... kogos jeszcze? Enola czesc! jak z pogoda? Odpowiedz Link Zgłoś
_enola jotek dwudziestotrzyletni 29.10.02, 00:30 jotek, co ty tak z ta pogoda? jakies zaluzje, ze niby o czym innym nie piszemy? a swoja droga to huragan z niemiec powowli przechodzi na austrie... wczoraj w nocy wywalilo nam okno (na szczescie tylko jego zamiennik styropianowy) i zrzucilo kilka dachowek... i na tym koniec, co za szczescie a poza tym, jotus, austria kraik maly, ale jaki urozmaicony pogodowo, zdziwilbys sie... w calym kraju moze padac, a u nas pogoda sie trzyma i sloneczko przygrzewa... i dlatego kasztany jadalne u nas rosna pozdrawiam cie, enola Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: jotek dwudziestotrzyletni 29.10.02, 02:58 _enola napisała: > jotek, co ty tak z ta pogoda? jakies zaluzje, ze niby o czym innym nie > piszemy? a swoja droga to huragan z niemiec powowli przechodzi na > austrie... wczoraj w nocy wywalilo nam okno (na szczescie tylko jego zamiennik > styropianowy) i zrzucilo kilka dachowek... i na tym koniec, co za szczescie > a poza tym, jotus, austria kraik maly, ale jaki urozmaicony pogodowo, > zdziwilbys sie... w calym kraju moze padac, a u nas pogoda sie trzyma i > sloneczko przygrzewa... i dlatego kasztany jadalne u nas rosna > pozdrawiam cie, enola no to mnie uspokoilas! dobrze wiedziec ze w austrii wszyscy w formie i na posterunku! pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
kaczucha Re: Austriackie dziewczyny odzywaja sie, fajnie ; 29.10.02, 13:35 a dzisiaj w wiedniu jest naprawde piekna jesien, swieci slonce liscie trzeszcza pod nogami, pachnie ziemia, a spacer zdecydowanie poprawia humor pozdrawiam Kaczucha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Austriackie dziewczyny odzywaja sie, fajnie ; IP: *.ras.SBG.AC.AT 05.12.02, 00:08 Witam...po dluuuugggiiej przerwie! co sie dzieje? nikt nic nie pisze dlugo musialam szukac tego watku odezwiecie sie kiedys?????? ola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student OLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA IP: *.ipt.aol.com 05.12.02, 00:14 jak to milo Cie widziec znowu-co sie z Toba tego tamtego dzialo ??? daj znac jak tam Sazburg.. jak tam Wieden.. i w ogole.. milo powspominac. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: OLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA IP: *.ras.SBG.AC.AT 05.12.02, 00:24 Witaj och...nic nowego musze sie uczyc ale za to czeka mnie nagroda! juz za dwa tyg. jade do Polski,a potem sylwester i NARTY A co u Ciebie? kiedy odwiedzisz Austrie?i Polske w ogole? pozdrawiam ola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: OLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA IP: *.ipt.aol.com 05.12.02, 00:28 ahh Olka Ty mi tu nie pisz o Polsce, nartach i gorach.. ))))))) nie wiem kiedy odwiedze.. ales mi checi dziewczyno narobila ale teraz nawet gdybym odwiedzil, to niestety/stety juz nie Twoje okolice.. teraz wszyscy move nach Wieden.. wiec siedzialbym w Wiedniu.. a moze nawet i to lepiej, bo tam wiecej rozrywki niz w Oö pozdrawiam nadal z usa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola wiem,wiem IP: *.ras.SBG.AC.AT 05.12.02, 00:41 Wieden to Wieden ja tez sie przenosze od zimowego semestru do stolicy a co u Ciebie? masz zamiar w ogole wrocic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: wiem,wiem IP: *.ipt.aol.com 05.12.02, 00:43 oooooo przenosisz sie.. hmm to sie jednak zastanowie poki co nie mam.. ale zobaczymy co sie bedzie dzialo, jeszcze nie czas rozmyslac o tym milych snow Olka.. pozdrow gory bastard Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: wiem,wiem IP: *.ras.SBG.AC.AT 05.12.02, 02:04 hm......Gaisberg i Untersberg juz pozdrowione - widze je z okna a reszta jutro...... kolorowych snow! ide wreszcie spac! pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: wiem,wiem IP: *.ipt.aol.com 05.12.02, 02:13 NO IDZ bo jak widze to nocny marek z Ciebie.. ja uciekam na film - U-571 pozdrawiam i dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola :( IP: *.ras.SBG.AC.AT 06.12.02, 01:23 Widze,ze sie nikt nie odezwal Adas- znowu nie moge spac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola a w Salzburgu... IP: *.ras.SBG.AC.AT 05.12.02, 00:28 nic ciekawego, juz swiateczniewszedzie choinki i mikolajepoza tym niby zima,ale sniegu w miescie jakos nie widac ale... ide juz spac papapa Odpowiedz Link Zgłoś