mmaaggddaax 19.07.06, 22:02 napiszcie na jakie badania skierowano was w ciazy... typu,-krew, mocz, hormony? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
papasowa Re: badania ...uk 21.07.06, 11:45 ja zaczynalam ciaze w uk.w 5 tyg ciazy zarejestrowalam sie w GP i oni wyslali do mnie polozna a ta dalej umowila mnie w szpitalu na badania. poniewaz oni tam raczej do 3 miesiaca sie ciaza nie przejmuja bo jest wysoki procent poronien to mialam b odlegly termin. a ja wolalam dmuchac na zimne i kiedy w 8 tyg pobolewalo mnie w dole brzucha to pojechalam na emergency i tam zrobiono mi badania krwi i moczu i usg i okazalo sie ze mam blizniaki! potem doczekalam na wizyte w szpitalu i musze powiedziec ze podejscie jest super (bylo to w Barnsley wiec taka sobie miescina). Mialam spotkanie z polozna, z ginekologiem, z endokrynologiem (tarczyca) i jeszcze z kims-razem 4 godz. Sprowadzaja kazdego o kogo zapytasz.Poza tym poprosilam o test na toksoplazmoze i nie bylo problemu. Dostalam mase ulotek i ksiazke informacyjna. warto tez zarejestrowac sie w bootsie lub wyciac z magazynu dla pan zgloszenie ktore wysylasz do pampersa. dostajesz w bootsie lub poczta torbe dla przyszlej mamy i na biezaco maila o tym co sie z toba i dzidzia dzieje. mozesz pytac o te rzeczy tez w mothercare -dla mnie podejscie sluzby zdrowia w uk bylo super. naprawde chcialo sie byc w ciazy. Odpowiedz Link Zgłoś