Dodaj do ulubionych

badania ...uk

19.07.06, 22:02
napiszcie na jakie badania skierowano was w ciazy...
typu,-krew, mocz, hormony?
Obserwuj wątek
    • papasowa Re: badania ...uk 21.07.06, 11:45
      ja zaczynalam ciaze w uk.w 5 tyg ciazy zarejestrowalam sie w GP i oni wyslali
      do mnie polozna a ta dalej umowila mnie w szpitalu na badania. poniewaz oni tam
      raczej do 3 miesiaca sie ciaza nie przejmuja bo jest wysoki procent poronien to
      mialam b odlegly termin. a ja wolalam dmuchac na zimne i kiedy w 8 tyg
      pobolewalo mnie w dole brzucha to pojechalam na emergency i tam zrobiono mi
      badania krwi i moczu i usg i okazalo sie ze mam blizniaki!
      potem doczekalam na wizyte w szpitalu i musze powiedziec ze podejscie jest
      super (bylo to w Barnsley wiec taka sobie miescina).
      Mialam spotkanie z polozna, z ginekologiem, z endokrynologiem (tarczyca) i
      jeszcze z kims-razem 4 godz. Sprowadzaja kazdego o kogo zapytasz.Poza tym
      poprosilam o test na toksoplazmoze i nie bylo problemu. Dostalam mase ulotek i
      ksiazke informacyjna.
      warto tez zarejestrowac sie w bootsie lub wyciac z magazynu dla pan zgloszenie
      ktore wysylasz do pampersa. dostajesz w bootsie lub poczta torbe dla przyszlej
      mamy i na biezaco maila o tym co sie z toba i dzidzia dzieje. mozesz pytac o te
      rzeczy tez w mothercare -dla mnie podejscie sluzby zdrowia w uk bylo super.
      naprawde chcialo sie byc w ciazy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka