Dodaj do ulubionych

idzie nowe

03.09.06, 22:38
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3592835.html co 2-gi mlody
lobywatel kce sobie wyjezdzac pogwizdac, oczywiscie.

gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3588838.html a tu straszom
jakiemis pod-wyszkami. Siedzielismy jak w kinie na dachu przy kominie a moze
jeszcze wyzej niz ten dach, dach, dach. wychodzi na to ze jednak nadau i
cosneck to chyba biora jakies proszki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka