Gość: krzysztof
IP: *.visp.energis.pl
05.03.03, 11:11
Witam,
rozważamy z żoną możliwość wyjazdu do Kanady na stałę (jako skilled
immigrants)
mam pytanie do osób mieszkających w Kanadzie: Jakie są początkowe koszty
tzn. płatności za mieszkanie, jedzenie itd.
Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem społecznym?
Jak wysokie są podatki?
Zdaję sobie sprawę, że wysokość niektórych opłat może być różna ze względu
na region, także jeśli możecie to napiszcie do jakiego miejsca się
odnosicie. Jestem również ciekaw Waszych ogólnych wrażeń co do życia tam,
czy jest łatwiej, czy poziom życia jaki osiągnęliście tam jako pierwsze
pokolenie Was satysfakcjonuje???
Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za chęć podzielenia sie Waszymi
spostrzezeniami,
Krzysztof