americanin 12.03.03, 03:37 Taka sobie bombka 21 tys funtow. Moze niedlugo pierdolniemy nia w Paryz i te francuskie tchorze pojda w pizdu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
republican Re: MOAB 12.03.03, 04:11 americanin napisał: > Taka sobie bombka 21 tys funtow. > Moze niedlugo pierdolniemy nia w Paryz i te francuskie > tchorze pojda w pizdu. Paryz, Berlin, Moskwa, Peking, Ankara i co nastepne? Odpowiedz Link Zgłoś