Dodaj do ulubionych

Mamy w Michigan

IP: *.* 18.03.03, 17:30
Prawdopodobnie juz wkrotce bede mieszkac w Wixom, w stanie Michigan. Czy sa jakies emamy z tamtych okolic?PozdrawiamEwa
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: martaha Re: Mamy w Michigan IP: *.* 21.03.03, 21:21
      Czesc Ewo !!!!Nie mieszkam w Michigan a w Pennsylvanii co jak na warunki amerykanskie jest dosc blisko.Gdy jest cieplo jezdzimy czesto nad Jezioro Erie a to juz calkiem blisko do Michigan.Kiedy zamierzasz tu zamieszkac ?Buziaczki i milego dnia !!!!!!Jesli masz ochote pisz na priva.Ania mama 16,5 miesiecznej Martusi
      • Gość edziecko: 9304 Re: Mamy w Michigan IP: *.* 25.03.03, 17:00
        Czesc,Ja mieszkam w Bostonie a Pensylwanii mamy serdecznych przyjaciol, ktorych czesto odwiedzamy (Boston-New Town jakies 6 godzin jazdy)wiec skoro z Pensylwanii jest juz niedaleko to........tez moge podpisac sie pod tym postem. Jeszcze nie jestem emama. Moj pierwszy dzidzius - Maks urodzi sie pod koniec lipca. Jezeli Boston nie jest dla Ciebie za daleko, napisz. Goraco pozdrawiam. Aneta
      • Gość edziecko: 9304 Re: Mamy w Michigan IP: *.* 25.03.03, 17:00
        Czesc,Ja mieszkam w Bostonie a w Pensylwanii mamy serdecznych przyjaciol, ktorych czesto odwiedzamy (Boston-New Town jakies 6 godzin jazdy)wiec skoro z Pensylwanii jest juz niedaleko to........tez moge podpisac sie pod tym postem. Jeszcze nie jestem emama. Moj pierwszy dzidzius - Maks urodzi sie pod koniec lipca. Jezeli Boston nie jest dla Ciebie za daleko, napisz. Goraco pozdrawiam. Aneta

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka