sama_prawda
28.11.01, 09:24
Wypowiedzi tego typu jak wyjatek ponizej, sa zawsze pisane przez wiekszych patriotow poskich, ktorzy
sie musza dla polski poswiecic i zostac w niej. "Na dobre czy na zle".
Tak jak by 10 milonow polakow na swiece nie mialo prawa powiedziec ze oni tez sa takze polskimi
patriotami. Taki nieudacznik jak autor tego postu ponizej pochodzi wlasnie z takiej grupy.
'Polska meczennikiem narodow" to ich dewiza. No bo trzeba znalzesc uprawiedliwienie na glupote
czesci polakow.
Kazdy polak na obczyznie to zdrajca i czlowiek szukajacy wygody. To ich jedyne argumenty.
Pani z Dani juz 10 lat temu bedac w polsce proponowala pomoc w organizowaniu i zakladaniu
biznesu dla polakow w polsce - OLAMO JA CALKOWICIE.
A ogloszono ja czlowiekiem roku w DANI. Jaie to mialo znaczenie dla polakow zadne - ONI WIEDZA
LEPIEJ.
AROGANCJA - BRAK POKORY ORAZ GLUPOTA to charakterystyka osob ktore dorwaly sie do stolka !!!
Nie wazne jakiego.
Pierwszy raz nowy przewodniczacy Pan Sulek powiedzial przed kamerami ze to polska strona jest
winna za straty polakow w wyplacie odszkodowan od Niewmcow.
Ale polak musi oczywiscie najechac na zlodzieja niemca za oszukal biednych polakow. !!!!!!!!!!
Na siedem ( 7 ) ronych panstw tylko polska strona chciala wyplaty w zlotowkach.
Gdzie ten idiota co nie umie liczyc i nie ma pojecia o przelicznikach walut.
A teraz niemcy to zlodzieje - placy ciagle szukaja winnych, a nigdy nie popatrza sobie w lustro.
............
Ten fanatyk podal link do wypowiedzi Pana Wajdy o sytuacji jaka doprowadzila takich rezultaow
wyborow. Pan Wajda ma racje ze mowi o arogancji inteligencji posolidarnosciowej.
I to jak by jest przyczyna problemu.
Ja zejde nizej kazdy polak ma sie za polityka on wie wiecej. TU JEST PROBLEM.
Ludzie tylko lubia gadac i pieprzyc glupio