olii11 13.08.07, 21:38 Wiem o istnieniu 2 przedszkoli polsko-amerykańskich w N.Y.Czy ktoś może posyła tam dziecko, jak wyglądają zapisy,opłaty itp.A może ktoś zechce podzielić się wiedzą o amerykańskich przedszkolach w tym mieście? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agany Re: przedszkole w nowym jorku 29.08.07, 17:23 czesc Mieszkam w Nowym Jorku siedem lat,dokladnie w polskiej dzielnicy Greenpoint. Tutaj w okolicy jest kilka przedszkoli polsko- amerykanskich. KOsztuja od 175$ do 250 za tydzien, do niektorych mozna poslac dziecko na tyle dni ile sie chce.Moje chodzily tylko dwa dni w tygodniu.SA tez przedszkola amerykanskie, miejskie bezplatne.Ponoc bardzo dobre, moje dzieci zaczynaja tam od wrzesnia chodzic,wiec bede wiedziec wiecej.A Ty gdzie mieszkasz? JA tylko orientuje sie w okolicy Greenpointu, jak jest w innych miejscach ,nie wiem. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
majka243 do agany 02.09.07, 11:54 witam, ja lece do NY pod koniec pazdziernika, mam synka prawie 3 latka i szukam bratniej duszy, gdyz nie znam tam nikogo z malymi dziecmi, w jakim wieku sa Twoje Pociechy? tez bede mieszkac na Greenpoint, a synek jest zapisany do przedszkola Zajaczek, pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
agany Re: do agany 05.09.07, 02:34 Hej Majka Moja coreczka ma 4,5 latka a synek 3,5.Serdecznie zapraszamy "do nas".Chetnie sluze rada i pomoca.Na dlugo przyjezdzasz? Jak chcesz podam Ci numer telefonu do mnie? Pozdrawiam Aga Odpowiedz Link Zgłoś
majka243 Re: do agany 05.09.07, 19:54 witam, przylatujemy 23 pazdziernika i planujemy zostac "dozwolone" pol roku, numer tel. bardzo chetnie, a poki co jesli bedziesz miec chwile to mozesz napisac maila, moj adres: adzia241@tlen.pl, ciesze sie ze sie odezwalas i ze bedziemy miec towarzystwo na miejscu, pozdrawiam goraco z deszczowej Polski Odpowiedz Link Zgłoś