Dodaj do ulubionych

przedszkole w nowym jorku

13.08.07, 21:38
Wiem o istnieniu 2 przedszkoli polsko-amerykańskich w N.Y.Czy ktoś może posyła tam dziecko, jak wyglądają zapisy,opłaty itp.A może ktoś zechce podzielić się wiedzą o amerykańskich przedszkolach w tym mieście?
Obserwuj wątek
    • agany Re: przedszkole w nowym jorku 29.08.07, 17:23
      czesc
      Mieszkam w Nowym Jorku siedem lat,dokladnie w polskiej dzielnicy
      Greenpoint. Tutaj w okolicy jest kilka przedszkoli polsko-
      amerykanskich. KOsztuja od 175$ do 250 za tydzien, do niektorych
      mozna poslac dziecko na tyle dni ile sie chce.Moje chodzily tylko
      dwa dni w tygodniu.SA tez przedszkola amerykanskie, miejskie
      bezplatne.Ponoc bardzo dobre, moje dzieci zaczynaja tam od wrzesnia
      chodzic,wiec bede wiedziec wiecej.A Ty gdzie mieszkasz? JA tylko
      orientuje sie w okolicy Greenpointu, jak jest w innych
      miejscach ,nie wiem.
      pozdrawiam
      • majka243 do agany 02.09.07, 11:54
        witam, ja lece do NY pod koniec pazdziernika, mam synka prawie 3
        latka i szukam bratniej duszy, gdyz nie znam tam nikogo z malymi
        dziecmi, w jakim wieku sa Twoje Pociechy? tez bede mieszkac na
        Greenpoint, a synek jest zapisany do przedszkola Zajaczek,
        pozdrawiam serdecznie
        • agany Re: do agany 05.09.07, 02:34
          Hej Majka
          Moja coreczka ma 4,5 latka a synek 3,5.Serdecznie zapraszamy "do
          nas".Chetnie sluze rada i pomoca.Na dlugo przyjezdzasz?
          Jak chcesz podam Ci numer telefonu do mnie?
          Pozdrawiam Aga
          • majka243 Re: do agany 05.09.07, 19:54
            witam, przylatujemy 23 pazdziernika i planujemy zostac "dozwolone"
            pol roku, numer tel. bardzo chetnie, a poki co jesli bedziesz miec
            chwile to mozesz napisac maila, moj adres: adzia241@tlen.pl, ciesze
            sie ze sie odezwalas i ze bedziemy miec towarzystwo na miejscu,
            pozdrawiam goraco z deszczowej Polski

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka