Dodaj do ulubionych

LOT - Later Or Tomorrow

19.10.07, 06:25
w nowo oddanym terminalu odlotow nie ma nawet malutkiego automatu z
napojami...ze wzgledu na ilosc lotow, 2 bramki...4 odloty w ciagu dwoch godzin
...opoznienia...nowa hala odlotow wygladala jak oboz koncentracyjny
8.10.2007...ludzie siedzieli na podlodze...ludzie z dziecmi...spragnieni
wody...przeciez swojej nie mozna wziac, a nie pomysleli ci co rozbudowywali
lotnisko o tym ze czlowiek musi sie napic wody czasami...zwlaszcza kiedy ma
lot opozniony o kilka godzin...na wlasne oczy widzialam jak rodzina dzielila
sie kubeczkiem wody swojego malucha bo przy okolo 500 osobach i sali odlotow
wielkosci salonu jadalnego prezydenta kaczynskiego nie da sie bez butelki wody
przezyc...Masakra...afrykanskie lotniska przy Etiudzie dostaja odemnie 10
punktow w skali od 1 do 10
Obserwuj wątek
    • dis_and_dat_kid Re: LOT - Later Or Tomorrow 19.10.07, 06:31
      pamietam Etiude z czerwca tego roku: przyjechalem, kupilem butelke wody
      mineralnej, przeszlem przez bramke, na bramce wyyebali wode do kosza --
      regulacje europejskie
      • chardonnay11 Re: LOT - Later Or Tomorrow 19.10.07, 17:19
        Lotniska i dworce sa wizytowkami kazdego panstwa.Witamy w III
        swiecie- czy to wizytowka Polski?
        • zupa_nazi Re: LOT - Later Or Tomorrow 19.10.07, 17:42
          dobrze ze ty nie jestes wizytowka bo wtedy moglbym cie wyebac do
          kosza. Strzel sobie w twoj pusy cymbal! hehehehe
    • zupa_nazi Re: LOT - Later Or Tomorrow 19.10.07, 17:50
      ty i tak na codzien zapyerdalasz w gumofilcach wiec sie nei martw
      lataniem hehehehe.
      • soup.nazi Cosnek, widze, ze jestes moim fanem 19.10.07, 18:22
        watch out for shit hitting the fan now and then, hehehe
    • polonus5 Re: LOT - Later Or Tomorrow 19.10.07, 18:31
      ratpole mozesz podac link to tych informacji ??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka