kalifornian 15.08.03, 07:42 Jak polecisz to juz nie wrocisz! To jest dopiero pulapka! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aussie Re: Pulapka paszportowa na Marsie IP: 140.159.68.* 15.08.03, 07:52 Niekoniecznie. Nalezy na Marsa podrozowac z polskim paszportem i tzw. Australian Declaratory Visa! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=7459232 Odpowiedz Link Zgłoś
alaskanka3 Re: Pulapka paszportowa na Marsie 15.08.03, 07:58 Gość portalu: Aussie napisał(a): > Niekoniecznie. Nalezy na Marsa podrozowac z polskim paszportem i tzw. Australian Declaratory Visa! > <ahref="https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=7459232"target="_blank">forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=7459232</a> Niewatpliwie tak wlasnie nalezy robic, nareszcie jeden i drugi dokument bedzie odpowiednio zastosowany. Z polskim paszportem i Australian Declaratory Visa na Marsa ! hurra !! alaskanka -- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aussie Re: Pulapka paszportowa na Marsie IP: 140.159.68.* 15.08.03, 08:00 alaskanka3 napisała: Aussie napisał(a): Niekoniecznie. Nalezy na Marsa podrozowac z polskim paszportem i tzw. Australian Declaratory Visa! "forum.gazeta.pl/forum/72,2.html - Niewatpliwie tak wlasnie nalezy robic, nareszcie jeden i drugi dokument bedzie odpowiednio zastosowany. Z polskim paszportem i Australian Declaratory Visa na Marsa ! hurra !! alaskanka A: Na Marsa i z powrotem! Odpowiedz Link Zgłoś
kahlua1 Re: Pulapka paszportowa na Marsie 15.08.03, 08:02 Napiszmy list do prezydenta Marsa. Mysle ze skutecznosc bedzie wieksza niz listu do prezydenta. hehe Odpowiedz Link Zgłoś
nedusa hehe 15.08.03, 08:06 kahlua1 napisał: > Napiszmy list do prezydenta Marsa. > Mysle ze skutecznosc bedzie wieksza niz listu do > prezydenta. hehe dobry pomysl kahlua1! mam wrazenie, ze to nie bedzie twoj pierwszy list do "prezydenta Marsa" go kahlua1 go!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aussie Re: hehe IP: 140.159.68.* 15.08.03, 08:53 nedusa napisała: > kahlua1 napisał: > > > Napiszmy list do prezydenta Marsa. > > Mysle ze skutecznosc bedzie wieksza niz listu do > > prezydenta. hehe > > dobry pomysl kahlua1! > mam wrazenie, ze to nie bedzie twoj pierwszy list > do "prezydenta Marsa" A: Dajcie go napisac panu "prezesowi" polonii australijskiej! > go kahlua1 go!!! Odpowiedz Link Zgłoś