Dodaj do ulubionych

Pulapka paszportowa na Marsie

15.08.03, 07:42
Jak polecisz to juz nie wrocisz!
To jest dopiero pulapka!
Obserwuj wątek
    • Gość: Aussie Re: Pulapka paszportowa na Marsie IP: 140.159.68.* 15.08.03, 07:52
      Niekoniecznie. Nalezy na Marsa podrozowac z polskim paszportem i tzw.
      Australian Declaratory Visa!
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=7459232
      • alaskanka3 Re: Pulapka paszportowa na Marsie 15.08.03, 07:58
        Gość portalu: Aussie napisał(a):

        > Niekoniecznie. Nalezy na Marsa podrozowac z polskim
        paszportem i tzw. Australian Declaratory Visa!
        >
        <ahref="https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=7459232"target="_blank">forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=7459232</a>


        Niewatpliwie tak wlasnie nalezy robic, nareszcie jeden i
        drugi dokument bedzie odpowiednio zastosowany.

        Z polskim paszportem i Australian Declaratory Visa
        na Marsa ! hurra !!



        alaskanka
        --
        • Gość: Aussie Re: Pulapka paszportowa na Marsie IP: 140.159.68.* 15.08.03, 08:00
          alaskanka3 napisała:
          Aussie napisał(a): Niekoniecznie. Nalezy na Marsa podrozowac z polskim
          paszportem i tzw. Australian Declaratory Visa!
          "forum.gazeta.pl/forum/72,2.html

          - Niewatpliwie tak wlasnie nalezy robic, nareszcie jeden i drugi dokument
          bedzie odpowiednio zastosowany.
          Z polskim paszportem i Australian Declaratory Visa na Marsa ! hurra !!
          alaskanka
          A: Na Marsa i z powrotem! smile
          • kahlua1 Re: Pulapka paszportowa na Marsie 15.08.03, 08:02
            Napiszmy list do prezydenta Marsa.
            Mysle ze skutecznosc bedzie wieksza niz listu do
            prezydenta. hehe
            • nedusa hehe 15.08.03, 08:06
              kahlua1 napisał:

              > Napiszmy list do prezydenta Marsa.
              > Mysle ze skutecznosc bedzie wieksza niz listu do
              > prezydenta. hehe

              dobry pomysl kahlua1!
              mam wrazenie, ze to nie bedzie twoj pierwszy list
              do "prezydenta Marsa"

              go kahlua1 go!!!
              • Gość: Aussie Re: hehe IP: 140.159.68.* 15.08.03, 08:53
                nedusa napisała:

                > kahlua1 napisał:
                >
                > > Napiszmy list do prezydenta Marsa.
                > > Mysle ze skutecznosc bedzie wieksza niz listu do
                > > prezydenta. hehe
                >
                > dobry pomysl kahlua1!
                > mam wrazenie, ze to nie bedzie twoj pierwszy list
                > do "prezydenta Marsa"
                A: Dajcie go napisac panu "prezesowi" polonii australijskiej! wink

                > go kahlua1 go!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka