Czesc,
Jestem od 3 tygodni w Austin. Bardzo mi sie podoba to miasto.
Mieszkam w Austin NW (183 - exit 360). Jest stad blisko do centrum miasta i
Lake Travis.
Troche bylem rozczarowany 6th Street. Ale za to bardzo podobal mi sie (a
szczegolnie mojej corce) Zilker Park.
Mam kilka pytan.
1. Gdzie moge znalezc niemiecka restauracje w Austin? Konkretnie, gdzie
mozna zjesc sznycla?

2. Gdzie mozna jechac z 2 letnim dzieckiem na sobote i niedziela? Gdzie sa
fajne place zabaw?
3. W ktorym sklepie mozna kupic polska zywnosc?
Pozdrawiam,
rj7