IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.02, 19:15
Mam na imię Piotr(30lat) i mieszkam w Kielcach. Jestem zainteresowany wyjazdem
do Australii w celu podjęcia tam nauki i pracy. Wiele jest firm, ktore
pośrednicza w zalatwianiu formalności(tkj wizowanie paszportu, organizacja
nauki w Australii, bilet lotniczy, odbiór z lotniska, zakwaterowanie)za co
trzeba slono zapłacić. Gdybyście znali sposób jak samemu sobie z tymi sprawami
poradzic to bardzo proszę o informację. Pragnę również nawiązać kontakt z
ludzmi, którzy tez chcą wyjechać. Mój e-mail to: vertino@poczta.onet.pl
Dziękuję.

Obserwuj wątek
    • Gość: Realista Re: Australia IP: *.il.us.prserv.net 08.01.02, 19:24
      Czesc Piotrek!
      Mozesz sobie znalesc mnostwo informacji na interesujacy Cie temat w poprzednich
      watkach (a bylo tychze n.t. Australii bez liku).
      Watpie, by Ci ktorzy mieli cos do powiedzenia (a juz to zrobili), wypowiadali
      sie jeszcze kolejny raz. Jest bardzo duzo wartosciowych informacji od osob,
      ktore tam mieszkaja.
      Milego szukania.
      • Gość: maz Re: Australia IP: *.arach.net.au 09.01.02, 01:34
        Bardzo dobra rada.
        Rzeczywiscie pisalo sie juz o tym wiele i nie mysle ze mozna cos nowego dodac

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka