Gość: Piotrek
IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl
08.01.02, 19:15
Mam na imię Piotr(30lat) i mieszkam w Kielcach. Jestem zainteresowany wyjazdem
do Australii w celu podjęcia tam nauki i pracy. Wiele jest firm, ktore
pośrednicza w zalatwianiu formalności(tkj wizowanie paszportu, organizacja
nauki w Australii, bilet lotniczy, odbiór z lotniska, zakwaterowanie)za co
trzeba slono zapłacić. Gdybyście znali sposób jak samemu sobie z tymi sprawami
poradzic to bardzo proszę o informację. Pragnę również nawiązać kontakt z
ludzmi, którzy tez chcą wyjechać. Mój e-mail to: vertino@poczta.onet.pl
Dziękuję.