Witam wszystkich serdecznie
Mam pewne pytanie... czy któras z was orientuje sie, ile kosztuje poród w
szpitalu kanadyjskim? Do Kanady wyjezdzam najprawdopodobniej za miesiac,
niestety nielegalnie, obecnie jestem w pierwszym miesiacu ciazy. Czy w
szpitalu moga zglosic mnie do urzedu migracyjnego i deportowac z kraju? i co
wtedy stanie sie z dzieckiem?
serdecznie pozdrawiam wszystkie mamy
Basia