waldek.usa
15.10.03, 16:44
Wiwat Forum Polonia!!
Swego czasu na forum "Polonia w Niemczech" wycieto moj protest przeciwko
rasistowskim napasciom na USA przez niejakiego W. Proby wcielenia w
zycie "freedom of speech" spotkaly sie z totalna cenzura i zamknieciem forum.
Od tego momentu forum zamarlo i w koncu trafilo na ER. W rozpaczy admin.
zdjela szlaban i forum powrocilo do formy otwartej. No i co?!?!
oto probka radosnej tworczosci niejakiego willi:
Polskie prowokacje wymierzone przeciwko EU
Autor: willli2@NOSPAM.gazeta.pl
Data: 15-10-2003 15:34
------------------------------------------------------------------------------
--
Jak jush pofsehniye wiyadomo tyn schtucny tfurr panstfowy,kiery uopiyro sfoje
graniytze na ziymiah zahodniyh kiere niygdy niy bouy jigo !!! zwanny
Poulskom,znuff wkouado sfoje brudne uapska do ordungu ojropejskiygo !!!.
Zaprowda godam wom jesli Poulska we EU jush siem znajdziy bydzie to
poczontkiym
konca Cywiyliyzowayj Ojropy !!!.
Poulska prowokacjyo co do rakiet znaliyziyonyh we Iraku to niy yno
kompromiytacyo we slypiah swiyatowyj uopiynnyi publiytznyj,ale co
najwazniyjscho pruba
zamahu na Frankenreich.HaMerykannsky kun trojannsky = Poulska jes niyczem
biyksa
Pandory ,kiero za rok siem uotforzy!!! a co ze niyj wypuoniye ?????
Zgubba und kres Naszyh marzyn uo fspulnyj Ojropiye eli Jednym Volku,Jednym
Wehrmachcie und Fspulnnym Führerze !!!!!!
Pyrsk und SieG Heil!!!
Willi2 Sloonzok uot conajmniyj dziysinciu pokolyn!!!