Dodaj do ulubionych

Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput

15.10.03, 16:44
Wiwat Forum Polonia!!


Swego czasu na forum "Polonia w Niemczech" wycieto moj protest przeciwko
rasistowskim napasciom na USA przez niejakiego W. Proby wcielenia w
zycie "freedom of speech" spotkaly sie z totalna cenzura i zamknieciem forum.
Od tego momentu forum zamarlo i w koncu trafilo na ER. W rozpaczy admin.
zdjela szlaban i forum powrocilo do formy otwartej. No i co?!?!





oto probka radosnej tworczosci niejakiego willi:

Polskie prowokacje wymierzone przeciwko EU
Autor: willli2@NOSPAM.gazeta.pl
Data: 15-10-2003 15:34

------------------------------------------------------------------------------
--
Jak jush pofsehniye wiyadomo tyn schtucny tfurr panstfowy,kiery uopiyro sfoje
graniytze na ziymiah zahodniyh kiere niygdy niy bouy jigo !!! zwanny
Poulskom,znuff wkouado sfoje brudne uapska do ordungu ojropejskiygo !!!.
Zaprowda godam wom jesli Poulska we EU jush siem znajdziy bydzie to
poczontkiym
konca Cywiyliyzowayj Ojropy !!!.
Poulska prowokacjyo co do rakiet znaliyziyonyh we Iraku to niy yno
kompromiytacyo we slypiah swiyatowyj uopiynnyi publiytznyj,ale co
najwazniyjscho pruba
zamahu na Frankenreich.HaMerykannsky kun trojannsky = Poulska jes niyczem
biyksa
Pandory ,kiero za rok siem uotforzy!!! a co ze niyj wypuoniye ?????
Zgubba und kres Naszyh marzyn uo fspulnyj Ojropiye eli Jednym Volku,Jednym
Wehrmachcie und Fspulnnym Führerze !!!!!!

Pyrsk und SieG Heil!!!

Willi2 Sloonzok uot conajmniyj dziysinciu pokolyn!!!
Obserwuj wątek
    • xurek moze je znow ozywmy :))? 15.10.03, 16:51
      To forum, a przynajmniej jego glowna gwiazda "W" wnerwia mnie jeszcze bardziej,
      niz coponiektore tutejsze gwiazdy. Wlasnie sie tam znow wpisalam, chociaz sobie
      obiecalam, ze nigdy wiecej....

      Wiec moze Ty tez cos skrobniesz smile)

      Xurek
      • waldek.usa Re: moze i skrobne, poczatkowo 15.10.03, 17:58
        chcialem przybrac zreczny nick i opierd..c tego willa - debila, ale sie
        rozmyslilem...
    • lalka_01 Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput 15.10.03, 17:27
      A moze by tak Waltera zaprosic tutaj? On tak lubi miec duzo wiernych
      czytelnikow...Tam Xurek w pojedynke nie dasz rady (chyba ze wymyslisz jakis
      automat do odpowiadania), tutaj jeden pan z druga pania przestali by sie nudzic
      a i odpornosc nerwowa cenzury by sie przy okazji przetestowalo.
      • waldek.usa Re:Tutaj W. stracilby resztki rozumu po 15.10.03, 18:08
        ciezkim uszkodzeniu ciala przez licznych dyskutantow. Ty sobie wyobrazasz co by
        sie dzialo??!!
        Co by sie dzialo!!
        Pol forumowa ze smiechu by sie skrecalo!
        I poskrecaloby ze smiechu biednych ludzi
        Gdyby sie w koncu madry W. nie obudzil!


        Ja chyba bym sie posi..l ze smiechu!!
        Z drugiej strony...czemu nie, zaprosic W. tutaj mozna, tylko czy on by chcial??
        • xurek no to kto go zaprosi? 15.10.03, 18:15
          Musi byc jakis neutralny, by Walter nie zwietrzyl postepu. Ja w kazdym razie
          jestem za, bo cos watek o Wloszech ucichl i rozrywka sie konczy smile)

          Xurek
    • Gość: sp;lit :) Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput IP: *.nas34.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 15.10.03, 18:37
      Oj chyba polknales , a hook , sinker and the whole nine yards ,... Brzmi jak
      slunzok ,... Chyba robi jaja i czeka na reakcje , cos mi ten fuhrer podpada ,
      sloonzok (double "O") Willi 2 ,...

      Poklony
      • xurek chyba jednak niestety nie :(((( 15.10.03, 18:44
        Walter, jedyny prawdziwy Niemiec, jest chyba i niestety autentyczny. Gdzies tam
        na tym forum jest link do jego prywatnej strony, urzeduje on rowniez na forum
        niejakiego Tomka, gdzie robi za eksperta badz raczej przywodce sekty "Walter ma
        zawsze racje". Jezeli to ma byc hook, to facet sobie straaasznie duzo trudu dla
        tych "troche jaj" zadal.

        Poza tym, Spilt, juz raz sie "scielismy" na temat generalzowania, moze tym
        razem lepiej uda nam sie problem obejsc? Nie wszyscy Slazacy sa tacy jak Walter.

        Xurek - Slazaczka
        • Gość: sp;lit Re: chyba jednak niestety nie :(((( IP: *.nas34.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 15.10.03, 19:32
          xurek napisała:

          > Walter, jedyny prawdziwy Niemiec, jest chyba i niestety autentyczny. Gdzies
          tam
          >
          > na tym forum jest link do jego prywatnej strony, urzeduje on rowniez na forum
          > niejakiego Tomka, gdzie robi za eksperta badz raczej przywodce sekty "Walter
          ma
          >
          > zawsze racje". Jezeli to ma byc hook, to facet sobie straaasznie duzo trudu
          dla
          >
          > tych "troche jaj" zadal.
          >
          > Poza tym, Spilt, juz raz sie "scielismy" na temat generalzowania, moze tym
          > razem lepiej uda nam sie problem obejsc? Nie wszyscy Slazacy sa tacy jak
          Walter
          > .
          >
          > Xurek - Slazaczka

          ============================================================================

          Moja pierwsza milosc z Raciborza ,... Ha ! Od '65 do dzis piszemy kartki i
          rozmawiamy ,... Teraz w Glubczycach ,... Najlepszy koles ze studiow pochodzi z
          Rydulltow , nawet tam bylem pare razy , ... Charakterystyczne haldy ,... A do
          Raciborza przez tunel w Rydultowach sie jedzie i tam ukradlem pierwszego
          caluska ,... smile Nie tylko nie jestem Slazakozerca ,... So ,... Peace ???

          Nie pamietam utarczki , ale jesli tak uwazasz to musialem miec powody smile Mam
          nadzieje ze nie odebralas mnie jako nie ucywilizowanego ,... Well , Redneck ci
          ja ,... Troche smile
          • kalifornian Re: chyba jednak niestety nie :(((( 15.10.03, 19:47
            Ze redneck jestes to wiadomo. Chociazby po znajmosci jezyka.
            Ale, qrwa, ty mnie sie w kropkowca nie zamieniaj.
            Jednego stuknietego wystarczy na tym forumie.
            • Gość: sp;lit Re: chyba jednak niestety nie :(((( IP: *.nas34.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 15.10.03, 20:10
              kalifornian napisał:

              > Ze redneck jestes to wiadomo. Chociazby po znajmosci jezyka.
              > Ale, qrwa, ty mnie sie w kropkowca nie zamieniaj.
              > Jednego stuknietego wystarczy na tym forumie.

              =============================================================================

              Sssssssssssssssssss , z kreseczka nad "s" , to nie cieply deszczyk ,...
              Zgadnij co to ? I co robie moim siurem ? smile
              • kalifornian Re: chyba jednak niestety nie :(((( 15.10.03, 20:15
                Pisze sie SURE a nie siur anglicysto.
      • waldek.usa Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput 15.10.03, 18:48
        Gość portalu: sp;lit smile napisał(a):

        > Oj chyba polknales , a hook , sinker and the whole nine yards ,... Brzmi
        jak
        >
        > slunzok ,... Chyba robi jaja i czeka na reakcje , cos mi ten fuhrer podpada ,
        > sloonzok (double "O") Willi 2 ,...
        >
        > Poklony



        Ryby moj znak, ale ciezko mnie zlapac, hehehe!
        Prowokator, jakkolwiek na tamtym forum to moze byc na powaznie, tam sa rozne
        lebki, szczegolnie W. Pyskuje okropnie, warto by go tu sciagnac i moresu
        nauczyc.
        • Gość: sp;lit Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput IP: *.nas34.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 15.10.03, 19:44
          waldek.usa napisał:

          > Gość portalu: sp;lit smile napisał(a):
          >
          > > Oj chyba polknales , a hook , sinker and the whole nine yards ,... Brzm
          > i
          > jak
          > >
          > > slunzok ,... Chyba robi jaja i czeka na reakcje , cos mi ten fuhrer podpad
          > a ,
          > > sloonzok (double "O") Willi 2 ,...
          > >
          > > Poklony
          >
          >
          >
          > Ryby moj znak, ale ciezko mnie zlapac, hehehe!
          > Prowokator, jakkolwiek na tamtym forum to moze byc na powaznie, tam sa rozne
          > lebki, szczegolnie W. Pyskuje okropnie, warto by go tu sciagnac i moresu
          > nauczyc.

          ===============================================================================

          No to dawaj chama-hanysa na warsztat , (ktos mi dzisiaj juz powiedzial ze
          jestem bojowy od rana) policzymy mu klepki na strychu ,...

          Xurek jak sie pisze ; Hanys czy Chanys , bo juz nie pamietam ? smile
          • Gość: sp;lit ale ciezko mnie zlapac, hehehe! IP: *.nas34.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 15.10.03, 19:54
            Ja tez tak twierdzilem ,... Zrobila mi bachorka i po moim hehehe smile ,
            Pozniej kiedy najmniej sie spodziewalem obdarowala synem ,... Hehehe !

            Ofiara bzykania ,...
    • Gość: VIP-1 Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput IP: *.mt.sfl.net 15.10.03, 18:42
      nie przyjdzie, bo sie boi
      gdyby sie nie bal
      to dawno by juz tu przylazl
      bez zaproszenia
      • kalifornian Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput 15.10.03, 18:55
        No patrz go jaki on mundry.
        Idziemy pogadac z walterem.
        • xurek to tez jest dobry pomysl, 15.10.03, 18:57
          a tutaj link do foruma z Walterem:

          www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=10001
          Xurek
      • waldek.usa Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput 15.10.03, 18:59
        On chyba nie zaglada tutaj, pozatem jest amerykanorzerca!
        • kalifornian Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput 15.10.03, 19:01
          Siem jo wpisol na tamto forume.
          • waldek.usa Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput 15.10.03, 19:04
            Pozyjemy, zobaczymy, zes mu dal czerwona plachte!
    • Gość: VIP-1 niesmialy cos ten walterek IP: *.mt.sfl.net 15.10.03, 19:43
      albo ciula z biblioteki przegnali
      • waldek.usa Re: niesmialy cos ten walterek 15.10.03, 19:46
        Gość portalu: VIP-1 napisał(a):

        > albo ciula z biblioteki przegnali

        www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=10001&w=8529736&a=8533762
        • kalifornian Re: niesmialy cos ten walterek 15.10.03, 19:48
          Co mnie cytujesz pieronie?
          • waldek.usa Re: niesmialy cos ten walterek 15.10.03, 19:51
            Pardon, dla zachety wink
            • Gość: VIP-1 Re: niesmialy cos ten walterek IP: *.mt.sfl.net 15.10.03, 19:56
              jutro tam zajrze
              na dzis musze spadac
          • Gość: sp;lit Nie cytuje ciebie ,... Ma cie na mysli :) n/t IP: *.nas34.bellevue1.wa.us.da.qwest.net 15.10.03, 19:59
            kalifornian napisał:

            > Co mnie cytujesz pieronie?
    • ballestrem Walter 17.10.03, 18:04
      www.bertinfamily.de/family/walter0.htm
    • ballestrem Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput 17.10.03, 18:07
      Witam wink
      Swego czasu mialam podobny problem. Kiedy Maximilian dostal pierwsze zabki,
      zaraz przetestowal je na moich nieszczesnych brodawkach crying.
      Bol byl okropny, ale przetrzymalam.
      Przy kazdej probie kolejnego gryzienia, ostroznie odjelam Malemu piers i
      mowilam stanowczym, mocnym tonem, ze Maxi robi mamie alaa. Przy czym mialam
      smutny wyraz twarzy. Pomoglo !!! Widocznie Maximilian zrozumial, ze to nie jest
      zabawa. Ze robi mamie tym przykrosc.
      Dodam, ze wczesniej kiedy krzyczalam, albo refleksyjnie podskoczylam, Maxi sie
      smial do rozpuku. Myslal, ze swietnie sie ze mna bawi wink.

      POzdrawiam serdecznie i zycze pomyslnosci
      BeataCh mama Maximiliana

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=7809651&a=7908473
    • willli2 Re: Forum 'Polonia w Niemczech' ist kaput 18.10.03, 19:24
      Pyrsk

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka