real.ist
20.09.13, 11:17
Bardzo nierzetelny artykuł czy według autora Fizyka techniczna - która zgodnie z wypowiedzią rektora cieszy się dużym powodzeniem i zgłosiło się na nią 28 osób i BĘDZIE URUCHOMIONA to już nie fizyka ??????
Bo nagłówek artykułu brzmi "Nie będzie fizyki na UJK....
Autor artykułu jest nielogiczny autor bo nawet jak nie wiedział że fizyka techniczna zostanie uruchomiona (swoją drogą to jak materiał do artykułu został zebrany) to pisze przecież że zgłosiło się 28 kandydatów oraz jak napisał wcześniej :"do utworzenia kierunku potrzeba, zgodnie z przepisami uczelni, minimum 25"
Nie rozumiem zatem skąd tytuł artykułu i jak można pisać:
"co oznacza, że po raz pierwszy od lat 70 uczelnia nie będzie kształcić przyszłych fizyków"
czyli co absolwent fizyki technicznej kim będzie geografem/matematykiem/informatykiem/biologiem???
ŻENADA.
Na miejscu osób decyzyjnych uczelni domagałbym się sprostowania i zastanowił czy nie należy żądać zadośćuczynienia za NEGATYWNĄ ANTYREKALME