Gość: Pracuś
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.05.06, 14:03
Czy zwróciliście uwage na to jak jest remontowany obiekt po dawnym Suprimexie
jeden stoi z pedzlem na drabinie a dwoch okok niego gada z nim, maluja byle
odwalic sztuke nikt ich nie pilnuje a mao to byc obiekt miasta a przeciez
remont jest robiony za nasze pieniadze z podatkow niech ktos sie za to
wreszczcie wezmie, zeby nie bylo tak że będą go odnawiać za jakies znowu pół
roku bo z tego co wiedzę ani przygotowania do pracy anie rusztowań to chyba
robi jakaś brygada wiejskich chłópków. Jak będę znó przejeżdżał to napisze
jak tam dalej prace idą