Gość: Filip
IP: *.dsl.bell.ca
09.02.07, 14:50
....jak dla ruskiego, sowieckiego spoleczenstwa to doskonala informacja...
...to powinno robic wrazenie na tym biednym....a i na bogatym tez...
...z pewnoscia na Polaku ...wrazenia nie zrobi bo Polacy...nie po takie sumy
sie niezglaszaja.
www.wp.pl/r/OK357