Jestem mama 19 miesiecznej Boguni.Od 2 miesiecy jestesmy w W-wie. Chetnie
poznalybysmy jakies mamy z Bemowa Jelonki, z ktorymi moglybysmy sie spotykac
w domku. Bardzo brakuje nam towarzystwa a ze wzgledu na pore roku nie mamy co
liczyc na poznanie kogos na spacerach

Magda i Bogunia