Dodaj do ulubionych

Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki

06.11.06, 17:44
Jestem mama 19 miesiecznej Boguni.Od 2 miesiecy jestesmy w W-wie. Chetnie
poznalybysmy jakies mamy z Bemowa Jelonki, z ktorymi moglybysmy sie spotykac
w domku. Bardzo brakuje nam towarzystwa a ze wzgledu na pore roku nie mamy co
liczyc na poznanie kogos na spacerach sad Magda i Bogunia
Obserwuj wątek
    • sonikal Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 07.11.06, 06:48
      przychodź na zajęcia -poznamy się -bardzo fajne -raz w tygodniu - będziemy
      miały pomysły jak spędzać w domu wolny czas-www.studiozdrowia.hbz.pl( w grupie
      właśnie są dzieci około 2 letnie)
      • kara13 Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 07.11.06, 13:01
        Ja mieszkam koło ZUS-u na Wroclawskiej jakby co. A na zajecia tez chodzimy ale
        rano wink
      • mabog Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 07.11.06, 22:13
        Mozesz mi przyblizyc co i jak? Czy chodzi Ci o instruktaz masazu dziecka (tylko
        to widzialam dla dzieci na stronie, ktora podalas) czy o jakies inne zajecia?
        Co tam robicie konkretnie i jaki jest koszt.
        • kara13 Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 07.11.06, 22:28
          Cytuje :

          Zapraszam na zajęcia próbne dla dzieci w wieku 1-5 lat.Zapisy na wrzesień
          upoważnaiają do 20% zniżki w opłatach. Zajęcia są podzielone na dwie grupy
          wiekowe-1-2 lata( pierwsza grupa) 3-5 lat ( druga grupa)i prowadzone są w
          następujących dniach-
          wtorek-10.15(pierwsza grupa),11.30(druga grupa)
          czwartek-17.15( pierwsza grupa),18.30( druga grupa).
          Spotkania odbywają się raz w tygodniu-wybór grup.
          Proponujemy doskonałą ,pełną radości zabawę z elementami muzyki, ruchu i
          działaniami plastycznymi.Cele realizujemy m.in.poprzez naukę piosenek,
          wierszyków,prowadzenie zabaw i gier grupowych uczących współdziałania w grupie
          ( z elem. metody Weroniki Sherborne,zabaw fundamentalnych, umuzykalniania,
          działań plastycznych)
          Pierwsze zajęcia bezpłatne z możliwością zapisu. Wszelkie informacje oraz
          zapisy na zajęcia próbne pod tel.501-373-600 oraz poprzez stronę
          int.www.studiozdrowia.hbz.pl
    • kasiatt Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 07.11.06, 22:19
      w poradni psychlogiczno-pedagogicznej sa zajecia dla takich maluszkow wiem bo
      chodzilam tam z starszym synem jest bardzo fajna atmosfera dzieci sie bawia a
      mamy moga porozmawiac ze soba lub z psychologiem na tematy dreczace.polecam
      jest to za darmo
      • kasinekg Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 08.11.06, 22:41
        A możesz podać jakiś kontakt do tej poradni(adres, telefon)?
        • kara13 Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 09.11.06, 13:20
          zajrzyj do mojego poprzedniego posta
        • kasiatt Re: do kasinekg 10.11.06, 09:37
          poradnia na ulicy Powstancow slaskich to jest za hala czluchowska niepamietam
          jaki to numer ale jak nie znajdziesz to daj znac bede tam w przyszlym tygodniu
          to ci podam numer
          • kasiatt Re: do kasinekg 10.11.06, 09:47
            zobacz poczte
            • kasinekg Re: do Kara13 10.11.06, 23:18
              Moje pytanie dotyczyło poradni o której pisała kasiatt (dzięki za namiar), a
              studio zdrowia znam, bo w dwóch ciązach już tam ćwiczyłam , teraz też ćwiczę na
              poporodowych, a na zajęcia dla dzieci też się wybieramy
              • kara13 Re: do Kara13 11.11.06, 13:24
                Na tych na powstancow tez bylam i tak sobie. jak masz jakis problem to fakt
                warto isc pogadac ale takie te zajecia niezorganozowane sad
              • khw3 Re: do Kasinekg 13.11.06, 15:21
                Czy na te zajęcia poporodowe chodzisz sama, czy z dzieckiem? Ile ta przyjemność
                kosztuje?
                • kasinekg Re: do Kasinekg 29.11.06, 15:33
                  khw3 napisała:

                  > Czy na te zajęcia poporodowe chodzisz sama, czy z dzieckiem? Ile ta
                  przyjemność
                  > kosztuje?

                  czasem sama, czasem z jednym a czasem nawet z dwójką, ostatnio mamy przerwę z
                  powodu choroby, kosztuje w zalezności od ilości dni w miesiącu 120-140 (mniej
                  więcej), zajęcia dwa razy w tygodniu
        • mabog Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 13.11.06, 22:17
          Poradnia mieści się przy Powstańcach Śląskich 17, w tym samym budynku co
          czytelnia, tylko inne wejście. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, w środę
          od 11-12.30. To juz sprawdziłam. Pozostaje jeszcze to studio o którym piszecie.
          • baba7 Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 14.11.06, 10:04
            zajęcia poporodowe są super-można chodzić na nie z dzieckiem- miła atmosfera-
            można skorzystać z masaży na brzuch i nie tylko-wypróbowałam po uodzeniu mojego
            pierwszego dziecka-polecam
            • kasiatt Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 14.11.06, 15:30
              7 m-cy po porodzie tez mozna
              • baba7 Re: Chetnie poznam mamy z Bemowa-Jelonki 15.11.06, 08:34
                myślę że tak ale zadzwoń i zapytaj.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka