Dodaj do ulubionych

oddam mamie 2 spódnice

03.02.04, 09:22

Witajcie,
mam do oddania 2 spódnice ISaak Hazan rozmiar amer. 8, nie wiem czy to
polskie 38 czy 40, wymiary talia ok 70 biodra ok 98-100. Spódnice proste
przed kolana, beżowa i szara na podszewce.
Był watek mamy która, utyła po po porodzie,( nie mogę odnależć) może te
spódnice byłyby dobre.
jestem z Warszawy
Pozdrawiam Asia mama Weroniki
Obserwuj wątek
    • itonek dla agi7878 03.02.04, 09:39
      pinipini@wp.pl lub adres gazetowy aga7878@gazeta.pl
      to są adresy agnieszki - mamy grzesia - o której piszesz że nie pamiętasz jej
      namiarów smile
      na pewno sie bardzo ucieszy .....
      pozdrawiam ilona i kubek
      • smaja Re: dla agi7878 03.02.04, 10:14
        Dzięki,
        napisałam do Agnieszki
        Asia mama Weroniki
    • wenklara Re: oddam mamie 2 spódnice 03.02.04, 12:00
      witaj smaja jeżeli twoja córka nadal zbiera kartki to podaj mi swój adres na
      maila WENKLARA@interia.pl kiedyś obiecałąm ze jak będę miałą to Ci wyślę
      pozdrawiam Aneta
      • smaja Re: oddam mamie 2 spódnice 03.02.04, 12:20
        Aneto,
        Napisałam na priva.
        Pozdrawiam Asia
        • smaja nieaktualne 04.02.04, 09:20

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka