gagunia
04.03.04, 11:52
oddam wklady bawelniane do pieluszek tetrowych i ceratki (zuzyte moze 2-3
sztuki, gdy skonczyly mi sie pampersy)
mam tez sporo ubranek dla chlopca, niektore do sprzedania, ale czesc moge
oddac. najchetniej mamom z koszalina lub okolic, zeby uniknac kosztow
wysylki.
kontakt najlepiej na bachbasia@wp.pl