Dodaj do ulubionych

oddam najchetniej mamom w trudnej syt. fin.

04.03.04, 11:52
oddam wklady bawelniane do pieluszek tetrowych i ceratki (zuzyte moze 2-3
sztuki, gdy skonczyly mi sie pampersy)

mam tez sporo ubranek dla chlopca, niektore do sprzedania, ale czesc moge
oddac. najchetniej mamom z koszalina lub okolic, zeby uniknac kosztow
wysylki.
kontakt najlepiej na bachbasia@wp.pl
Obserwuj wątek
    • gagunia mam jeszcze pieluchy tetrowe 04.03.04, 16:33


      oddam ok 15 sztuk pieluch tetrowych, uzywanych tylko i wylacznie do wycierania
      buzi i na wadze w przychodni smile
    • gagunia Re: oddam najchetniej mamom w trudnej syt. fin. 04.03.04, 16:36
      oddam jeszcze ok 15 sztuk pieluch tetrowych, niezniszczonych. uzywane byly
      tylko w przychodni albo do wytarcia buzi. nie poplamione. nie sa tylko
      idealnie biale, bo byly prane w platkach mydlanych.
    • pati79 Re: oddam najchetniej mamom w trudnej syt. fin. 04.03.04, 19:03
      czesc ale ja nie mam pieluch tetrowych.przyjme cokolwiek na dzieci,ale nawet na
      mnie ale nie mam kasy by pokryc koszt paczki,wiec...zadzwon do mnie jak mozesz
      i uzgodnimy:505975791/pati
      • gagunia do pati 79 05.03.04, 11:56
        ale ja mam tetrowe do oddania z ceratkami i wkladami. pati nie czytasz uwaznie,
        czy jestes srednio zainteresowana?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka