Dodaj do ulubionych

oddam puzle - ok.500szt.

03.12.05, 18:43
oddam puzle - dwa zestawy. niestety nie wiem jaka ilosc ich jest, bo sa w
torebkach foliowych zamknietych(dwoch). Sa to duze puzle, 500 lub 1000. Nawet
nie wiem co przedstawiaja, moze jakies widoki. za koszty przesylki lub odbior
osobisty w Piasecznie.
Obserwuj wątek
    • alutka1234 oddam filmy 03.12.05, 18:49
      oddam filmy na vcd - za koszty przesylki
      • babcia_marysia Re: oddam filmy 03.12.05, 18:58
        alutko napisałam na priva....pozdrawiam
        • mamaroksany puzle 03.12.05, 20:11
          mam w domu maniaczkę puzli i z chęcią za koszty przesyłki przyjęłabym je.
          poprosze o info na priva czy sprawa aktualna,
          pozdrawiam Agnieszka
    • alutka1234 Re: oddam puzle - ok.500szt. 04.12.05, 09:41
      puzle i filmy oddane
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka