mamaroksany 16.01.06, 21:54 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36476 ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
foretka Re: mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum 16.01.06, 22:26 Mi to sie jeszcze marzy, zeby oprocz spotkan, wymiany pogladow, porad to takie nasze lokalne fora niosly tez jakas lokalna (dobrze ukierunkowana) pomoc... A jak Ty myslisz, Aga? ~ foretka ~ mama Paulinki (13.09.2004r.) zapraszam na forum - Zakątek Szczecińskich MaM Odpowiedz Link Zgłoś
mamaroksany Re: mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum 16.01.06, 22:31 jak najbardziej, może coś się uda zdziałać, różni ludzie obracają się w różnych kręgach, wystarczy czasem się "poreklamować" tu i ówdzie Odpowiedz Link Zgłoś
foretka Re: mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum 16.01.06, 22:43 no i w koncu odpadlby problem z wiarygodnoscia... ~ foretka ~ mama Paulinki (13.09.2004r.) zapraszam na forum Zakątek Szczecińskich MaM Odpowiedz Link Zgłoś
papuzka_gda Re: mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum 16.01.06, 22:56 a psze pani Agnieszki...czy ja teraz ogloszenia typu ODDAM to mam wrzucac na nowe gdanskie forum czy na ogolne? Odpowiedz Link Zgłoś
mamaroksany Re: mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum 16.01.06, 22:58 a jak chcesz oddać komuś wysyłając to proszem na ogólne a jak zbierasz na wózek albo mleko albo kuchenke microfalową tudzież jak ja na studnię i nie masz kaski na przesyłkę to plisss u nas... Odpowiedz Link Zgłoś
mamaroksany foretko ty przeciwniczko 16.01.06, 23:00 wsadzania nosa do twojej lodówy ) hehe no i tu masz rację, odpadłoby kupę roboty bo się namnożyło, oj namnożyło... Odpowiedz Link Zgłoś
foretka Re: foretko ty przeciwniczko 17.01.06, 08:55 w mojej lodowie wiatr hula - bo rzadko cos jemy w domu a tak na powaznie, to namnozylo sie, namnozylo; a majac rodzine na miejscu mozna dzialac na kilku plaszczyznach; wszystko powoli i moze cos sie uda pozdrawiam ~ foretka ~ mama Paulinki (13.09.2004r.) zapraszam na forum Zakątek Szczecińskich MaM Odpowiedz Link Zgłoś
papuzka_gda Re: foretko ty przeciwniczko 17.01.06, 09:15 Zapraszamy...u nas wiatr porad szaleje pelna geba No i ja chyba zacznwe wszelkie rzeczy juz tam umieszczac - dziekuje Agnieszko za zalozenie forum - tu ostatnio zrobil sie niezbyt ciekawy klimat i lekki balaganik. Odpowiedz Link Zgłoś
zwiatrem Ktos tu o wietrze wspominał 17.01.06, 10:44 jakby kto wiatr wołał to wołać, wołać, tylko głosno bo dziś szaleję.... Odpowiedz Link Zgłoś
papuzka_gda Re: Ktos tu o wietrze wspominał 18.01.06, 10:21 a mnie dzis glowa boli((( chyba od wiatru tez Odpowiedz Link Zgłoś