Dodaj do ulubionych

mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum...

16.01.06, 21:54
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36476 ...
Obserwuj wątek
    • foretka Re: mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum 16.01.06, 22:26
      Mi to sie jeszcze marzy, zeby oprocz spotkan, wymiany pogladow, porad to takie
      nasze lokalne fora niosly tez jakas lokalna (dobrze ukierunkowana) pomoc...

      A jak Ty myslisz, Aga?

      ~ foretka ~ mama Paulinki (13.09.2004r.)
      zapraszam na forum - Zakątek Szczecińskich MaMsmile
      • mamaroksany Re: mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum 16.01.06, 22:31
        jak najbardziej, może coś się uda zdziałać, różni ludzie obracają się w różnych
        kręgach, wystarczy czasem się "poreklamować" tu i ówdzie
        • foretka Re: mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum 16.01.06, 22:43
          no i w koncu odpadlby problem z wiarygodnoscia...

          ~ foretka ~ mama Paulinki (13.09.2004r.)
          zapraszam na forum Zakątek Szczecińskich MaMsmile
          • papuzka_gda Re: mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum 16.01.06, 22:56
            a psze pani Agnieszki...czy ja teraz ogloszenia typu ODDAM to mam wrzucac na
            nowe gdanskie forum czy na ogolne?
            • mamaroksany Re: mamy z trójmiasta zapraszamy również na forum 16.01.06, 22:58
              a jak chcesz oddać komuś wysyłając to proszem na ogólne a jak zbierasz na wózek
              albo mleko albo kuchenke microfalową tudzież jak ja na studnię i nie masz kaski
              na przesyłkę to plisss u nas...
          • mamaroksany foretko ty przeciwniczko 16.01.06, 23:00
            wsadzania nosa do twojej lodówy smile)

            hehe no i tu masz rację, odpadłoby kupę roboty bo się namnożyło, oj namnożyło...
            • foretka Re: foretko ty przeciwniczko 17.01.06, 08:55
              smile w mojej lodowie wiatr hula - bo rzadko cos jemy w domu
              a tak na powaznie, to namnozylo sie, namnozylo; a majac rodzine na miejscu
              mozna dzialac na kilku plaszczyznach; wszystko powoli i moze cos sie uda

              pozdrawiam
              ~ foretka ~ mama Paulinki (13.09.2004r.)
              zapraszam na forum Zakątek Szczecińskich MaMsmile
              • papuzka_gda Re: foretko ty przeciwniczko 17.01.06, 09:15
                Zapraszamy...u nas wiatr porad szaleje pelna gebawink
                No i ja chyba zacznwe wszelkie rzeczy juz tam umieszczac - dziekuje Agnieszko
                za zalozenie forum - tu ostatnio zrobil sie niezbyt ciekawy klimat i lekki
                balaganik.
                • zwiatrem Ktos tu o wietrze wspominał 17.01.06, 10:44
                  jakby kto wiatr wołał to wołać, wołać, tylko głosno bo dziś szaleję....
                  • papuzka_gda Re: Ktos tu o wietrze wspominał 18.01.06, 10:21
                    a mnie dzis glowa bolisad((( chyba od wiatru tezsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka