Dodaj do ulubionych

potrzebuje koc albo kapę

15.03.06, 10:39
witam
jesli ktos ma jakiś koc lub kapę do oddania to bardzo proszę

Z góry dziękuję
pozdrawiam E
Obserwuj wątek
    • olimey Re: potrzebuje koc albo kapę 16.03.06, 13:04
      ponawiam swoją prośbę
      dziękuję
      • olimey Re: potrzebuje koc albo kapę 17.03.06, 09:14
        witam
        chodzi mi o jakiś koc obojetnie jaki zawsze będzie lepszy niż to łóżko.
        (kanapa do siedzenia)
        • olimey Re: mircea i regisj -bardzo dziękuję,pozdrawiam 24.03.06, 09:00

          • olimey Re:regisj czy pieniadze za przesyłke doszły???? 02.04.06, 22:07
            bo nadal nie wiemsadpozdrawiam
            • olimey Re:regisj czy pieniadze za przesyłke doszły???? 03.04.06, 19:18
              milczysz już tak długo i się martwię czy podałam dobry nr kontasadmiałaś mi dać
              znać,pozdrawiam
    • regisj Re: potrzebuje koc albo kapę 16.03.06, 23:04
      witaj!! skad jestes ? do czego [otrzebny Ci ten koc ma byc jasny czy ciemny
      odpisz na maila <<<regina@atol.com.pl>>czekam na wiadomosc moge Ci pomoc
      pozdrawiam Regina-
      • katse Re: potrzebuje koc albo kapę 17.03.06, 06:51
        Ewa ja mam koc
        duzy
        cieply
        ale zmechacony dosc mocno

        chetnie oddam, ale on ciezki jest wiec tylko jak podjedziesz do nas

        K
        • mircea kapa 18.03.06, 17:37
          Ja mam dwie zasłony - takie bawełniane buccle w kolorze beżowo-brązowym
          (melanż). Mozna je zszyć i wyjdzie z tego kapa na łóżko smile
          Jak odzyskam cyfrówkę, to mogę Ci przesłać fotki.
          Zasłony nie są takie ciężkie, więc mogę wysłać pocztą.
    • olimey Re: potrzebuje koc albo kapę 18.03.06, 21:46
      napisałam na priva,ale czy doszło?coś szwnkuje

      dziękuję za pomoc,pozdrawiam
      E
      • mircea Doszło, odpisalam :-) 18.03.06, 21:59
        • olimey Re: Doszło, odpisalam :-) 18.03.06, 22:09
          odpisałamsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka