olimey 15.03.06, 10:39 witam jesli ktos ma jakiś koc lub kapę do oddania to bardzo proszę Z góry dziękuję pozdrawiam E Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olimey Re: potrzebuje koc albo kapę 16.03.06, 13:04 ponawiam swoją prośbę dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
olimey Re: potrzebuje koc albo kapę 17.03.06, 09:14 witam chodzi mi o jakiś koc obojetnie jaki zawsze będzie lepszy niż to łóżko. (kanapa do siedzenia) Odpowiedz Link Zgłoś
olimey Re:regisj czy pieniadze za przesyłke doszły???? 02.04.06, 22:07 bo nadal nie wiempozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
olimey Re:regisj czy pieniadze za przesyłke doszły???? 03.04.06, 19:18 milczysz już tak długo i się martwię czy podałam dobry nr kontamiałaś mi dać znać,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
regisj Re: potrzebuje koc albo kapę 16.03.06, 23:04 witaj!! skad jestes ? do czego [otrzebny Ci ten koc ma byc jasny czy ciemny odpisz na maila <<<regina@atol.com.pl>>czekam na wiadomosc moge Ci pomoc pozdrawiam Regina- Odpowiedz Link Zgłoś
katse Re: potrzebuje koc albo kapę 17.03.06, 06:51 Ewa ja mam koc duzy cieply ale zmechacony dosc mocno chetnie oddam, ale on ciezki jest wiec tylko jak podjedziesz do nas K Odpowiedz Link Zgłoś
mircea kapa 18.03.06, 17:37 Ja mam dwie zasłony - takie bawełniane buccle w kolorze beżowo-brązowym (melanż). Mozna je zszyć i wyjdzie z tego kapa na łóżko Jak odzyskam cyfrówkę, to mogę Ci przesłać fotki. Zasłony nie są takie ciężkie, więc mogę wysłać pocztą. Odpowiedz Link Zgłoś
olimey Re: potrzebuje koc albo kapę 18.03.06, 21:46 napisałam na priva,ale czy doszło?coś szwnkuje dziękuję za pomoc,pozdrawiam E Odpowiedz Link Zgłoś