ediish 23.03.06, 00:28 Jak w tytule,wlsciwie jest to angielski odpowiednik polskiego BP2..Tylko Rzeszow lub okolice, mam dziesiec puszek... Zainteresowane osoby prosze o kontakt... ediish@yahoo.com Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alicjapi Re: Bebilon Pepti 2-oddam 23.03.06, 08:50 Witam Jestem bardzo zainteresowana . mama z 4 dzieci ........napisałam na priv Alicja Odpowiedz Link Zgłoś
gosiaczek.j Re: Bebilon Pepti 2-oddam 24.03.06, 19:33 jestem bardzo i to bardzo zainteresowana napisalam na priv czekam na odpowiedz pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś