Dodaj do ulubionych

Bebilon Pepti 2-oddam

23.03.06, 00:28
Jak w tytule,wlsciwie jest to angielski odpowiednik polskiego BP2..Tylko
Rzeszow lub okolice, mam dziesiec puszek... Zainteresowane osoby prosze o
kontakt... ediish@yahoo.com
Obserwuj wątek
    • slonko544 Re: Bebilon Pepti 2-oddam 23.03.06, 06:31
      Napisałam na prv
    • alicjapi Re: Bebilon Pepti 2-oddam 23.03.06, 08:50
      Witam

      Jestem bardzo zainteresowana . mama z 4 dzieci ........napisałam na priv

      Alicja
      • gosiaczek.j Re: Bebilon Pepti 2-oddam 24.03.06, 19:33
        jestem bardzo i to bardzo zainteresowana napisalam na priv czekam na odpowiedz
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka