Dodaj do ulubionych

przyjmę przepisy

10.04.06, 15:42
na zrobienie taniego jedzenia dla mojej 9 miesięczej córeczki.moja niunia ma
skazę białkową.może któraś z Was robiła jakieś dobre dania dla swoich
pociech, które też miały skazę.
.to co ja robie - nie bardzo jej smakujesad
Obserwuj wątek
    • janka27_06 Re: przyjmę przepisy 10.04.06, 15:54
      Najlepiej poszukać w necie. U mnie w rodzinie jest takie dziecko, jej mama robi
      różne mikstury na mleku, które pije. Mogę ją zapytać przy najbliższym spotkaniu.
    • w_r_r_r000 Re: przyjmę przepisy 10.04.06, 15:57
      będę wdzięczna gdybyś mogła spytać.
      internetu nie mam niestety u siebie i z szukaniem mógłby być problem.
      • nana81 Re: przyjmę przepisy 10.04.06, 23:39
        napisałam na gazetowy
    • nilgau szarlotka 10.04.06, 16:30
      mam przepis na szarlotkę bez jaj i bez mleka i masła i nawet bez mąkismile a więc
      wszystko co uczula out:
      na posmarowaną margaryną NOVA (ona nie ma nawet serwatki z mleka więc dla
      alergika ok) blachę wysypujesz kaszę manną zmieszaną z cukrem zwykłym na
      to "tniesz" w plasterki cienkie margarynę i układasz na to starte jabłka
      (najlepiej nie słodzić bo manna już jest z cukrem) i znów posypujesz warstwą
      mieszanki manny i cukru i na wierzch znów tniesz w plasterki cienkie margarynę
      dla przyrumienienia wartstwy górnej.
      pieczesz do tej pory aż się górna warstwa przyrumieni dobrze (nie pamiętam dokł
      czasuwink
      ja dodawałam do manny jeszcze proszek do pieczenia i 1 cukier wanil., ale mozna
      nie dodawać
      manna z cukrem : 2/3 manny, 1/3 cukru
      warstwa manny do 1 cm
      wychodzi zależnie od piekarnika
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka