Dodaj do ulubionych

Re: pablisia

06.07.06, 14:33
Myślę, że nie uzyskam żadnych informacji, gdyż szpital po prostu nie ma prawa mi
ich udzielić. Zresztą Ewo, w tym całym zamieszaniu nie chodzi mi o sam fakt
istnienia Joli, tylko o nieścisłości, które teraz wyjaśniasz, a których sama
przyznasz mogłoby w ogóle nie być, gdyby Twoje posty były od razu jasne i
czytelne dla wszystkich.
Obserwuj wątek
    • pablisia Re: pablisia 06.07.06, 14:34
      Przepraszam, namotałam, proszę moderatora o usunięcie postusmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka