Dodaj do ulubionych

SZUKAM LUDZI DOBREGO SERCA

06.05.03, 23:30
witam mam wielka prosbe szukam zeczy dla malego dzidziusia we wrzesniu bede
ojcem i nie mam na wsystko kasy jesli potraficie mi pomóc prosze bardzo
bedzie mi potrzebny wózek itd....
jeszcze raz prosze chce zrobic zonie niespodzianke
Obserwuj wątek
    • olka444 Re: SZUKAM LUDZI DOBREGO SERCA 07.05.03, 00:00
      skad jestes?
      • piotrek20lat Re: SZUKAM LUDZI DOBREGO SERCA 07.05.03, 00:25
        jestem z katowic
        • olka444 Re: SZUKAM LUDZI DOBREGO SERCA 07.05.03, 00:48
          to co mi zostało po synku mam u rodziców wiem ze mama planowała sie
          tego "pozbyc" zeby zrobic miejsce jesli nikomu nie oddała to odezwe sie w
          najblizszym czasie
        • p.ilona1 Re: SZUKAM LUDZI DOBREGO SERCA 09.05.03, 20:01
          Hej,
          Mam parę rzeczy po synku.
          Napisz na priva
          p.ilona@wp.pl
          pozdrawiam Ilona
    • olka444 Re: SZUKAM LUDZI DOBREGO SERCA 08.05.03, 22:57
      witam moja mama mowi ze "cos tam jest w domu" ale nie wiem co ,bede tam
      dopiero około 20 maja podaj mi twoj adres na gg 3388869 postaram sie wysłac
      cos wtedy
    • hanutek Re: SZUKAM LUDZI DOBREGO SERCA 10.05.03, 15:58
      Hej Piotrek myslę że będę mogła ci pomóc cos tam zawsze się znajdzie.Jeżeli
      chodzi o ubranka dla niemowlaczka to już wydałam ale tak od 4 lub 6 miesiecy
      kilka znajdę.napisz do mnie na adres gazety,jestem z Gliwic.Może uda mi się ci
      pomóc.Ania mama 20 m Hani
    • gugusiaczek Re: SZUKAM LUDZI DOBREGO SERCA 11.05.03, 12:29
      Witaj
      Mam do oddania wozek ,tyle ze jestem z Warszawy.Moze masz kogos kto jezdzi do
      Warzszawy i by go dla Ciebie zabral??
      daj znac
      pozdrawiam Gosia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka