Dodaj do ulubionych

Pan Edward

28.11.07, 14:14
Kochane podajcie mi jego adres, chc wysłać paczkę, przeszukałam poprzednie
wpisy ale nie mogę znależc adresu.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • nioma Re: Pan Edward 28.11.07, 15:16
      zaraz wysle na priva
      • agafi2 Re: Pan Edward 28.11.07, 15:22
        Dzięki pa
        • 26magda3 poproszę adres pana Edwarda i ... 14.01.08, 20:29
          mam kilka zabawek typowo chłopięcych do oddania i chciałabym wysłać
          temu panu, ale nie mam adresu - proszę o wysłanie go na adres:
          magdalenadabek@interia.pl

          jeżeli pan Edward obecnie czegoś potrzebuje to proszę też mi
          napisać, może będę mogła pomóc - ubrania dziecięce lub męskie (tylko
          z rozmiarem bo nie znam smile czy zywność

          GAZETOWEGO NIE ODBIERAM
          • nioma Re: poproszę adres pana Edwarda i ... 15.01.08, 08:26
            nie moge sie do pana Edwarda dodzwonic - od ponad tygodnia telefon
            jest wylaczony - wczoraj wyslalam mu ciepla kurtke i list - czekam
            na odpowiedz, z domu wieczorem przescle Ci adres - pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka