agafi2 28.11.07, 14:14 Kochane podajcie mi jego adres, chc wysłać paczkę, przeszukałam poprzednie wpisy ale nie mogę znależc adresu.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
26magda3 poproszę adres pana Edwarda i ... 14.01.08, 20:29 mam kilka zabawek typowo chłopięcych do oddania i chciałabym wysłać temu panu, ale nie mam adresu - proszę o wysłanie go na adres: magdalenadabek@interia.pl jeżeli pan Edward obecnie czegoś potrzebuje to proszę też mi napisać, może będę mogła pomóc - ubrania dziecięce lub męskie (tylko z rozmiarem bo nie znam czy zywność GAZETOWEGO NIE ODBIERAM Odpowiedz Link Zgłoś
nioma Re: poproszę adres pana Edwarda i ... 15.01.08, 08:26 nie moge sie do pana Edwarda dodzwonic - od ponad tygodnia telefon jest wylaczony - wczoraj wyslalam mu ciepla kurtke i list - czekam na odpowiedz, z domu wieczorem przescle Ci adres - pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś