Dodaj do ulubionych

opiekunka "na chwilę"

IP: *.* 17.03.03, 10:42
Dziewczyny!Czemu od razu odpłatnie???Bardzo dobrym i znanym w branży alergologiem jest pani dr Węglarz z Poradni Pulmonologiczno-Alergologicznej z Gdyni na ul. Abrahama. (nr tel. mam gdzieś zapisany)żeby sie tam dostać, należy mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu ( na waszą prosbę myślę ze lekarz powinien dać skierowanie)zapisać się na wizytę i .. czekać :)Chodzę tam z moją małą i jestem zadowolona, bo patrza inaczej na dziecko, niż "zwykły" lakarz, na pewno nie zbagatelizuja wysypki!!!!!!!!Acha, jeżeli juz chcecie koniecznie iść odpłatnie, to dr Węglarz przyjmuje prywatnie u siebie w domu w Rumi.cena wizyty 50 zł.Telefon prywatny dostaniecie w rejestracji w tej Poradni.Pozdrawiam i oby Wam maluszki chorowały jak najmniej :)Magda
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: wilgaa Re: opiekunka "na chwilę" IP: *.* 17.03.03, 10:46
      Drogie mamy, szukam kogoś, kto chciałby zająć się moją 2,5 letnią córeczką gdzieś do czerwca, około 4 godziny dziennie (od 8.30 do 12.30), niecodziennie. Później być może też. Namilej widziana młoda osoba, może być studentka, która lubi bawić się z dzieckiem. Jak będzie ciepło, to będzie to przede wszystkim spacer. Mieszkam na Siedlcach, blisko Kartuskiej. Jeśli znacie kogoś, proszę, napiszcie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka