robert2012
27.12.11, 15:39
Czy aktualnie można jeszcze fotografować we wnętrzu tej świątyni? Byłem tam w 2003 i było to dozwolone tylko bez flasha, jednak teraz doszukałem się w necie że jest już całkowity zakaz? Był ktoś ostatnio i może to potwierdzić?