Dodaj do ulubionych

Abu Simbel

27.12.11, 15:39
Czy aktualnie można jeszcze fotografować we wnętrzu tej świątyni? Byłem tam w 2003 i było to dozwolone tylko bez flasha, jednak teraz doszukałem się w necie że jest już całkowity zakaz? Był ktoś ostatnio i może to potwierdzić?
Obserwuj wątek
    • vicehrabiadebragelone Re: Abu Simbel 27.12.11, 15:41
      Tak, byłem pod koniec listopada i niestety jest całkowity zakaz robienia zdjeć
    • miriam_73 Re: Abu Simbel 27.12.11, 17:37
      Już w 2008 roku obowiązywał zakaz :(
      • 78dario Re: Abu Simbel 28.12.11, 13:30
        Witam

        w 2007 też nie było wolno robić zdjęć. Jedynie z zewnątrz

        Dario.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka