Dodaj do ulubionych

Odliczanie do plaży.

01.04.13, 10:32
Tak czy siak - pozostały nam 4 dni - i nareszcie będzie można poleżeć na słoneczku - którego niestety ma brakować przez najbliższe 14 dni. Mowa o naszej ojczyznie.

4 dni - to jakieś 100 godzin :]


Obserwuj wątek
    • sokhna Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 12:57
      Oh sobolku ja juz tez odliczam... wylot do naszej domowej plazy dokladnie za tydzien, a dodatkowo do tegoz hotelu dobije za 2 tygodnie... Jak widze ten snieg za oknem to mi sie cos robi... ;)
      • cairo7 Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 15:02
        Mogę Wam tylko dodac,że gorąco jak cholera:).Dziś nietypowa pogoda-duszno,parno i idzie zdechnąć grając....aż się pic nie chce:)
        • sokhna Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 17:35
          Wierze, ale to i tak lepsze jak te cholerne tutejsze mrozy i snieg... kurczaczek juz kwiecien, a wiosny nadal nie widac :(
      • doral2 Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 17:03
        też odliczam, ale moje odliczanie dłuższe.
        jeszcze sześć tygodni :/
        • marman78 Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 17:23
          jeszcze 101 dni do wylotu :) 2424 godziny
    • selinakonsultantka Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 23:01
      Jeszcze 90 dni :D
      • 3franc79 Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 23:22
        jeszcze tylko 570 godzin uuuhhuuuu
        • tututka Do Sobol74 02.04.13, 21:46
          Sobol 74 - Odezwij się po powrocie. Ja też już odliczam do wyjazdu, jadę do Stelli, 2 maja, więc chętnie poznam Twoje wrażenia z pobytu. Miłego wypoczynku!
          • sobol74 Re: Do Sobol74 02.04.13, 21:54
            ok - jeśli wrócę :]

            w tej chwili jest tam kolega
            pisze że nie wszystko jest ok

            pozdrawiam
            • selinakonsultantka Re: Do Sobol74 02.04.13, 22:09
              Co to znaczy - nie wszystko ok?? Dotyczy konkretnego hotelu czy Egiptu?
            • sobol74 Re: Do Sobol74 02.04.13, 22:15
              sorki - błąd
              pisze że wszystko jest ok

              hotel super, pogoda rewelka, woda w morzu ciepła, pokojowe nastawienie ludzi w hotelu ....
    • walerka_1914 Re: Odliczanie do plaży. 04.04.13, 17:23
      My jeszcze 18 tygodni i 1 dzień:)Już doczekać się nie mogę tego skwaru:)
      • flyr Re: Odliczanie do plaży. 05.04.13, 10:53
        ja 51 dni !!!! Całkiem blisko do wyjazdu a zarazem tak daleko
        • diveisfun Re: Odliczanie do plaży. 05.04.13, 14:27
          Nam zostało 11 dni do wylotu we wtorek do Sharm.
          Pragnę słońca, rafy i odpoczynku na łodzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka