sobol74 01.04.13, 10:32 Tak czy siak - pozostały nam 4 dni - i nareszcie będzie można poleżeć na słoneczku - którego niestety ma brakować przez najbliższe 14 dni. Mowa o naszej ojczyznie. 4 dni - to jakieś 100 godzin :] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sokhna Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 12:57 Oh sobolku ja juz tez odliczam... wylot do naszej domowej plazy dokladnie za tydzien, a dodatkowo do tegoz hotelu dobije za 2 tygodnie... Jak widze ten snieg za oknem to mi sie cos robi... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cairo7 Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 15:02 Mogę Wam tylko dodac,że gorąco jak cholera:).Dziś nietypowa pogoda-duszno,parno i idzie zdechnąć grając....aż się pic nie chce:) Odpowiedz Link Zgłoś
sokhna Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 17:35 Wierze, ale to i tak lepsze jak te cholerne tutejsze mrozy i snieg... kurczaczek juz kwiecien, a wiosny nadal nie widac :( Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 17:03 też odliczam, ale moje odliczanie dłuższe. jeszcze sześć tygodni :/ Odpowiedz Link Zgłoś
marman78 Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 17:23 jeszcze 101 dni do wylotu :) 2424 godziny Odpowiedz Link Zgłoś
3franc79 Re: Odliczanie do plaży. 01.04.13, 23:22 jeszcze tylko 570 godzin uuuhhuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
tututka Do Sobol74 02.04.13, 21:46 Sobol 74 - Odezwij się po powrocie. Ja też już odliczam do wyjazdu, jadę do Stelli, 2 maja, więc chętnie poznam Twoje wrażenia z pobytu. Miłego wypoczynku! Odpowiedz Link Zgłoś
sobol74 Re: Do Sobol74 02.04.13, 21:54 ok - jeśli wrócę :] w tej chwili jest tam kolega pisze że nie wszystko jest ok pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
selinakonsultantka Re: Do Sobol74 02.04.13, 22:09 Co to znaczy - nie wszystko ok?? Dotyczy konkretnego hotelu czy Egiptu? Odpowiedz Link Zgłoś
sobol74 Re: Do Sobol74 02.04.13, 22:15 sorki - błąd pisze że wszystko jest ok hotel super, pogoda rewelka, woda w morzu ciepła, pokojowe nastawienie ludzi w hotelu .... Odpowiedz Link Zgłoś
walerka_1914 Re: Odliczanie do plaży. 04.04.13, 17:23 My jeszcze 18 tygodni i 1 dzień:)Już doczekać się nie mogę tego skwaru:) Odpowiedz Link Zgłoś
flyr Re: Odliczanie do plaży. 05.04.13, 10:53 ja 51 dni !!!! Całkiem blisko do wyjazdu a zarazem tak daleko Odpowiedz Link Zgłoś
diveisfun Re: Odliczanie do plaży. 05.04.13, 14:27 Nam zostało 11 dni do wylotu we wtorek do Sharm. Pragnę słońca, rafy i odpoczynku na łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś