Dodaj do ulubionych

royal moderna

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 09:39
kto z Was leci w czerwcu do hotelu royal moderna ??
Obserwuj wątek
    • Gość: zets Re: royal moderna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.06, 18:53
      ja lecę, ale dopiero w sierpniu.Prosze Cie, abys opisała ten hotel po powrocie.Miłego wypoczynku.PS.na niemieckich forach czytałem wiele wspomnien z tego hotelu i co ciekawe wszystkie bardzo pozytywne.
      • Gość: nadia332 Re: royal moderna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 09:43
        ok opisze po powrocie pozdrawiam
    • Gość: Lusia33 Re: royal moderna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 21:10
      Witam.
      Ja lecę do tego hotelu 11 lipca. Wcześniej przeczytałam mnóstwo informacji na
      jego temat. Nie znalazłam nic negatywnego.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka