Dodaj do ulubionych

sun&fun - czym teraz lata

28.10.06, 22:48
co nowego wiecie o sun&fun . z kim latają , jak z opieką na miejscu tzn. El
Gouna
Obserwuj wątek
    • kajkaaa Re: sun&fun - czym teraz lata 28.10.06, 22:54
      Ja leciałam z nimi w środe rosysjim Tupolewem linii tak naprawde nie wiadomo
      jakich, podejrzewam, ze air cairo. lot MASAKRA. Stres olbrzymi. Jesli tylko
      mozesz jeszcze zmien biuro. pozdr!
      • wmolus Re: sun&fun - czym teraz lata 29.10.06, 00:33
        a skąd wylot , bo ja planuję z warszawy - piszą że centerwings wylot w piątek
    • sole8 Re: sun&fun - czym teraz lata 29.10.06, 15:42
      w czwartek wróciłam z sun&fun z hurgady, w obie strony lecieliśmy liniami
      egipskimi AMC, boeingiem 737-800 - widać, ze nowiutki model, potężna maszyna, z
      którą nie było zadnych problemów. tez na początku bałam się, bo gdzies
      wyczytalam, ze sunfun lata złomem ale po namowach naszego tour-operatra
      zdecydowalam sie pozostac przy sunfun i niczego nie zaluje :) (a chcialam
      zmieniac na biuro podrozy, ktore lata fischerem). jesli ktos leci liniami AMC
      to raczej powinien byc spokojny o jakosc samolotow, no chyba, ze AMC ma w
      zapasie jeszcze jakies tupolewy.. ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka