wmolus 28.10.06, 22:48 co nowego wiecie o sun&fun . z kim latają , jak z opieką na miejscu tzn. El Gouna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kajkaaa Re: sun&fun - czym teraz lata 28.10.06, 22:54 Ja leciałam z nimi w środe rosysjim Tupolewem linii tak naprawde nie wiadomo jakich, podejrzewam, ze air cairo. lot MASAKRA. Stres olbrzymi. Jesli tylko mozesz jeszcze zmien biuro. pozdr! Odpowiedz Link Zgłoś
wmolus Re: sun&fun - czym teraz lata 29.10.06, 00:33 a skąd wylot , bo ja planuję z warszawy - piszą że centerwings wylot w piątek Odpowiedz Link Zgłoś
sole8 Re: sun&fun - czym teraz lata 29.10.06, 15:42 w czwartek wróciłam z sun&fun z hurgady, w obie strony lecieliśmy liniami egipskimi AMC, boeingiem 737-800 - widać, ze nowiutki model, potężna maszyna, z którą nie było zadnych problemów. tez na początku bałam się, bo gdzies wyczytalam, ze sunfun lata złomem ale po namowach naszego tour-operatra zdecydowalam sie pozostac przy sunfun i niczego nie zaluje :) (a chcialam zmieniac na biuro podrozy, ktore lata fischerem). jesli ktos leci liniami AMC to raczej powinien byc spokojny o jakosc samolotow, no chyba, ze AMC ma w zapasie jeszcze jakies tupolewy.. ;) Odpowiedz Link Zgłoś