Dodaj do ulubionych

kamera aparat, zglosic ze sie wwozi?

06.06.09, 12:23
kamera, aparat, zglaszaliscie ze wwozicie do Egiptu?
Obserwuj wątek
    • gladi3 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 12:30
      czy idiotyzm pytan nie ma granic? czy mozna polagac na wlasnym
      rozsadku? tak podlegaja wysokiemu clu jako dobra materialne z kraju
      kapitalistycznego.
      • olekbartek Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 12:42
        jak dla mnie to nie jest idotyczne pytanie, gdyz w informatorach biur podrozy
        zalecaja by zgłosic, wiec pytam czy sie to praktykuje, nie wiem czemu mnie obrazasz
        • gladi3 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 12:56
          przeciez aparat i kamera to nie bron,material wybuchowy i
          narkotyki,wiec po co? wiec NIE nie trzeba tego zglaszac bo po co?
          • olekbartek Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 13:13
            oki, juz dobrze! juz wiem, koniec tematu :) dzieki
            • 12345berta Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 13:40
              Byłam w Szarm, nie zgłaszałam kamery, ani aparatu. Nie było żadnego
              problemu.
              • kah777 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 13:54
                Ja też nie zgłaszam. Za pierwszym razem zapomniałam, a potem nikt
                nie zgłaszał to ja też nie zgłaszałam. Nie było problemów. Jakby nie
                było to w egipskich przepisach celnych jest obowiązek zgłaszania
                takich rzeczy.
                • olekbartek Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 16:53
                  No wlaśnie chodzilo mi o te przepisy, że tak jest, ale nie wiedzialam jak to
                  jest w praktyce! Dziekuję i pozdrawiam
          • hr.derduch Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 17:19
            gladi3 napisał:

            > przeciez aparat i kamera to nie bron,material wybuchowy i
            > narkotyki,wiec po co? wiec NIE nie trzeba tego zglaszac bo po co?

            Bo tak jest napisane w przepisach. Fakt że teraz tego już nikt nie przestrzega
            niczego nie zmienia. A wiesz że za przewóz zwykłego ciasta makowca pójdziesz do
            więzienia? Nie wiesz? Polecisz do Egiptu z 10 razy do się dowiesz.

            Zanim zaczniesz komuś radzić najpierw się dowiedz.

            A głupoty to piszesz sam/sama, jak choćby debilizm o wizie w Ambasadzie za 9$.
            Znafca z bożej łaski.
            • kasia_p45 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 17:42
              Tez gdzies czytalam, ze nalezy zglaszac kamere i aparat foto.. Ale
              jakos nikt tego nie robil, wiec ja tez nie zglaszalam i nie bylo
              problemu :))
              Oj, panie hrabio.. z deka sie czepiasz :))
              • hr.derduch Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 19:01
                kasia_p45 napisała:

                > Tez gdzies czytalam, ze nalezy zglaszac kamere i aparat foto.. Ale
                > jakos nikt tego nie robil, wiec ja tez nie zglaszalam i nie bylo
                > problemu :))
                > Oj, panie hrabio.. z deka sie czepiasz :))

                E tam czepiam, widzisz Kasiu że mam rację. Drażni mnie \"znafca\" co sam nie był,
                nie wie, a się madrzy. Zobacz jak w wątku o wizie pierniczy smuty i wizie w
                Ambasadzie za 9 dolarów. Wejdź na stronę i sama zobacz. Teraz tu swoje mądrości
                wypisuje a ziobro wie.
                O ile w Egipcie jeszcze olewanie prawa czasem(nie zawsze) przechodzi to np. ze
                Stanów czy Kuby wróciłby z bardziej błahego powodu.
                Mądra zasada: Nie wiem to się nie odzywam i nie wprowadzam innych w błąd.
                • gladi3 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 21:53
                  ej znawco z jakiej wsi pochodzisz ze tak sie wymadrzasz,pisze co
                  wiem z wlasnego doswiadczenia i sie nie wymadrzam jak ty...masz
                  kompleksy czy co?
                  • hr.derduch Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 22:25
                    gladi3 napisał:

                    > ej znawco z jakiej wsi pochodzisz ze tak sie wymadrzasz,pisze co
                    > wiem z wlasnego doswiadczenia

                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=96300910&a=96308283
                    I cytacik \"ja w tym roku tez do hurgady 1 raz\"

                    No to masz ogromne te doświadczenie hahahahahahahaha, nie ma co.

                    Ale nic to, ośmieszaj się dalej tylko gorąca prośba: Nie wprowadzaj w błąd
                    innych swoimi hm... imaginacjami? Projekcjami?
                    • kasia_p45 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 22:30
                      buahahahaha
    • przygynek Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 23:16
      Krótko i na temat ;]

      Tekst linka
      • gladi3 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 07.06.09, 09:53
        owszem napialem ze do hurgady leze 1 raz ale nigdy mnie nie ciagnelo
        w ten region kraju,wszak w egipcie to nie jedyny osrodek
        wypoczynkowy,co do kamer kazdy ci powie ze na lotnisku nigdy lub
        wybitnie zadko widzial by ktos deklarowal ze ma kamere,aparat wtedy
        odprawa na lotnisku trwala by o wiele dluzej i to bardzo a tego nikt
        by chyba nie chcial.
    • jeff1965 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 07.06.09, 10:35
      gladi3 nie rób żenady, hrabia ma rację po co się odzywasz jak nie masz nic do
      powiedzenia.
      • gladi3 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 07.06.09, 11:25
        a mam do powiedzenia i mam racje,spytaj kzdego czy deklarowal
        aparat czy kamere na lotnisku? kazdy ci powie ze nigdy nie
        deklarowal,na odprawie w egipcie nawet do torby nie zagladaja, co
        innego na odprawie przy przekraczaniu granicy z Izraelem tam nawet
        ci portfel sprawdza,ile razy bylem a tez moi znajomi nigdy nie
        deklarowali ze maja taki sprzet,mowie jak jest w rzeczywistosci a ze
        przepisy inne to i bysmy tez tyle wodki nie brali ze soba jak by te
        przepisy obowiazywaly.koncze na tym watku.
        • wp2007 Re: do gladi3 07.06.09, 11:35
          Gladi3 nie wiem jak długo udzielasz sie na tym forum , ale powinnas wiedziec ,że jeżeli w górach baca cos tam krzyknie / może to byc najwieksza bzdura/ to ....juhasi zawsze stana murem i potwierdza nawet najwieksza bzdure wypowiedziana przez bace. Złyszałas kiedys o ...zamordyźmie? Tak to wyglada. wp2007
          • ocean-1 Re: do gladi3 08.06.09, 09:22
            Gladi3 to nie chodzi o to, że nikt tego nie robi, tylko o Twój ton wypowiedzi.
            Ja też o tym czytałam, że trzeba zgłosić kamerę na lotnisku. A narkotyków to
            nikt raczej nie zgłasza na cle, tylko je przemyca :P
    • n-att Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 08.06.09, 11:10
      I ja i TZ mamy plecaki fotograficzne, korpusy, kilka obiektywów, lampy...Nie zgłaszaliśmy (nikt nie zgłaszał) - nikt o nic nie pytał przy wyjeździe...:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka