olekbartek 06.06.09, 12:23 kamera, aparat, zglaszaliscie ze wwozicie do Egiptu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gladi3 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 12:30 czy idiotyzm pytan nie ma granic? czy mozna polagac na wlasnym rozsadku? tak podlegaja wysokiemu clu jako dobra materialne z kraju kapitalistycznego. Odpowiedz Link Zgłoś
olekbartek Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 12:42 jak dla mnie to nie jest idotyczne pytanie, gdyz w informatorach biur podrozy zalecaja by zgłosic, wiec pytam czy sie to praktykuje, nie wiem czemu mnie obrazasz Odpowiedz Link Zgłoś
gladi3 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 12:56 przeciez aparat i kamera to nie bron,material wybuchowy i narkotyki,wiec po co? wiec NIE nie trzeba tego zglaszac bo po co? Odpowiedz Link Zgłoś
olekbartek Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 13:13 oki, juz dobrze! juz wiem, koniec tematu :) dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
12345berta Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 13:40 Byłam w Szarm, nie zgłaszałam kamery, ani aparatu. Nie było żadnego problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
kah777 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 13:54 Ja też nie zgłaszam. Za pierwszym razem zapomniałam, a potem nikt nie zgłaszał to ja też nie zgłaszałam. Nie było problemów. Jakby nie było to w egipskich przepisach celnych jest obowiązek zgłaszania takich rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
olekbartek Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 16:53 No wlaśnie chodzilo mi o te przepisy, że tak jest, ale nie wiedzialam jak to jest w praktyce! Dziekuję i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
hr.derduch Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 17:19 gladi3 napisał: > przeciez aparat i kamera to nie bron,material wybuchowy i > narkotyki,wiec po co? wiec NIE nie trzeba tego zglaszac bo po co? Bo tak jest napisane w przepisach. Fakt że teraz tego już nikt nie przestrzega niczego nie zmienia. A wiesz że za przewóz zwykłego ciasta makowca pójdziesz do więzienia? Nie wiesz? Polecisz do Egiptu z 10 razy do się dowiesz. Zanim zaczniesz komuś radzić najpierw się dowiedz. A głupoty to piszesz sam/sama, jak choćby debilizm o wizie w Ambasadzie za 9$. Znafca z bożej łaski. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia_p45 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 17:42 Tez gdzies czytalam, ze nalezy zglaszac kamere i aparat foto.. Ale jakos nikt tego nie robil, wiec ja tez nie zglaszalam i nie bylo problemu :)) Oj, panie hrabio.. z deka sie czepiasz :)) Odpowiedz Link Zgłoś
hr.derduch Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 19:01 kasia_p45 napisała: > Tez gdzies czytalam, ze nalezy zglaszac kamere i aparat foto.. Ale > jakos nikt tego nie robil, wiec ja tez nie zglaszalam i nie bylo > problemu :)) > Oj, panie hrabio.. z deka sie czepiasz :)) E tam czepiam, widzisz Kasiu że mam rację. Drażni mnie \"znafca\" co sam nie był, nie wie, a się madrzy. Zobacz jak w wątku o wizie pierniczy smuty i wizie w Ambasadzie za 9 dolarów. Wejdź na stronę i sama zobacz. Teraz tu swoje mądrości wypisuje a ziobro wie. O ile w Egipcie jeszcze olewanie prawa czasem(nie zawsze) przechodzi to np. ze Stanów czy Kuby wróciłby z bardziej błahego powodu. Mądra zasada: Nie wiem to się nie odzywam i nie wprowadzam innych w błąd. Odpowiedz Link Zgłoś
gladi3 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 21:53 ej znawco z jakiej wsi pochodzisz ze tak sie wymadrzasz,pisze co wiem z wlasnego doswiadczenia i sie nie wymadrzam jak ty...masz kompleksy czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
hr.derduch Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 22:25 gladi3 napisał: > ej znawco z jakiej wsi pochodzisz ze tak sie wymadrzasz,pisze co > wiem z wlasnego doswiadczenia forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=96300910&a=96308283 I cytacik \"ja w tym roku tez do hurgady 1 raz\" No to masz ogromne te doświadczenie hahahahahahahaha, nie ma co. Ale nic to, ośmieszaj się dalej tylko gorąca prośba: Nie wprowadzaj w błąd innych swoimi hm... imaginacjami? Projekcjami? Odpowiedz Link Zgłoś
przygynek Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 06.06.09, 23:16 Krótko i na temat ;] Tekst linka Odpowiedz Link Zgłoś
gladi3 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 07.06.09, 09:53 owszem napialem ze do hurgady leze 1 raz ale nigdy mnie nie ciagnelo w ten region kraju,wszak w egipcie to nie jedyny osrodek wypoczynkowy,co do kamer kazdy ci powie ze na lotnisku nigdy lub wybitnie zadko widzial by ktos deklarowal ze ma kamere,aparat wtedy odprawa na lotnisku trwala by o wiele dluzej i to bardzo a tego nikt by chyba nie chcial. Odpowiedz Link Zgłoś
jeff1965 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 07.06.09, 10:35 gladi3 nie rób żenady, hrabia ma rację po co się odzywasz jak nie masz nic do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
gladi3 Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 07.06.09, 11:25 a mam do powiedzenia i mam racje,spytaj kzdego czy deklarowal aparat czy kamere na lotnisku? kazdy ci powie ze nigdy nie deklarowal,na odprawie w egipcie nawet do torby nie zagladaja, co innego na odprawie przy przekraczaniu granicy z Izraelem tam nawet ci portfel sprawdza,ile razy bylem a tez moi znajomi nigdy nie deklarowali ze maja taki sprzet,mowie jak jest w rzeczywistosci a ze przepisy inne to i bysmy tez tyle wodki nie brali ze soba jak by te przepisy obowiazywaly.koncze na tym watku. Odpowiedz Link Zgłoś
wp2007 Re: do gladi3 07.06.09, 11:35 Gladi3 nie wiem jak długo udzielasz sie na tym forum , ale powinnas wiedziec ,że jeżeli w górach baca cos tam krzyknie / może to byc najwieksza bzdura/ to ....juhasi zawsze stana murem i potwierdza nawet najwieksza bzdure wypowiedziana przez bace. Złyszałas kiedys o ...zamordyźmie? Tak to wyglada. wp2007 Odpowiedz Link Zgłoś
ocean-1 Re: do gladi3 08.06.09, 09:22 Gladi3 to nie chodzi o to, że nikt tego nie robi, tylko o Twój ton wypowiedzi. Ja też o tym czytałam, że trzeba zgłosić kamerę na lotnisku. A narkotyków to nikt raczej nie zgłasza na cle, tylko je przemyca :P Odpowiedz Link Zgłoś
n-att Re: kamera aparat, zglosic ze sie wwozi? 08.06.09, 11:10 I ja i TZ mamy plecaki fotograficzne, korpusy, kilka obiektywów, lampy...Nie zgłaszaliśmy (nikt nie zgłaszał) - nikt o nic nie pytał przy wyjeździe...:) Odpowiedz Link Zgłoś