Dodaj do ulubionych

salah - regina hrg

31.07.09, 21:16
hej dziewczyny,
poszukuje informacji na temat faceta z regina hotel w hurghadzie - ma na imię salah... będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Obserwuj wątek
      • gosia0409 Re: salah - regina hrg 31.07.09, 22:02
        najlepiej ,postarajmy sie jechac tam w jednym terminie,szkoda ze nie wiedzialam
        ze tam bylas,ale chyba forum nie czytasz,stworzylibyzmy piekne trio,on jeden my
        dwie ...a moze jeszcze wiele innych.....
            • carollak1 Re: salah - regina hrg 31.07.09, 23:36
              tak sobie przejrzałam tego bloga i muszę stwierdzić O Boże jacy oni są okropni,
              może jeden tam trafił się przystojny ale większość paskudy. To ja widziałam w
              egipcie i w hotelu w którym byłam o niebo atrakcyjnieszych. Ale o gustach się
              nie dyskutuje, życzę powodzenia z habibkami;)
              • 2009wa-wa Re: salah - regina hrg 01.08.09, 07:49
                carollak1 napisała:

> tak sobie przejrzałam tego bloga i muszę stwierdzić O Boże jacy
                oni są okropni,
                > może jeden tam trafił się przystojny ale większość paskudy. To ja
                widziałam w
                > egipcie i w hotelu w którym byłam o niebo atrakcyjnieszych. Ale o
                gustach się
                > nie dyskutuje, życzę powodzenia z habibkami;)
                Masz racje sa okropni z natury i z kultury, jak sie to wszystko
                przetrawi i przemysli pozna ich zamiary, to zmieni sie szybko
                zdanie, i wroci do rzeczywistosci, "KOBIETA W ICH KULTURZE JEST
                NIKIM I NICZYM" najlepiej jest przeczytac troche na ten temat to
                odechce sie wszystkiego.
                • miriam.5 Re: salah - regina hrg 01.08.09, 09:29
                  2009wa-wa
                  napisała:

> Masz racje sa okropni z natury i z kultury, jak sie to wszystko
                  > przetrawi i przemysli pozna ich zamiary, to zmieni sie szybko
                  > zdanie, i wroci do rzeczywistosci, "KOBIETA W ICH KULTURZE JEST
                  > NIKIM I NICZYM" najlepiej jest przeczytac troche na ten temat to
                  > odechce sie wszystkiego.

masz racje zgadzam sie z kazdym słowem ,a czym wiecej zdobywam
                  informacji na ich temat to odechciewa sie wszystkiego.dziewczynom
                  zakochanym radziłabym zeby oprócz smsów od habibków, poczytały
                  troche na temat tej kultury tak odległej od naszej .
                  • radek.ostrzolek Re: salah - regina hrg 01.08.09, 09:37
                    A ile na tym forum bylo komentarzy ,ze Polacy nie dorastaja waszym
                    habibim do piet ,ze sa gorzej wyksztalceni ,brzydsi,mniej
                    inteligentni.Moja dziewczyna obejrzala zdjecia i powiedziala to
                    samo-paskudni.
                        • 2009wa-wa Re: salah - regina hrg 04.08.09, 21:14
                          julia-1975 napisała:

> rozmawialam z nim ,on o was nic niewie i jestescie poprostu
                          zlosliwe bo was
                          > niechce,dlaczego mam wierzyc wam,jestescie poprostu zazdrosne bo
                          wam sie nieuda
                          > lo
                          Kto i o kogo jest zazdrosny?
                          Nie wiem czy mozna o tego czy innego byc zazdrosna.
                          Oni nie maja nic innego w glowie tylko turystki, dzisiaj Olga jutro
                          Basia a pojutrze Kasia i Stasia.
                          Co sie komu udalo czy nie udalo warto by bylo podyskutowac.
          • majusia1970 Re: salah - regina hrg 31.08.09, 18:19
            Witajcie Kobietki ;-)
            Jak zdążyłam zauważyć to nasz "biedny aniołek"Salah wzioł się ostro do roboty od kąd przeszedł do Reginy???
            Wystarczyło że jedna dała mu kosza a szykuje sobie kolejne laski do zabawy,hmmm.Czemu nie? Przecież to dobra recepta na szczęśliwe życie.Trochę pobajerować,pocukrować,dać drobny nic nie znaczący prezencik,romantyzm - no co to dla niego(pryszczyk)przecież każdy uczy się już od pieluchy jak owinąć laskę do okoła paluszka.Gosiu kochana - gratulacje za podjęcie odpowiednich kroków,tak trzymaj.Poza tym jedna laska mniej czy więcej nie robi żadnej różnicy.Jaki on boski - chyba też się w nim zabujam,a co?A im nas będzie miał więcej tym więcej będzie zabawy,może powymieniamy się prezencikami i doświadczeniami.Bawcie się dobrze kobietki a ja jeszcze się zastanowię.
            Pozdrawiam jak najbardziej gorąco,no i buziaki dla Salaha ;-) ;-)
              • majusia1970 Re: ten facet jest stary i paskudny:-) 31.08.09, 19:56
                dagny2009 napisał:

> co wy w nim widzicie???

Zapewne każda kobieta,którą nasz bohater zauroczył widziała i widzi w nim COŚ SPECJALNEGO.Coś co ją ujęło za serce,rozum i kieszeń(zapewne też)Z resztą co tu dużo pisac,w Egiptowie każdy habiś,który wyrwał swoją jedyną miłość forever ma w sobie to coś.I na pewno dla każdej ukochanej jest to coś innego.Faktycznie jest to warte głębszego przemyślenia.
                Kobietki zauroczone owym Salahem napiszcie co Was tak w nim urzekło?
                • gosia0409 Re: ten facet jest stary i paskudny:-) 31.08.09, 23:42
                  ok,ja bede pierwsza ktora zacznie opowiadac,jakie to pan mial
                  plany,malozenstwo,dziecko,przyszlosc u mnie w berlinie,oczywiscie za moja
                  kase,dowiedzialam sie o n im na forum slowackim,jak to brykal w rom ie i jak go
                  wyrzucili tam z pracy,najciekawsze jest to ze pisze do mnie do tej pory i
                  podpisuje sie twoj maz salh zaprasza mnie po ramadanie okolo 20 wrzesnia do
                  regin y ,oczywiscie ja bede ale w zupelnie innej czesci swiata,co mnie w nim
                  uzeklo,w tym okresie,kiedy bylam sama poprostu zjawil sie on ,po 2 miesiacach
                  kiedy bylam w berlinie bylam pewna ze to oszust,podstawilam mu kolezanke i dal
                  sie nabrac,jestem mysla nie taka glupia jak myslal,do tej pory jego koledzy
                  smieja sie z n iego jak mu dalam nauczke,
    • blondyn34 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 12:28
      Do Hrg jeździ po "romantyczną przygodę" tysiące Polek i nie wszystkim trafi się
      młody, piękny i bogaty habiś, który na pożegnanie kupi pierścionek z brylantem.
      Trzeba brać co jest.
        • 2009wa-wa Re: salah - regina hrg 01.09.09, 12:59
          Panowie czekaja na prezenty, wystarczy tylko poczytac na forum
          jednym czy innym jakie to panie maja problemy bo nie wiedza co kupic.
          np kamere, komorke a moze leptopa, nie mowiac juz o innych
          drobiazgach no i ile trzeba wziasc dolcow zeby wystarczylo na
          mieszkanie i jedzenie.......
          • kazimkazim1 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 13:06
            2009wa-wa napisała:

> Panowie czekaja na prezenty, wystarczy tylko poczytac na forum
            > jednym czy innym jakie to panie maja problemy bo nie wiedza co
            kupic.
            > np kamere, komorke a moze leptopa, nie mowiac juz o innych
            > drobiazgach no i ile trzeba wziasc dolcow zeby wystarczylo na
            > mieszkanie i jedzenie.......

Normalnemu czlowiekowi nie chce sie wierzyc ,ze istanieja takie
            kobiety.
          • blondyn34 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 13:14
            Żartujecie!!! Operatorzy leżaków dostają darmowy seks i jeszcze do tego prezenty od kobiet? I inne opłaty też panie załatwiają?
            To jak się nazywa taki proceder? Obsługa leżaka?
            Tego nawet w Bravo Girl nie pisali. :O
              • gosia0409 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 13:35
                a na zachodzie dostaja pasozyty zasilki ,i sprowadzaja zony z dziecmi i tak
                wegetuja do konca zycia,panstwo placi czynsz,zasilek,rente,a oni szybko
                zapominaja ze kiedys jakas polka pomogla w przedostaniu do lepszego swiata
    • gosia0409 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 13:18
      otworzyly mi sie oczy bardzo szybko,slob to on chcial wziasc ze mna a nie ja z
      nim,najlepsze w tym wszystkim jest to ze on dalej nie odpuszcza ,ale ja sie tym
      zupelnie nie przejmuje,mam swoje zycie ,swoje sprawy,oni sa uparci,a kiedy nie
      osiagna celu sa wsciekli,salah brubowal mi grozic,ale mnie to moze tylko w 4
      litery pocalowac,jak bede miala dobry nastroj
      • majusia1970 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 14:42
        Gosiu0409 :
        Alleluja,alleluja,pięknie wystawiłaś l.... Niech się teraz inne laski pobawią w "dobry materiał na żonę" ;-)A Ty kochana już nie musisz zachodzić w głowę czy on tam biedny z utęsknieniem się umartwia(u boku innej laski)nie musisz kombinować kasy na kolejne loty aby mógł dążyć do upragnionego celu(sex,kasa,i nie wiem co jeszcze)w czasie romantycznych uniesień.No i zdrowsze serduszko,bo nie boli i nie pęka z tęsknoty.Utrzyj mu nosa kobieto jak naj bardziej tylko potrafisz.Niech habiś wie że nie wszystkie turystki to naiwne gąski do wydmuchania i wydojenia.
        DZIEWCZYNY BIERZCIE Z GOSI PRZYKłAD- nie dajcie się robic w bambuko.
          • majusia1970 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 15:12
            Spoko Gosiu,nie jesteś taka całkiem sama.
            Ja mimo to że nie mam habisia i nie przeżyłam (na szczęście)niespełnionej
            miłości w Egipcie,jestem z Tobą i resztą nawróconych kobiet.Dzięki Bogu że jest
            to forum,bo wiele się z niego dowiedziałam i nauczyłam,i dzięki Wam wszystkim
            jestem o wiele bardziej doświadczona (pomimo braku doświadczenia w
            rzeczywistości)i ze spokojnym sercem mogę stanąć na ziemi Egipskiej :-) :-)
            Pozdrawiam gorąco.
          • mmankaa Re: salah - regina hrg 01.09.09, 16:50
            Gosiu, czytam często to forum więc i Twoje komentarze również, ale
            rzadko wypowiadam się. I nie zaprzeczysz chyba, że Ty również
            należysz do tych kobiet, w których życiorysie zapisał się "habiś".
            To co Cię odróznia to jedynie to, że Twoja historia jest już
            przeszłością, inne kobiety zaś teraz przeżywają to samo co Ty
            niegdyś. Ale przed Tobą i Twoimi doświadczeniami było wiele kobiet,
            które miały to już za sobą, a Ty jednak wierzyłaś, że ten Twój jest
            inny niż wszyscy. Więc powinnaś być bardziej wyrozumiała w osądach,
            gdyż tak naprawdę byłaś tak samo naiwna jak większość kobiet, które
            pewnie za jakiś czas będę pouczać inne niczym Ty teraz. Wiem jedno,
            skala zjawiska jest ogromna, niemniej wiem, że nie wolno
            generalizować....Dlaczego? Dlatego, że generalizując w ten sposób,
            oceniając ludzi tylko na podstawie narodowości (np.: jeśli
            Egipcjanin to na pewno oszust, itp)to Ty, ja i każda Polka mamy
            jedną łatkę, nieciekawą delikatnie mówiąc. Chcesz by tak o Tobie
            myslano tylko dlatego, że jesteś Polką? NA pewno nie. Czy
            obraziłabyś się gdyby ktoś stwierdził, że jesteś z całą pewnością
            łatwą kobietą, bo jesteś Polką? Na pewno tak. Więc nie przypinaj
            łatek innym w taki uproszczony sposób, bo w ten uproszczony sposób
            my jako Polki-wszystkie jesteśmy...... . Pozdrawiam
            • majusia1970 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 17:52
              Cytuję mmankaa : Ty, ja i każda Polka mamy
              > jedną łatkę, nieciekawą delikatnie mówiąc. Chcesz by tak o Tobie
              > myslano tylko dlatego, że jesteś Polką? NA pewno nie. w ten
              uproszczony sposób
              > my jako Polki-wszystkie jesteśmy...... . Pozdrawiam

Dokładnie,dokładnie - dlatego właśnie tak bardzo boli to że w innych
              krajach jesteśmy tak właśnie generalizowane.Mnie osobiście robiło
              się przykro w momencie gdy facet rozmawiając ze mną na różne tematy
              nagle rzuca dziwne propozycje,wyznaje miłość i tym podobne i dostaje
              wielkich oczu gdy ja kulturalnie lecz kategorycznie odmawiam,i jego
              zaloty obracam w żart.
              Oficjalnie w twarz szasta stwierdzeniami że ja nie jestem wyjątkiem
              i żeby nie grać cnotki bo on przecież doskonale wie po co ja tam
              jestem.No cóż,skoro on wie lepiej to co ja mam na to poradzić?Z
              błędu i tak go nie wyprowadzę ,bo i po co skoro i tak wiedzą lepiej.
              Mnie pozostawało tylko zaproponować:znajomość na stopie TYLKO
              kumpel/kumpela,albo nie znamy się gościu,wybór należy do Ciebie.
              Oczywiście zostaliśmy "kumplami"i dzięki niemu i innym nie nachalnym
              bardzo miło wspominam czas spędzony w Egipcie.Mam nadzieję że będąc
              tam ponownie(kto wie,może w tym smym hotelu)nie będę już tak
              wrażliwa pod tym względem.
              Jest to bardzo chore podejście,ale jak długo dziewczyny będą im
              naiwnie wierzyć,tak długo będą o nas w ten sposób myśleć.To jest
              niestety koło błędne i nie mam zielonego pojęcia co może je
              przerwać ;-(
              • mmankaa Re: salah - regina hrg 01.09.09, 19:49
                Tak, to wszystko racja, ale to działa w dwie strony i my przyklejamy
                łatkę Egipcjanom. I wielu na tym forum wierzy, że jednak wszyscy z
                nich to naciągacze, itp. tak jak wielu Egipcjan wierzy, że
                wszystkie Polki to seksturystki. Spotkałam się na tym forum również
                z faktem, że kilku forumowiczów wyśmiewało wszystkich Egipcjan, że
                każdy to oszust, wyśmiewało zakochane kobiety, że naiwne i głupie, a
                jednocześnie w innych wątkach mówią , że z Arabem to najlepiej tylko
                przygoda, a nie miłość. Trudno mi pojąć jak mozna nasmiewać się z
                zakochanych kobiet, a jednoczeńsie twierdzić, że lepiej potraktować
                Araba jak przygodę.
                Czy kobieta, która decyduje się na tę przygodę jest lepsza od tej
                zakochanej, czasem naiwnej kobiety tylko dlatego, że jest świadoma
                tego co robi z czym wiąże się ta rozrywka?
                • jasneniebo Re: salah - regina hrg 01.09.09, 20:30
                  mmankaa napisała:
                  >I wielu na tym forum wierzy, że jednak wszyscy z
                  > nich to naciągacze,
                  Z moich obserwacji wynika, że wszędzie na świecie są porządni ludzie i Ci
                  delikatnie mówiąc błądzący. Tak się jednak składa,że dla większości Egipt
                  utożsamiany jest z miejscowościami turystycznymi, gdzie niestety łatwo natknąć
                  się na osoby wątpliwej moralności.
                  Wydaje mi się,że ważniejszą kwestią jest skala tego zjawiska, bo chyba niewiele
                  jest takich miejsc gdzie obłuda skumulowała się tak bardzo.Mam świadomość,że nie
                  można generalizować - znam fajne osoby, co do których tej miarki nie można
                  przyłożyć. Zastanawia mnie jednak inna rzecz, dlaczego wśród innych narodowości
                  islamskich opinia o Egipcjanach i Tunezyjczykach jest właśnie taka, że należy
                  ich unikać, bo istnieje przekonanie,że nie należy spodziewać się niczego
                  dobrego.Słyszałam wiele takich opinii,zawsze konkluzja była taka: unikaj,
                  trzymaj dystans. Coś jednak w tym jest...... Co nie wyklucza faktu,że są tam
                  normalni porządni ludzie, jak również że Polki to w większości nie sex-turystki.
                  • gosia0409 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 20:43
                    tak ,calkowicie zgadzam sie z tym co napisalas jasneniebo,opinia o egipcjanach
                    jest bardzo zla,powstaja ciagle nowe fora ,mozna przeczytac szokujace wypowiedzi
                    o wykorzystanych kobietach przez egipcjan,najgorsze bo tego nacagania nie m ozna
                    zatrzymac ,mozna tylko uswiadamiac kob iety ktore tam jada ,aby uwazaly,jezeli
                    chodzi o polki uwazam ze my slyniemy z urody i sexualnosci,jestezmy
                    inteligentnymi zadbanymi kobietami,naturalnie byloby lepiej gdybyzmy czasem
                    lepiej lokowaly swoje uczucia,pozd
                    • heern Re: salah - regina hrg 01.09.09, 21:25
                      gosia0409 napisała:

> chodzi o polki uwazam ze my slyniemy z urody i sexualnosci,jestezmy
                      > inteligentnymi zadbanymi kobietami,naturalnie byloby lepiej
                      gdybyzmy czasem
                      > lepiej lokowaly swoje uczucia,pozd

gdzie slyniecie z urody??? w jakim kraju???
                      nie ma jak dobre samopoczucie:-)))
                      • gosia0409 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 21:34
                        jezeli chcesz mnie sprowokowac nie uda ci sie,tak polki slyna z urody,i z
                        gospodarnosci ,ale mozemy o tym podyskutowac pod innym tematem,w wielu krajach o
                        polkach sie mowi jako o pieknych kobietach,a wiem co mowie,bo po to mam uszy aby
                        uwaznie sluchac
                        • heern Re: salah - regina hrg 01.09.09, 21:36
                          gosia0409 napisała:

> jezeli chcesz mnie sprowokowac nie uda ci sie,tak polki slyna z
                          urody,i z
                          > gospodarnosci ,ale mozemy o tym podyskutowac pod innym tematem,w
                          wielu krajach
                          > o
                          > polkach sie mowi jako o pieknych kobietach,a wiem co mowie,bo po
                          to mam uszy ab
                          > y
                          > uwaznie sluchac

Zwlaszcza habisie tak uwazaja:-)

• 2009wa-wa Re: salah - regina hrg 01.09.09, 21:57
                          gosia0409 napisała:

> jezeli chcesz mnie sprowokowac nie uda ci sie,tak polki slyna z
                          urody,i z
                          > gospodarnosci ,ale mozemy o tym podyskutowac pod innym tematem,w
                          wielu krajach
                          > o
                          > polkach sie mowi jako o pieknych kobietach,a wiem co mowie,bo po
                          to mam uszy ab
                          > y
                          > uwaznie sluchac
                          Gosiu przyznaje ci 100% racje, polskie dzewczyny czy kobiety maja
                          cos w sobie, idac ulica w roznych krajach swiata, roznia sie od
                          tubylcow swoim wdziekiem, gustem i elegancja.
                      • izpat Re: salah - regina hrg 01.09.09, 21:37
                        heern napisał:

> gosia0409 napisała:
                        >
                        > > chodzi o polki uwazam ze my slyniemy z urody i
                        sexualnosci,jestezmy
                        > > inteligentnymi zadbanymi kobietami,naturalnie byloby lepiej
                        > gdybyzmy czasem
                        > > lepiej lokowaly swoje uczucia,pozd
                        >
                        > gdzie slyniecie z urody??? w jakim kraju???
                        > nie ma jak dobre samopoczucie:-)))

Dobre samopoczucie wskazane jest zawsze i wszędzie podobnie jak
                        wysokie poczucie swojej wartości. Czego jak mniemam tobie brakuje
                        zważywszy na twoją złośliwość.

• gosia0409 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 21:38
                        a jezeli jeszcze nie wierzysz ze polki sa ladne ,mozesz sobie popatrzyc na moj
                        obraz w slynnej galerii w poczdamie,namalowal to dobry malarz,a to ze jestem
                        sliczna swiadczy tylko o cenie jaka ma obraz,
                            • algomas Re: salah - regina hrg 02.09.09, 01:58
                              gosia0409 napisała:

> a widziales jak chodza niemki ubrane ,arabki,tajlanki,bo ja widze
                              na codzien,ja
                              > nie pisze o ubraniu,ja pisze o urodzie

I dlatego kilka lat temu w 10 najlepiej zarabijacych supermodelek
                              bylo 6 Niemek I 1 brazylijska Niemka ,a w pierwszej 50 ani jednej
                              Polki.Dlatego Niemki zgarniaja tytuly Miss .Dlatego Niemki pobijaja
                              Hollywood.Te Polki takie piekne ,problem w tym ,ze nikt poza Polkami
                              o tym nie slyszal:-)
                              Miss Europe
                              Number Country Years
                              7 France 1931 1948 1949 1954 1966 2001 2006
                              7 Germany 1954 1956 1961 1965 1972 1991 2005
                              7 Spain 1935 1936 1962 1967 1970 1974 1985
                              6 Finland 1934 1937 1938 1955 1968 1976
                              5 Turkey 1952 1971 1982 1984 1993
                              5 Austria 1950 1958 1959 1978 1980
                              A Polska 0:-)

en.wikipedia.org/wiki/Miss_Europe
                              • andyfycha jasne 02.09.09, 02:37
                                Monotonna uroda,a wlasciwie jeden typ,bo wiekszosc to pucolowate
                                panienki o wlosach koloru ciemny blond,ktore nie wiedziec czemu
                                farbuja.Do tego te odrosty na pol glowy,bo na fryzjera szkoda
                                kasy,biale a raczej przybrudzone kozaczki ,rozowe paseczki ,tipsy,
                                spalone w solarium twarze, owlosione pachy i
                                nogi,otluszczone,odsloniete brzuchy ,bo wiekszosc od 6 klasy
                                podstawowki latwi sobie lewe zwolnienia z WFu.Nawet ruskie nie
                                wygladaja tak tandetnie.Jednym slowem polskie pieknosci.Gdy widzicie
                                gdzies za granica tak wygladajaca kobiete to na 99% Polka.Nic
                                dziwnego ,ze zadna Polka nie podbila i nie podbije Hollywood:-)

fotkapeel.pinger.pl/
                                www.bialekozaczki.pl/
                • majusia1970 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 20:46
                  Oczywiście mmankaa masz rację,my też nie jesteśmy bez winy.Wiele
                  kobiet (i nie tylko)wystawia nie ciekawe opinie panom z kurortów,ale
                  nie możemy ukrywać że sami sobie na to zapracowali.Tak jak
                  nasz "szlachetny"pan Salah - bohater tego wątku.Czy były by
                  zamieszczane posty na jego temat gdyby był w stosunku do turystek
                  uczciwy.Nie jedna się w nim zadurzyła będąc nieświadomą że nie jest
                  tą jedyną.To jest cena za ich świadome czyny.To samo można
                  powiedzieć o turystkach,które niestety też zapracowały na opinię dla
                  Nas wszystkich.Chodzi mi wlaśnie o te,które bywają tam celowo,aby
                  się zabawić.To dzięki TAKIM kobietom byłam tam traktowana (na
                  początku)jak ONE.Dlatego też nie wyszłam przed hotel aby porozmawiać
                  z panem(bo przecież w pracy im nie wolno rozmawiać z gośćmi
                  hotelowymi)mimo tego że bardzo nalegał.Dlatego też nie skorzystałam
                  z zaprosznia pójścia na spacer,do kawiarni,do dyskoteki,na
                  sziszę.Dawałam im wybór:albo ryzykujesz i rozmawiasz ze mną wśród
                  moich znajomych na terenie hotelu,albo nie rozmawiamy wcale.Sądzę że
                  gdybym skusiła się na którąś z tych propozycji,to na pewno świetnie
                  bym się bawiła,ale jednocześnie dała bym przyzwolenie na dalsze
                  coraz to śmielsze kroki.No i oczywiście na 100% była bym tą jedną z
                  NICH.(oczywiście według mniemania tych panów)Nie twierdzę że lecąc
                  tam trzeba się umartwiać i robić z siebie cierpiętnicę,owszem można
                  korzystać z życia ale Z GŁOWĄ.Jak nie będziemy robić z
                  siebie "słodkich idiotek" i wzdychać po ich każdym -I LOVE U-
                  (oryginalna pisownia)to może też kiedyś zaczną inaczej nas
                  postrzegać.
                  Może taki Salah,bądź inny habibi nauczy się czegoś gdy tak parę razy
                  zostanie mu przytarty nosek (przez "naiwną" turystkę).Może przydały
                  by im się takie lekcje???A może to już się nigdy nie zmieni,bo
                  przecież wśród ludzi nie mogą żyć sami święci-było by za nudno.
                  Dzięki Bogu mamy to forum,które bardzo pomaga zagubionym
                  duszyczkom.Nawet mnie pomogło mimo że nie zakochałam się w żadnym
                  habisiu.Na pewno lecąc tam będę trochę inaczej patrzeć na wiele
                  spraw.Jeszcze raz WIEKIE DZIĘKI za to że jesteście :-)
                  • gosia0409 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 20:59
                    uwazam ze wszedzie m ozna sie zakochac rown iez na urlopie,mam wielu znajomych
                    ktorzy spodkali milosc swojego zycia gdzies tam w innym kraju ,ale reguly
                    moralne zadza tez tym swiatem,skoro sie kochamy ,ja kocham ciebie ty mnie,tak
                    powinno byc,panowie z egiptu nie znaja tego,tak tematem tego wadku jest
                    salah,myslal ze jestezmy nienormalne,nie zorientujemy sie ze jest nas
                    wiele,wystarczylo pogrzebac w jego tel i zobaczyc ,olgi ,natasze,tanie,dlatego
                    sam na ta opinie zapracowal
                    • majusia1970 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 21:45
                      Oczywiście że można się wszędzie zakochać,ale.... w krajach
                      arabskich,gdzie stosuje się wielożeństwo i kobieta nie wiele znaczy
                      szczególnie trzeba być ostrożną.
                      Czy uważacie że gdyby oni byli wychowani w innej kulturze to też by
                      wykorzystywali tyle kobiet na raz???
                      Owszem wszędzie ,na całym świecie kobiety są KIMŚ ,a w krajach
                      arabskich raczej CZYMŚ.To chyba jest wielka różnica,prawda?
                      Czy gdyby taki Salah miał możliwość bliskich kontaktów z kobietami
                      swojego wyznania,to czy on bawił by się uczuciami tyylu turystek na
                      raz?
                      Przecież każdy facet ma swoje potrzeby,bez względu na to czy
                      pochodzi z Egiptu,tunezji czy Polski.No to skoro ma taką możliwość
                      aby rozładować napięcie seksualne nie narazając na złe skutki swoje
                      rodaczki,to dlaczego ma nie wykorzystać takiej turystki z Polski
                      Rosji czy Słowacji,skoro to takie łatwe?
                      Coś w tym jest? i znowu zatoczymy koło.
                      • gosia0409 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 21:51
                        problem jest w tym majusia ze salah ma zone w kairze,on potrzeb uje tylko kasy,a
                        raczej zona potrzebuje kasy,popatrz na jego oczy sa zimne,bo mysli tylko o kasie
                        ,ale n iedlugo jego kariera sie juz skonczy a arabska zone trzeba utrzymac,ona
                        nie pojdzie do pracy tak jak my bo urodzi kolejn e dziecko,i u nich jest to kolo
                        zamkniete
                        • majusia1970 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 22:01
                          No i znowu do tematu wkracza KASA,która też w wielkim stopniu
                          napędza ten biznes habisiów.
                          Ale skoro dziewczyny są tak chętne i dają się namówić na
                          finansowanie panów z Egiptu,to pytam - dlaczego oni mają tego nie
                          wykorzystywać.Przecież na siłę nic nie ma.Zawsze musi być na coś
                          zgoda po obu stronach.Pan Salah (i nie tylko)dobrze wie gdzie
                          ulokować "swoje uczucie" tak aby zarabiało na rodzinkę.
                          Główka cały czas musi pracować(może dla tego tak szybko osiwiał -
                          sory za sarkazm).:-) ;-) :-)
                          • izpat Re: salah - regina hrg 01.09.09, 22:13
                            majusia1970 napisała:

> No i znowu do tematu wkracza KASA,która też w wielkim stopniu
                            > napędza ten biznes habisiów.
                            > Ale skoro dziewczyny są tak chętne i dają się namówić na
                            > finansowanie panów z Egiptu,to pytam - dlaczego oni mają tego nie
                            > wykorzystywać.Przecież na siłę nic nie ma.Zawsze musi być na coś
                            > zgoda po obu stronach.Pan Salah (i nie tylko)dobrze wie gdzie
                            > ulokować "swoje uczucie" tak aby zarabiało na rodzinkę.
                            > Główka cały czas musi pracować(może dla tego tak szybko osiwiał -
                            > sory za sarkazm).:-) ;-) :-)

Wiesz, ale to trzeba być odartym z wszelkich uczuć, godności i
                            honoru żeby myśleć tak jak oni. W takim razie nie mają nawet
                            szacunku do siebie i do swoich rodzin no bo do białych kobiet to już
                            nie wspomnę. Jeśli myślą że pieniądz uzyskany ta droga przyniesie im
                            szczęście i pomyślność to są w błędzie.
                      • izpat Re: salah - regina hrg 01.09.09, 21:57
                        majusia1970 napisała:

> Oczywiście że można się wszędzie zakochać,ale.... w krajach
                        > arabskich,gdzie stosuje się wielożeństwo i kobieta nie wiele
                        znaczy
                        > szczególnie trzeba być ostrożną.
                        > Czy uważacie że gdyby oni byli wychowani w innej kulturze to też
                        by
                        > wykorzystywali tyle kobiet na raz???
                        > Owszem wszędzie ,na całym świecie kobiety są KIMŚ ,a w krajach
                        > arabskich raczej CZYMŚ.To chyba jest wielka różnica,prawda?
                        > Czy gdyby taki Salah miał możliwość bliskich kontaktów z kobietami
                        > swojego wyznania,to czy on bawił by się uczuciami tyylu turystek
                        na
                        > raz?
                        > Przecież każdy facet ma swoje potrzeby,bez względu na to czy
                        > pochodzi z Egiptu,tunezji czy Polski.No to skoro ma taką możliwość
                        > aby rozładować napięcie seksualne nie narazając na złe skutki
                        swoje
                        > rodaczki,to dlaczego ma nie wykorzystać takiej turystki z Polski
                        > Rosji czy Słowacji,skoro to takie łatwe?
                        > Coś w tym jest? i znowu zatoczymy koło.

Faceci wszedzie sa tacy sami, ludzie wszędzie sa tacy sami - tak
                        samo skłonni do ulegania pokusom. Ale tam to jest mega dziwne,
                        większość chłopczyków tam, bo tak ich nazwę jest zepsutych do szpiku
                        kości bez żadnych zasad moralnych. Liczy się tylko kasa, seks i
                        dobra zabawa. Zatarły im się kompletnie granice między dobrem i
                        złem. Podkreślam piszę o miejscowościach turystycznych.
                        • majusia1970 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 22:19
                          izpat napisała:

>> Faceci wszedzie sa tacy sami, ludzie wszędzie sa tacy sami - tak
                          > samo skłonni do ulegania pokusom. Ale tam to jest mega dziwne,
                          > większość chłopczyków tam, bo tak ich nazwę jest zepsutych do
                          szpiku
                          > kości bez żadnych zasad moralnych. Liczy się tylko kasa, seks i
                          > dobra zabawa. Zatarły im się kompletnie granice między dobrem i
                          > złem. Podkreślam piszę o miejscowościach turystycznych.

I owszem masz rację,aleeee zauważ proszę że taki chłopczyk z kurortu
                          ( i nie tylko)nie ugania się ,nie wykorzystuje seksualnie i
                          finansowo swoich rodaczek.One są oczkiem w głowie,i to w większości
                          właśnie dla swoich kobiet to robią TYLKO z turystkami.Nie ujmując
                          oczywiście że przy tym sami mają super zabawę - robią to wszystko
                          dla dobra rodziny i bardzo często za przyzwoleniem,a nawet nakazem
                          własnych żon.To smutne,ale prawdziwe.
                          • gosia0409 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 22:29
                            ale czy ktoras z nas akceptowala by ,aby nasz facet spal z obca kobieta i
                            prznosil nam pieniadze ktore ona dala,to .....dla mnie nie do
                            zaakceptowania,wolalabym suchy chleb jesc,rzeczywiscie tam nie ma zadnych
                            hamulcow,i to islam
                          • izpat Re: salah - regina hrg 01.09.09, 22:29
                            majusia1970 napisała:

> izpat napisała:
                            >
                            > >> Faceci wszedzie sa tacy sami, ludzie wszędzie sa tacy sami -
                            tak
                            > > samo skłonni do ulegania pokusom. Ale tam to jest mega dziwne,
                            > > większość chłopczyków tam, bo tak ich nazwę jest zepsutych do
                            > szpiku
                            > > kości bez żadnych zasad moralnych. Liczy się tylko kasa, seks i
                            > > dobra zabawa. Zatarły im się kompletnie granice między dobrem i
                            > > złem. Podkreślam piszę o miejscowościach turystycznych.
                            >
                            > I owszem masz rację,aleeee zauważ proszę że taki chłopczyk z
                            kurortu
                            > ( i nie tylko)nie ugania się ,nie wykorzystuje seksualnie i
                            > finansowo swoich rodaczek.One są oczkiem w głowie,i to w
                            większości
                            > właśnie dla swoich kobiet to robią TYLKO z turystkami.Nie ujmując
                            > oczywiście że przy tym sami mają super zabawę - robią to wszystko
                            > dla dobra rodziny i bardzo często za przyzwoleniem,a nawet nakazem
                            > własnych żon.To smutne,ale prawdziwe.

To niemożliwe, nie wierzę że za aprobatą rodzin i żon. Żony i tak
                            tam nie maja za wiele do powiedzenia a mąż robi co chce bo mu wolno.
                            Można zarabiać na rodzinę godnie jak na człowieka przystało, tylko
                            trzeba chcieć, a nie zaraz na łatwiznę iść kosztem drugiego
                            człowieka. Tylko oni chyba tego nie rozumieją, czego się ich w
                            domach uczy???
                            • gosia0409 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 22:38
                              chyba tylko tam sie uczy zla,zony wiedza o tym,salach dal mi do tel swoja zone a
                              powiedzial ze to siostra,a co jej powiedzial ze ja to kto potencjalna
                              kasa,chore,ja nie mam n a to slow
                              • izpat Re: salah - regina hrg 01.09.09, 22:51
                                gosia0409 napisała:

> chyba tylko tam sie uczy zla,zony wiedza o tym,salach dal mi do
                                tel swoja zone
                                > a
                                > powiedzial ze to siostra,a co jej powiedzial ze ja to kto
                                potencjalna
                                > kasa,chore,ja nie mam n a to slow

To w takim razie bardzo im współczuje, bo tylko tyle pozostaje.
                                Nawet nie wiedzą jacy są "ubodzy" ale w innym sensie. Ale islam
                                przeciez to jedyna słuszna droga wg nich, ładne świadectwo dają. To
                                już wolałabym zostać ateistką. Wiem, że uogólniam... ale cóż,
                                sorry...
                            • majusia1970 Re: salah - regina hrg 01.09.09, 23:01
                              Izpat - nie dziw się i uwierz mi na słowo.Znam osobiście dwie laski
                              ode mnie z pracy,które finansowały swoich habisiów przez ładnych
                              parę latek.Latały tam na kiwnięcie palca,wysyłały kasę na chore
                              matki i siostry(czytaj żony)a jedna z nich to nawet poznała żonę
                              osobiście i wiele godzin przegadały na własny temat.Często nawet
                              żony wybierają same ,którym obiektem warto by się bardziej
                              zainteresować.Ja wiem że to jest straszne ale niestety taka jest
                              rzeczywistość w tamtym śwecie.
                                • majusia1970 Re: salah - regina hrg 03.09.09, 09:30
                                  Gosiu0409 - to Ci się chwali że wolisz ten normalny uczciwy świat,aleeee jakiś czas jednak żyłaś w tamtym świecie.Wiem że to co nas nie zniszczy to nas wzmocni i dzięki temu doświadczeniu (mam na myśli bycie z Salahem - no właśnie nachodzi mnie takie pytanie:jak długo trwałaś w nieświadomości?)jesteś o niebo mądrzejsza i bardziej świadoma tego co dobre a co złe.Nasze koleżanki z forum(te zakochane w habisiach,a nawet w "TWOIM" Salahu)też po jakimś czasie zrozumieją jakimi wartościami żyją ich ukochani.Ale to niestety musi trochę potrwać.Ktoś kiedyś mądrze powiedział że miłość jest ślepa - to najszczersza prawda na świecie.Dopuki nie przejdzie dziewczynom ten stan uczucia doputy będą oszukiwane przez swoich habisiów.
                                  Pozdrawiam gorąco i życzę wielkiego szczęścia(nie tylko w miłości)na nowej drodze życia :-) :-) :-)
                                  • gosia0409 Re: salah - regina hrg 03.09.09, 09:40
                                    wlasciwie od poczatku mialam dziwne uczucie,dlatego poprzyjezdzie do domu
                                    zaczelam szukac w internecie i go znalazlam,poniewaz urlopy robie czesto
                                    ,nastepnym razem przeszukalam jego tel,spisalam numer rosjanki i zadzwonilam do
                                    niej,i juz wiedzialam ze turyski ustawia tak jak mu pasuja terminy,bylam zla na
                                    siebieze dalam sie w to wrobic,tym bardziej ze juz wczesniej mialam wyrobiona
                                    opinie o arabach,i te ich biegajace oczy-nieszczere,pozdrawiam serdecznie
                                      • majusia1970 Re: salah - regina hrg 10.09.09, 15:04
                                        Biedny ten Salah :-(

Czyżby zainteresowanie naszym bohaterem tak osłabło???
                                        Gosiu 0409 - wielkie brawa dla Twojej osoby.Dzięki Tobie inne osóbki bliżej żyjące (bez względu co kto ma na myśli)z owym osobnikiem zaczęły chyba inaczej myśleć na temat naszego bohatera postu.
                                        No i co on teraz biedny pocznie,jak wszystkie dziewczęta zaczną odrzucać jego zaloty.KOBIETY GÓRĄ ;-) ;-) ;-)
                                        Pozdrawiam gorąco.
                                        • gosia0409 Re: salah - regina hrg 10.09.09, 15:46
                                          uwazam ze jak na 13-letnia kariere dorobil sie juz duzo na turystkach,a ze ja
                                          bylam jedyna ,ktora nauczyla go ze za to co sie robi zle jest zaplata,trafila
                                          kosa na kamien,teraz niech bedzie dalej w tej reginie i niech sie cieszy bo jak
                                          bede w zlym nastroju to bedzie mosial nowej pracy szukac w nowym miescie ,albo
                                          nowym kraju,i niech nie grozi mi ze jak przyjade tam to on mi pokaze,specjalnie
                                          tam pojade bo lubie slonce,i mosi byc mily bo do poty turystyka kwitnie w
                                          egipcie,oni nie chodza glodni,pozdrawiam narzeczone salaha
                                          • egipcjanka212 Re: salah - regina hrg 10.09.09, 16:09
                                            Gosiu sledze twoje wątki od początku,wspolczuje ci ze twoj habibek z
                                            reginy okazal sie taki i wiesz moim zdaniem powinnas zadzialac
                                            inaczej ,radze i innym dziewczynom.A mianowicie jedz tam do hotelu
                                            ty lub twoja jakas kolezanka ,zapros do pokoju-wiadomo oni za to
                                            wylatują z pracy,nie mozna miec zadnych kontaktow z hotelowymi
                                            goscmi ,na dodatek idz do recepcji nastepnie i oskarz ze cie napadl
                                            i chcial czegos sie dopuscic..... powiem ci jedno ,wiem o takim
                                            przypadku i podzialalo...moze to i straszne ,niewiem jak to odbierze
                                            reszta...ale ja tak uważam.
                                            trzymaj sie cieplo,i przemysl to
                                    • uodzikofska Re: salah - regina hrg 10.09.09, 17:01
                                      gosia0409 napisała:

tym bardziej ze juz wczesniej mialam wyrobiona
                                      > opinie o arabach,i te ich biegajace oczy-nieszczere
                                      Znam pelno takich co mieszkajac w Polsce krzyczeli
                                      TOLERANCJA,wyjechali do kraju z liczna mniejszoscia muzulmanska ...
                                      i zostali jadowitymi rasistami:-)
                                      Naszym wielbicielkom habisiow polecam kilkumiesieczny pobyt ,w
                                      ktoryms z francuskich przedmiesc zdominowanych przez ludnosc
                                      pochodzenia polnocnoafrykanskiego:-)
                                      • gosia0409 Re: salah - regina hrg 10.09.09, 19:59
                                        jasne ten numer z pokojem jest dobry,ale mam jeszcze lepszy wariant,oczywiscie
                                        nienapisze go,bo zaraz jakac ci...,mu przetlumaczy,najlepsze w tym jest to
                                        dziewczyny,ze jak cos piszemy i pojawia sie imie salah,w ciagu godziny mam sms
                                        tej tresci-chabibi ja cie tak kocham czemu tak piszesz,a to moja odpowiedz i to
                                        niech mu ktos przetlumaczy-bo o oszustach powinno sie pisac i ostrzegac innych
                                        jak przed insektami

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka