06.07.06, 00:26
my tu sobie tak od dawna gadu gadu. i do czego to zmierza? no to ta
panibardzomądra tak twierdzi że tylko narzekamy i kłócimy się. dyskutujemy. o
wyborach, strefie ekonomicznej, ośrodku wpsierania przedsiębiorczości i takich
róznych. to ja mam takiego se komentarza a nie wiedziałem w co go wadzić to se
nowy wątka zacząłęm a le se odpowiadajcie na niego. ten komentarz to jest se
taki że nie najmądrzejszy bo i nie całkiem mądry go pisze. komentarz będzie
chyba pasował do kilku wątków i będziecie wiedzieć o co chodzi. no to zapodaje
takie wam 'spłentowania' , czyli komentarza znaczy :

To przykre, że niemożliwie ograniczeni ludzie tak często dysponują
nieograniczonymi możliwościami.

i tu was zostawiam z tym do przemyslenia. i poczekajmy . przyjdzie czas.
Obserwuj wątek
    • edmurphy Re: PUENTA 06.07.06, 01:34
      Wcale niegłupie :-) Spróbuję pójśc za ciosem:
      To przykre, że ludzie wyposażeni w nieograniczone możliwości ograniczają je
      oddając dysponowanie nimi garstce ograniczonych cwaniaczków.
      • edmurphy Re: PUENTA 06.07.06, 01:35
        Jesteś tam jeszcze?
      • niegoscinny Re: PUENTA 06.07.06, 18:28
        sory Ed ale mnie nie było > dobre to co napisałeś. celny strzał między oczy


        • edmurphy Re: PUENTA 06.07.06, 23:47
          No to kontynuuj. A może ktoś inny jeszcze "pociągnie" wątek. Liczę na
          dinozaurów :-) Mnie lepiejmyśli się późna nocą, teraz jest za wcześnie :-)
          • elibeth Re: PUENTA 06.07.06, 23:54
            "To przykre, że niemożliwie ograniczeni ludzie tak często dysponują
            nieograniczonymi możliwościami"
            "To przykre, że ludzie wyposażeni w nieograniczone możliwości ograniczają je
            oddając dysponowanie nimi garstce ograniczonych cwaniaczków"

            Jakbym była dośc obszerna wiecie gdzie, to bym sobie to wytatuowała.

          • niegoscinny Re: PUENTA 09.09.06, 01:22
            "Bogaty człowiek nie umie wyobrazić sobie biedy"

            tak mi się napatoczyło a propo jak nasi włodarze postrzegają problemy
            • niegoscinny Re: PUENTA 09.09.06, 01:32
              "Kiedy widzisz dobrego człowieka, staraj się go naśladować.
              Kiedy widzisz złego człowieka, zastanów się nad samym sobą."

              i niech sobie co niektórzy wezmą to pod rozwagę!
              • jolka905 Re: PUENTA 09.09.06, 07:44
                Gdzie słyszysz śpiew,tam idż,tam dobre serca mają.Żli ludzie,-uwierz mi-nigdy nie śpiewają,Ale dlaczego jest w Żychlinie takie powiedzonko:Kto ma dobre serce,ten ma twardą d...?
                • adcox Re: PUENTA 09.09.06, 16:42
                  No to jak powiedzonka to ja też cos napiszę.
                  "Gdzie kucharek sześć, tam cycków dwanaście"
                  • edmurphy Re: PUENTA 10.09.06, 01:32
                    "Im bardziej swędzi tym trudniej sięgnąć". Tą starą maksymę, popartą wiekami
                    doświadczeń, dedykuję wszystkim kandydatom na kandydatów :-)
                    • niegoscinny Re: PUENTA 10.09.06, 12:39
                      Politycy są wszędzie tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma
                      rzeki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka