niegoscinny
06.07.06, 00:26
my tu sobie tak od dawna gadu gadu. i do czego to zmierza? no to ta
panibardzomądra tak twierdzi że tylko narzekamy i kłócimy się. dyskutujemy. o
wyborach, strefie ekonomicznej, ośrodku wpsierania przedsiębiorczości i takich
róznych. to ja mam takiego se komentarza a nie wiedziałem w co go wadzić to se
nowy wątka zacząłęm a le se odpowiadajcie na niego. ten komentarz to jest se
taki że nie najmądrzejszy bo i nie całkiem mądry go pisze. komentarz będzie
chyba pasował do kilku wątków i będziecie wiedzieć o co chodzi. no to zapodaje
takie wam 'spłentowania' , czyli komentarza znaczy :
To przykre, że niemożliwie ograniczeni ludzie tak często dysponują
nieograniczonymi możliwościami.
i tu was zostawiam z tym do przemyslenia. i poczekajmy . przyjdzie czas.