Gość: polka IP: *.netg.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22 lata temu czym myjecie panele? nabłyszczacie czymś ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: janmar Re: panele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22 lata temu myje pronto do paneli nie ma nic lepszego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrocławianka Re: panele IP: *.kom / *.kom-net.pl 22 lata temu ja myje panele domestosem niczym innym paneli sie nie nabłyszcza miałaś ulotkeprzy panelach chyba uważnie przeczytałaś że sie nienabłyszcza bo pużniej niezmyjesz sidoluks jest dobry a le nie na panele powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielony_listek Re: panele IP: 212.160.172.* 22 lata temu A ja uzywalam Sidoluxa na panele laminowane i bardzo sobie chwale. Jakie sa przeciwwskazania? Pozdrawiam zielony_listek Odpowiedz Link Zgłoś
prncesa Re: panele 22 lata temu Także używam Pronto i jestem zadowolona. Wcześniej miałam płyn Kiilto i też był ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: panele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22 lata temu Używałam do paneli i Pronto i Sidoluxu wg przepisu. Tragedia! Smugi, plamy po stopach, totalna porażka! Oba te płyny natłuszczają panele, stąd te kłopoty. I dowiedziałam się, że aby wyglądały najlepiej, i żeby miały swój naturalny połysk, żeby nie było widac na nich smug i sladów od stóp należy je myć letnią wodą z dodatkiem odrobiny octu. Używam więc płaskiego mopa i niewielką ilością takiej mieszaniny przecieram podłogę. Efekt super! Polecam Odpowiedz Link Zgłoś