IP: *.netg.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22 lata temu
czym myjecie panele? nabłyszczacie czymś ?
Obserwuj wątek
    • Gość: janmar Re: panele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22 lata temu
      myje pronto do paneli nie ma nic lepszego
      • Gość: wrocławianka Re: panele IP: *.kom / *.kom-net.pl 22 lata temu
        ja myje panele domestosem niczym innym paneli sie nie nabłyszcza miałaś
        ulotkeprzy panelach chyba uważnie przeczytałaś że sie nienabłyszcza bo pużniej
        niezmyjesz sidoluks jest dobry a le nie na panele powodzenia
        • Gość: zielony_listek Re: panele IP: 212.160.172.* 22 lata temu
          A ja uzywalam Sidoluxa na panele laminowane i bardzo sobie chwale.
          Jakie sa przeciwwskazania?
          Pozdrawiam
          zielony_listek
    • prncesa Re: panele 22 lata temu
      Także używam Pronto i jestem zadowolona. Wcześniej miałam płyn Kiilto i też był
      ok.
    • Gość: Anka Re: panele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22 lata temu
      Używałam do paneli i Pronto i Sidoluxu wg przepisu. Tragedia! Smugi, plamy po
      stopach, totalna porażka! Oba te płyny natłuszczają panele, stąd te kłopoty. I
      dowiedziałam się, że aby wyglądały najlepiej, i żeby miały swój naturalny
      połysk, żeby nie było widac na nich smug i sladów od stóp należy je myć letnią
      wodą z dodatkiem odrobiny octu. Używam więc płaskiego mopa i niewielką ilością
      takiej mieszaniny przecieram podłogę. Efekt super! Polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka