Gość: gosia IP: *.ch.pw.edu.pl 21 lat temu czy ktos ma doswiadczenie w uzytkowaniu pralek marki INDESIT lub CANDY?? Prosze o wszelkie spostrzerzenia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
f.l.y Re: Pralka INDESIT lub CANDY-czy dobre?? 21 lat temu użytkuję pralko-suszarki Indesit - moje, odpukać, jeszcze się nigdy nie popsuły pralka Indesit u rodziców użytkują do tej pory od lat kilkunastu... druga w innym domu chodzi, póki co od lat 6ciu... a od listopada mam model WIDL108 cośtam...i wielce sobie ją chwalę, ma opcję prania 1,5 godzinnego, 60 min, 45 i 30 minutowego...jak dla mnie bomba... przede wszystkim prosta w obsłudze - włączam i wyłączam...reszta jest ustawiona na stałe, temp i program... minusy? nie widzę...i jak na pralko-szuszarkę jest tania ok. 1900-2000 pln... o Candy nie mogę się wypowiedzieć - nie miałam do czynienia.... Odpowiedz Link Zgłoś
madai Re: Pralka INDESIT lub CANDY-czy dobre?? 21 lat temu ja mam pralke candy-tą małą, 3.5 kg. Jest super. chodzi bez zarzutu, ma kilka fajnych programow. polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zyga Re: whirpool 6 zmysl-the best!!!!! IP: 193.151.48.* 21 lat temu najlepsza,najwspnialsza,przejrzysta,ma super programy,w niejpoprostu nie da sie spieprzyc prania!!!!!mam ja juz od 5 lat i nigdy mnie nie zawiodla!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dapop Re: whirpool 6 zmysl-the best!!!!! 21 lat temu Mam INDESIT i stanowczo odradzam, stale się psuje, już na gwarancji musiałam dwa razy wzywać serwisanata. Być może zależy to od danego modelu ale ja wiem, że tak na wszelki wypadek więcej takiej nie kupię. Odpowiedz Link Zgłoś
greentea2 Re: whirpool 6 zmysl-the best!!!!! 21 lat temu Odradzam Candy zdecydowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
katija1 Candy 21 lat temu mam Candy od 8 lat. NIgdy mnie nie zawiodła. żadnych awarii (odpukać-pup puk) polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ana Re: Pralka INDESIT lub CANDY-czy dobre?? IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21 lat temu Odradzam Candy, proponuję Whirlpool. Odpowiedz Link Zgłoś
inqa Re: Pralka INDESIT lub CANDY-czy dobre?? 21 lat temu Mam Candy od 12 lat. Nigdy jeszcze jej nie naprawiałam. Jest niezawodna ! Gorąco polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamuśka Re: Pralka INDESIT lub CANDY-czy dobre?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21 lat temu Ja osobiście mam w domku INDESIT "Time for you".Na początku coś nawalała ale wydaje mi sie że to była wina pewnej osóbki, która nie umiała sie nią posługiwac i ponaciskała niewłaściwe klawisze. Non stop jak ja prałam wszystko było OK. Jak prała ta druga osoba to piorąc po niej zawsze wyskakiwał mi jakiś bład i musiałam wyłączyc pralkę całkowicie z pradu i poczekać żeby dzień postała wtedy skasowała sie pamięć i mogłam normalnie prać. Ale teraz działa bez zarzutu. Tylka ją włączam , ustawiam program i czasami zmieniam temperature (zwykle na 30*C) a reszta.... wszystko robi sie samo (można nawet zmienic czas prania i właczyc ja w odpowiedniej chwili ustawiając godzine). Moja pralka ma elektroniczny wyświetlacz i jest bardzo prosta w obsłudze nawet nie była droga ..kosztowała niecałe 1200zł. NIE polecam Wirpoola, Amica. Życze powodzenia w podjęciu właściwej decyzji. Wybór należy do Ciebie . Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
oczko5 Re: Pralka INDESIT lub CANDY-czy dobre?? 21 lat temu INDESIT. Hmm.... mam wrażenie, często! że poprostu nie dopiera ubrań. No chyba, że to moje dzieci przynoszą je tak brudne. Co do psucia to nie narzekam. Pierze już 6 lat i jeszcze się nie popsuła, zaznaczam że piorę praktycznie codziennie. Zakup odradzam. Odpowiedz Link Zgłoś
saluti Re: Pralka INDESIT lub CANDY-czy dobre?? 21 lat temu Ja mam Indesit od 9 lat i uzywam 4 razy w tyg. Nigdy nie mialam problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
iberia29 Re: Pralka INDESIT lub CANDY-czy dobre?? 21 lat temu polecam pralko-suszarke (w sumie nie ma roznicy w cenie miedzy zwykla pralka, a taka funkcja zawsze moze sie przydac), polecam Candy Al Cb 8.44 dziala od 3 lat bez problemow, moja Mama ma poprzedni model-10 lat zero awarii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AS Re: Pralka INDESIT lub CANDY-czy dobre?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21 lat temu Zdecydowanie odradzam Candy. Ja mam i odpukać jeszcze się nie zepsuła, ale nie jestem zadowolona, bo klapa za bardzo lata w czasie wirowania. Moja kumpela kupiła tą samą i w tym samym czasie, po pół roku oddawała do naprawy (pralka nie pobierała płynu do płukania). Sąsiadka ma Candy 4 lata i ostro rdzewieje. Odpowiedz Link Zgłoś