Gość: dzinsy
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20 lat temu
Mam dzinsy dzwony, za długie o kilka centymetrów - chciałabym je skrócic, ale
tak aby na dole były fajnie postrzępione, bez podszywania pod spód - ucięłam
je ale strzępienie już nie bardzo mi wychodzi, jakoś tak kiepsko to wygląda
teraz. Znacie jakieś triki?