IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20 lat temu
Mam dzinsy dzwony, za długie o kilka centymetrów - chciałabym je skrócic, ale
tak aby na dole były fajnie postrzępione, bez podszywania pod spód - ucięłam
je ale strzępienie już nie bardzo mi wychodzi, jakoś tak kiepsko to wygląda
teraz. Znacie jakieś triki?
Obserwuj wątek
    • Gość: Beata Re: chrupka IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 20 lat temu
      znam,pumeksem szorowac dol,ale wszez.Bedzie fajnie sie siepac,ale bez dlugich
      nitek.Sama tak robilam,ponaszywalam pare kwiatkow i malych
      cekinkow.Rewelacja,kolezanki pytaly skad takie kozackie dziny mam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka