29.12.04, 21:23
czy to jest dobre w smaku? i czy moge mieć nadzieję, ze moje 10-miesieczne
dziecko bedzie to jadło z apetytem?
Obserwuj wątek
    • mamaigora1 Re: sinlac? 30.12.04, 07:43
      Każde dziecko jest inne i nie każdemu musi przypaśc do gustu...
      Igor ma 10 m-cy i wcina Sinlac od kiedy skończył 5 m-cy i bardzo mu smkauje
      (wypija zawsze cała porcję).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka