izamr 29.12.04, 21:23 czy to jest dobre w smaku? i czy moge mieć nadzieję, ze moje 10-miesieczne dziecko bedzie to jadło z apetytem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamaigora1 Re: sinlac? 30.12.04, 07:43 Każde dziecko jest inne i nie każdemu musi przypaśc do gustu... Igor ma 10 m-cy i wcina Sinlac od kiedy skończył 5 m-cy i bardzo mu smkauje (wypija zawsze cała porcję). Odpowiedz Link Zgłoś